Премини към съдържание

Нов Галант в клуба ?


Gorin

Препоръчано мнение

Здравейте :mitsu-smiley: Колеги ! :icon_thumbup: Отивам да гледамhttp://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11186820330590046&f1=details и евентуално ще го взема ! Подкрепете ме ! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :mitsu-smiley: Колеги ! :icon_thumbup: Отивам да гледамhttp://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&act=11186820330590046&f1=details и евентуално ще го взема ! Подкрепете ме ! :icon_rock:

http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2...&f1=details

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми подкрепям те колега !!

Така по снимките като гледам колата е добра! Обаче това е само визуално - ти като я видиш ще прецениш! Цената ме притеснява малко. Доста е ниска! По принцип такива коли в Австрия на тези км вървят около 4000 EUR. Това е по обяви разбира се. Значи километрите със сигурност не са толкова, но ако колата е запазена :good: 1000 % взимай. Аз карам същото само дето е сиво и е с ръчни скорости!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Благодаря ти ! Тръгвам след 5 мин. да я гледам. :icon_dance: Дано скоростите са добре !!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 месеца и аз си взех почти същия галант, но за почти двойна цена, е верно че имаше каско за още 10 месеца.

Препоръката ми е някой от баш майсторите да си каже мнението преди да платиш.

Иначе колата е :first:

Успех в пазаруването :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми се струва, че този Галант има някакъв проблем, за да е на такава цена, най-вероятно в скоростите, но ще се радвам, ако греша. Успех, колега, стискам ти палци!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен ми се струва, че този Галант има някакъв проблем, за да е на такава цена, най-вероятно в скоростите, но ще се радвам, ако греша. Успех, колега, стискам ти палци!!!

Здравей, ако разполагаш с повече средства мога да ти предложа един много добър Galant!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_censored: Нищо не стана с покупката. Отидох до Перник, от там - до Горубляне,защото се оказа, че партньора на продавача е откарал колата там. Направих и тест драйв при което се оказа, че / колата е автоматик/ когато се движа с около 70 км/ч и натисна рязко газта, колата превключва нормално на по-ниска предавка, оборотите се вдигат бързо до 5000, но ускорнието е незначително. Няколко пъти изпробвах и даже колата мислише повече от 2 секунди. Това малко ме смути, но след това обяви и по-висока цена с 2500 лв., тотал се отказах. Може и за добро да е. Покупката се отлага засега. :) :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_censored: Нищо не стана с покупката. Отидох до Перник, от там - до Горубляне,защото се оказа, че партньора на продавача е откарал колата там. Направих и тест драйв при което се оказа, че / колата е автоматик/ когато се движа с около 70 км/ч и натисна рязко газта, колата превключва нормално на по-ниска предавка, оборотите се вдигат бързо до 5000, но ускорнието е незначително. Няколко пъти изпробвах и даже колата мислише повече от 2 секунди. Това малко ме смути, но след това обяви и по-висока цена с 2500 лв., тотал се отказах. Може и за добро да е. Покупката се отлага засега. :) :icon_blush:

Gorin, аз май познах. От наблюдения зная, че нормалния автоматик (без типтроник) на Галант изкарва без проблем до 150 000 км, след това можеш да очакваш всеки момент да му стане нещо. Колата беше обявена на 135 000 км, значи най-вероятно е около 200 000 и скоростната кутия си е вече за ремонт, но това ти сам си го разбрал.

Ако не ти е спешна покупката, изчакай, аз ще се опитам да ти намеря читав Галант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето един Галант на малко километри и на добра (дори много добра цена)http://www.mitsubishibg.com/forum/style_em...efault/link.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден като говорихме за докарване на коли от европата, стана въпрос и за далечната част.

И си викам едноименния колега дали не може да организира внос.

И ето на.

 

Ако имаш човек там, който може да прегледа колата добре иначе тоз хубавец как ще се прегледа, докара и на каква цена ще стъпи тук?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_censored: / колата е автоматик/ когато се движа с около 70 км/ч и натисна рязко газта, колата превключва нормално на по-ниска предавка, оборотите се вдигат бързо до 5000, но ускорнието е незначително. Няколко пъти изпробвах и даже колата мислише повече от 2 секунди.

 

не е задължително, и аз карам автоматик и при мен се появи същия проблем след посещение на сервиз. оказа се, че са забравили 2 датчика да закачат и сега си е наред сменя предавките моментално. та мисълта ми е, че ако е пипано по колата проблема може да е дребен. ако колата си заслужава я заведи на майстор да я види. успех

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден като говорихме за докарване на коли от европата, стана въпрос и за далечната част.

И си викам едноименния колега дали не може да организира внос.

И ето на.

 

Ако имаш човек там, който може да прегледа колата добре иначе тоз хубавец как ще се прегледа, докара и на каква цена ще стъпи тук?

Прегледа и докарването до тук трябва да си ги организира купувача. Аз за моя Галант платих 300 евро само да го докарат от Хайен (Испания) до Мадрид. За докарването до тук не съм плащал друго освен пътните разходи, защото един приятел на сина ми се прибираше от Мадрид и той ми свърши тази услуга. Пътните разходи (гориво и магистрални такси) излязоха точно 422 евро.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...