Премини към съдържание

Колебая се!


Brigadiro

Препоръчано мнение

Та...за какво иде реч.Марката е ясна- :mitsu-smiley: Но дали да е комби или седан :icon_hmm: Преди малко гледах едно комби 98г,2.5 V6 24,кожа,климатроник,газов инжекцион-направо :plane: .Но се бях настроил за седан и сега ми е малко трудно да премина на вариант комби.Съвети :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искаш съвет ?!? Мислиш ли, че някой ще може точно да ти каже какво ТИ харесва.

 

Въпросът ти е риторичен.

Щом ти е малко трудно, има някакъв проблем. Нещо не те радва.

 

Работата е ясна. Не си за комби. Ако ти беше харесало щеше да си го яхнал вече ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз така си мислех докато не си взех комбито .. кво да ти кажа .. нито е по грозно нито пък по малко спортно изглеждащо. Комбито създава усещане за простор, пък и мястото наистина хич не е малко. Разликата в килограмите с седана са нищожни ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако игнорираме индивидуалните естетически предпочитания

и предразсъдъци, насаждани от хора които не са карали комби :D

комбито няма минуси, а само плюсове пред седана. Дори е по-скъпо.

Помисли: Комбито е вариант на седана /развитие, подобрен модел/,

а не обратното и решава въпроси които седана не може.

Аз лично бих предпочел комбито.

Поздрави!! :icon_thumbup:

Краско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземи това , което ти е на сърце , защото колата ще я караш ти ! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

наистина е до лично предпочитание! аз обичам да ходя по къмпинги, имам две деца и багажа е..... мила мамо! винаги съм харесвал комби, винаги съм искал комби, а си купих малко ванче, ранър, още по-голям кеф! бе голямото си е голямо, но всеки си знае неговото! братовчед ми в по-голяма кола от колт няма да се качи никога, такова си иска! ама ако няма да си харесваш колата - не е работа, колата иска обич, да си влюбен в нея. избирай сам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега, ако си с малки деца или ти предстои да имаш ;-) не се замисляй изобщо - вземай комби , ще ти трябва. виж .. ако не ти е проблем да имаш и втора и трета кола, според нуждите ти , тогава вземаш каквото ти е на сърце. но както каза някой по-горе - гледаш винаги според приоритета ... успех :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специално при галант, возията на комбито е по-добра от тази на седана,това първо.Второ багажника е така направен че в него може да сложиш едно известно количество полезни вещи,които да не се търкалят из него,а да бъдат прибрани по разните отделения с които комбито разполага.Трето има къде да си закачиш торбите с покупките след пазар, а не да ги събираш из целия багажник след първия завой.Четвърто, може веднъж в годината да ти се наложи да качиш нещо голямо в автомобила, но ти спестява търсенето на приятели с бус или ван и всички разправии,с две думи-върши работа. Пето на задното стъкло имаш чистачка,която върши много полезна работа особено зимно време и при дъжд. И накрая, ако имаш семейство и пътувате често, просто ще разбереш че комбито има само предимства пред седана. Разликата м/у седан и комби при Галант е мисля 60кг., лесно може да се провери.Но това не прави комбито по-трудно за управление или променя динамичните му показатели, а дори е по-лесно при паркиране,защото по-леко се съобразяваш с габаритите на автомобила. Абе комбито си е комби,който няма не знае какво изпуска ,особено когато е :mitsu-smiley: Галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите на всички ви :worthy: Нямам семейство,поне на този етап(но май нататък са тръгнали нещата).Отказах комбито,човека даже вече го е продал.Надявам се до края на другата седмица да ми е доставил седанче :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това нов внос ли е? Коя година, екстри и цена беше колата? Ако може да кажеш де :rolleyes: Че и аз сега си търся кола и мисля да е :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,колата е нов внос от Холандия.Двигателя е 2500 V6 24V-163 конски сили.Екстрите са:кожен салон,автоматик,климатроник,лети джанти,газов инжекцион.А цената беше 9800 лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е този юнак, който вкарва Галанти от Холандия с газови инжекциони?

 

С поръчка става ли работата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами става,да :good: Като докара комбито му бях поръчал седан,но не намерил читав.Надявам се следващият път да намери това,което искам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях в Холандия за :mitsu-smiley: миналия месец. Търсих Galant без значение какъв, условията ми бяха - да е след '99; бензин, клима, ръчни скорости. Гледах няколко и стигнах до извода, че щом имат АГУ те са карани доста - над 250-300 000 и хората си включват цената на АГУ-то. В крайна сметка се прибрах с ....... Каризма. Така, че колега според мен колата (освен, че трябва да е в добро техническо състояние) трябва да те грабне още като влезеш в нея за да я обикнеш както казва rosko. Тогава и тя ще ти се отблагодари :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,колата е нов внос от Холандия.Двигателя е 2500 V6 24V-163 конски сили.Екстрите са:кожен салон,автоматик,климатроник,лети джанти,газов инжекцион.А цената беше 9800 лв

В Неделя я огледах въпросната красавица, защото момчето което я купи ми е буквално съсед. Значи първо да започна с това че цената от 9800 която беше в mobile-то била сбъркана от сина на продавача. За 11700 са я продали. Второ колата е страхотна .. гледах и двигателя, и газовата как е поставена .. а кожения салон е брутално запазен. Горяла 9/100 газ до 120, което е невероятно и е само на 120 000 км (сега колко са реални незнам, защото наистина има резон да е карана повече като е на газ заводски). Една от "екстрите" която ме впечатли е че като включиш на газ, датчика за горивото почва да ти показва колко газ имаш а не показва бензина статично. Момчето което я купи се казва Ангел и е имал Mitsu Colt 99 като моя предишния т.е. не е попаднала в случайни ръце - фен е момчето.

P.S. Brigadiro: мойте съболезнования пич. Просто си нямаш идея какво си изтървал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Неделя я огледах въпросната красавица, защото момчето което я купи ми е буквално съсед. Значи първо да започна с това че цената от 9800 която беше в mobile-то била сбъркана от сина на продавача. За 11700 са я продали. Второ колата е страхотна .. гледах и двигателя, и газовата как е поставена .. а кожения салон е брутално запазен. Горяла 9/100 газ до 120, което е невероятно и е само на 120 000 км (сега колко са реални незнам, защото наистина има резон да е карана повече като е на газ заводски). Една от "екстрите" която ме впечатли е че като включиш на газ, датчика за горивото почва да ти показва колко газ имаш а не показва бензина статично. Момчето което я купи се казва Ангел и е имал Mitsu Colt 99 като моя предишния т.е. не е попаднала в случайни ръце - фен е момчето.

P.S. Brigadiro: мойте съболезнования пич. Просто си нямаш идея какво си изтървал.

 

За тази обява ли става въпрос? Тази кола е автоматик и 9/100 газ ми звучи като бедна смес и ускорено износване на мотора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същата обява е. Ми какво да ти кажа .. не съм разбирач по двигателите но звука идващ от моя и неговия не се различаваше особенно. Иначе е наистина много запазена .. единствено ме съмняват километрите, които за кола на газ (заводски) звучи прекалено добре. Сервизната книжка липсваше ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същата обява е. Ми какво да ти кажа .. не съм разбирач по двигателите но звука идващ от моя и неговия не се различаваше особенно. Иначе е наистина много запазена .. единствено ме съмняват километрите, които за кола на газ (заводски) звучи прекалено добре. Сервизната книжка липсваше ..

 

 

Еми да я кара така, да стиска палци и да се моли на който там бог почита. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми няма какво да се чудиш. Поръчай си някой да ти внесе и си свиркай .. по неръждиви и на по малко километри не стават, тъй че по живо :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи колата наистина беше слънчева.Без забележки.Относно цената-за хора от форума беше 9800 лв.DJ е свидетел за това.Продавача му се обади и на него...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи колата наистина беше слънчева.Без забележки.Относно цената-за хора от форума беше 9800 лв.DJ е свидетел за това.Продавача му се обади и на него...

Продавача е мой човек...........не че кой знае какво ще повлияена цената, но кво пък толкова - 200-300лв. надолу само с едно обаждане.......що трябва да ги даваш ,като можете да ги спестите........... :icon_rock: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз през май-юни ходих в същата автокъща, и сина (на този където ги внася) вика за едно Мицубиши Галант V6 - 9200 лв. начална цена, после гледам в мобиле.бг - то са го обявили за 9100, като му казахме вика: - Аааа, казвам повече, за да има накъде да смъквам цената! Най-накрая се спазарихме за 8800 лв. но ми се стори скъпо и не го взех. После същото Мицубиши го беше взел някакъв от Шумен, който след като му поправил дефектите и сменил консумативите, го продаваше за около 13000 лв !!! А аз си докарах подобно от Германия, което заедно с докарването излезе около 7000 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...