Премини към съдържание

Mitsubishi спира производството си в САЩ


Препоръчано мнение

Mitsubishi спира производството си в САЩ

 

Какво се случва с Mitsubishi Motors???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi спира производството си в САЩ

 

Какво се случва с Mitsubishi Motors???

 

 

Какво се случва ли? Спряха да правят коли, това се случва. Този завод в Щата Илинойс (град Normal) бе отворен някъде през 80тте, и е било 50% Японско и Американско, откъм финанси. Там бяха правени оригиналните ВР-4 галанти, наред с Eagle Talon, Mitsubishi Eclipse и Plymouth Laser. След това някои Dodge Avenger-и и Stratus/Sebring. Още през 1999 когато "DSM (Diamond Star Motors)" умират като един достоен и значителен производител на спортни и забавни коли, от тогава насетне растежа спада и броят коли, които се произвеждаха на това място намаляваше. Едва сега са преценили, че вече нямат клиентела и бъдеще с този вид коли в Америка.

 

Е, и добрите времена си имат край, нали?

 

:mitsu-smiley: :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случва ли? Спряха да правят коли, това се случва. Този завод в Щата Илинойс (град Normal) бе отворен някъде през 80тте, и е било 50% Японско и Американско, откъм финанси. Там бяха правени оригиналните ВР-4 галанти, наред с Eagle Talon, Mitsubishi Eclipse и Plymouth Laser. След това някои Dodge Avenger-и и Stratus/Sebring. Още през 1999 когато "DSM (Diamond Star Motors)" умират като един достоен и значителен производител на спортни и забавни коли, от тогава насетне растежа спада и броят коли, които се произвеждаха на това място намаляваше. Едва сега са преценили, че вече нямат клиентела и бъдеще с този вид коли в Америка.

 

Е, и добрите времена си имат край, нали?

 

:mitsu-smiley: :icon_n_king:

 

Много добре казано. Спряха в Австралия, Спряха в Европа, сега спират в Щатите, за сметка на това са отворили в Тайван и произвеждат най-грозната малка кола. Със сигурност вървят в грешна посока без изгледи за промяна, поне не с нови модели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не им носи пари съоръжението, затварят го. Няма място за драма. Виж, по отношение на настоящата им моделна линия, нещата са плачевни. Супер грозен Спейс Стар, Аутлендър, който е далеч от класата на конкурентите, Паджеро със 79-ти фейслифт, АСХ - нищо особено (за справка погледнете какво извадиха мазда - CX3), Ленсър на 8 години и imiev, който е супер нишов продукт. Та с тези модели няма да я бъде!

Редактирано от Crusible
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Мицубиши в момента продават доста добре при нас само Аутлендър хибрид и малко пикапи, определено ги няма никакви на пазара, но определено Аутлендърът ги държи в бизнеса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

След обявеното сътрудничество на Митсубиши с Нисан-Рено,сега се появява и съвместна разработка с ...Фиат :icon_doh: http://fakti.bg/avto/162154-fiat-se-sdobi-s-pikap-ot-mitsubishi?utm_source=mobilebg&utm_medium=link&utm_campaign=firstpage та спирайки в САЩ,може да се върнат в Европа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След тази новина според мен Мицубиши са решили да са самоубият: http://automedia.investor.bg/a/0-nachalo/26207-mitsubishi-slaga-pajero-vyv-frizera/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Хората правят ракети, а ние ги чакаме нов автомобил да изкарат - http://spacenews.com/japans-h-2a-launches-telstar-12-vantage-in-commercial-debut/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те са толкова голям магнат в Японие, че колите са им най-малкия проблем :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi е банка номер 1 в Япония и една от най-големите компании, но колкото и велики и огромни да са нищо не ги оправдава от водещ производител на коли да изпаднат на дъното. Като нямат сметка да произвеждат коли или не им се правят ми да прекратят напълно производството и това е. Няма да свърши света ако няма Мицубиши, и аз ги харесвам , но нищо ново няма с което да ме грабнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mitsubishi е банка номер 1 в Япония и една от най-големите компании, но колкото и велики и огромни да са нищо не ги оправдава от водещ производител на коли да изпаднат на дъното. Като нямат сметка да произвеждат коли или не им се правят ми да прекратят напълно производството и това е. Няма да свърши света ако няма Мицубиши, и аз ги харесвам , но нищо ново няма с което да ме грабнат.

 

Като гледам колко нови елементи има по "новия АSX" може да ни стане ясно, че след година-две и той ще последва съдбата на Lancer - безвъзвратно ще остарее като модел и ще го спрат от производство и така до пълната посредственост. Винаги някой от членовете на семейството ми от 1993г. насам е карал Мицубиши, но това ще става все по-трудна задача, колкото и човек да е почитател на марката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Като гледам колко нови елементи има по "новия АSX" може да ни стане ясно, че след година-две и той ще последва съдбата на Lancer - безвъзвратно ще остарее като модел и ще го спрат от производство и така до пълната посредственост. Винаги някой от членовете на семейството ми от 1993г. насам е карал Мицубиши, но това ще става все по-трудна задача, колкото и човек да е почитател на марката.

 

Супер си е ASX-а, хеле за парите за които го дават. 1.6 двигателя е МЕГА икономичен, колата е стабилна и маневрена. Единствено от шумоизолацията мога да се оплача, но те всички Мицки са зле в това отношение .. Какво точно търсите в тия пусти коли като екстри?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Супер си е ASX-а, хеле за парите за които го дават. 1.6 двигателя е МЕГА икономичен, колата е стабилна и маневрена. Единствено от шумоизолацията мога да се оплача, но те всички Мицки са зле в това отношение .. Какво точно търсите в тия пусти коли като екстри?

 

Outlander е готин, но гамата им сега е от 4 модела, част от тях споделени с други производители. Сори ама моделната гама на Ферари е по-широка.

Уви правенето на солидни коли с малко по-скучен дизайн не продава. Преди да взема моя лансер тествах Ситроен Ц4, колата беше супер като дизайн (вътре, вън), екстри и цена. Само, че не ми хареса пластмасата и усещането за качество. Следващия път няма да имам избор обаче, за тези пари и година ше карам форд, ситроен, пежо или опел и ще си свиркам :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Outlander е готин, но гамата им сега е от 4 модела, част от тях споделени с други производители. Сори ама моделната гама на Ферари е по-широка.

Уви правенето на солидни коли с малко по-скучен дизайн не продава. Преди да взема моя лансер тествах Ситроен Ц4, колата беше супер като дизайн (вътре, вън), екстри и цена. Само, че не ми хареса пластмасата и усещането за качество. Следващия път няма да имам избор обаче, за тези пари и година ше карам форд, ситроен, пежо или опел и ще си свиркам :(

Извинявай,ама с тези марки които си изброил свиркането ще ти е трудно,по-скоро ще започнеш редовно да кихаш по сервизите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай,ама с тези марки които си изброил свиркането ще ти е трудно,по-скоро ще започнеш редовно да кихаш по сервизите.

 

Това беше иронично колега, за това съм ги споменал. Естествено, че особенно с француците може да има сервизни приключения.

Но пък поне са готини на външен вид. Дано не омръзва бързо, защото това им е основното.

Хубавото, е че има и други здрави японци. Като цяло алтернативата ми е Хонда Акорд или Сивик ако нямам избор при :mitsu-smiley: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това беше иронично колега, за това съм ги споменал. Естествено, че особенно с француците може да има сервизни приключения.

Но пък поне са готини на външен вид. Дано не омръзва бързо, защото това им е основното.

Хубавото, е че има и други здрави японци. Като цяло алтернативата ми е Хонда Акорд или Сивик ако нямам избор при :mitsu-smiley: :icon_crying:

Тези думи са нещо коренно различно от предходните.Мога да си легна спокоен.Лека нощ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...