Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Въпрос за добър тенекеджия София


Препоръчано мнение

Здравейте, приятели. Днес сутринта галанта ми беше пострадал, вероятно от някоя "маневрираща дама". Щетата е сериозна - направо ме заболя сърцето като видях. Задна лява вежда и задна броня са хлътнали с около 5 до 10 см. С две думи, за тенекеджия съм. Понеже не открих актуална тема за тенекеджии, реших да попитам, от кой сте доволни и кой бихте препоръчали. За мен е важно да работи бързо и качествено. А ако е в източната част на София, ще съм още по доволен.

Благодаря ви предварително за препоръките!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Marsi Painting, човека е Марио Вергиев - 088 521 2277, намира се в Казичане. Работи адски качествено и прилично бързо. В последно време е доста натоварен, но не е от хората дето трупат коли на паркинга докато успеят да ги поемат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, за бързия отговор колега.предполагам всички от нас (с галантите) страдат от синдрома ръждива вежда, така че исках да попитам, има ли нещо което да поставя като изискване и да следя дали е направено, за да се забави максимално повторно ръждясване?

Миналата година правих веждите при един (не бих го нарекъл майстор) и само след 4 месеца изби ръжда и подпухна ма места боята. А една година по-късно, направо си се рони вътрешния ръб. Затова искам да е читав майстор.

Редактирано от Alexander Shopov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За нищо :) Моето скромно мнение, като човек който не се занимава с боя и тенекеджийство и е правил вежди няколко пъти, е че ако тръгнат да се надуват веждите, кърпенето не си е от работа - карат година-две и до там.Най-добре е да се сменят изцяло - така последно направих на моя Galant V6 преди около 4г. - до момента в който го продадох ръжда не беше избила, изключае точици там където бяха хвърчали разни камъчета и т.н. Другото което е моята кола беше мината със парафин под ръбовете на самите вежди и антикорозионно покритие 3M навсякъде отдолу. Това всеки по-читав бояджия би го предложил, но не е точно евтино :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, за бързия отговор колега.предполагам всички от нас (с галантите) страдат от синдрома ръждива вежда ......................

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Не всички колега,грешно предполагаш,има и 15 годишни Галанти без правени или изгнили вежди .
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мога да ти дам контакти на човекът, който оправи моите вежди на галанта. Бяха заминали доста, но се справи безупречно. Единственият минус е, че обикновено има доста работа и няма гаранция, че нещата ще станат бързо. Ако все пак решиш, че имаш нужда ми пиши :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа в момента и моите веждички са за правене и аз съм на тази вълна :icon_rock: Та се чудя и аз кърпеж ли цели вежди ли ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тук също са много качествени.

Има опция за безплатна доставка и намаление с 10% отстъпка с промокод mitsubishiclub.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук също са много качествени.

 

Аз моите ги взех оттук. Обаче още не са монтирани, та не мога да дам отзиви. Иначе доставката беше коректна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, златни сте, благодаря за бързите отговори. То само заради хората в тоя форум не може да ми мине и през ум да си сменя колата с друга марка! ;) А иначе за колко време от поръчката правят доставка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, златни сте, благодаря за бързите отговори. То само заради хората в тоя форум не може да ми мине и през ум да си сменя колата с друга марка! ;) А иначе за колко време от поръчката правят доставка?

 

 

Аз също поръчах от бим.бг. Доставката беше безплатна и дойдоха за три дена. Изключително удобно ми беше, че всичко с тях мина по Скайп :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Питах на едно място колко ще струват 2 изработени от ламарина вежди. Човекът правел шаблон по сегашните и по 20 лева/бр. Един приятел монтьор е ползвал услугите му за един бус. След 5 години подът на буса изгнил, а веждите си били непокътнати. Ама докато не видя как става поне едната, оставам в сферата на догадките...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Аз моите ги взех оттук. Обаче още не са монтирани, та не мога да дам отзиви. Иначе доставката беше коректна.

Ето ме и мен с изписани вежди...

http://media.snimka.bg/s1/4750/035744822-special.jpg?r=0

http://media.snimka.bg/s1/4750/035744823-special.jpg?r=0

 

п.п. Сори, ама много ги намалих и не се виждат добре. Перфектни са.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Привет от мен отново!

Благодаря на всички колеги, които ми дадоха бързо и коректно проверена информация.

Искам все пак да покажа резултата от вашата помощ. Веждите си ги взех от тук и пристигнаха на другия ден. Доставката и комуникацията бяха добри. Колата я оставих на Марио (работи в Казичене) и точно за 1 седмица беше готова. Прави и двете задни вежди и задната броня.

 

Прикачвам няколко снимки преди и след. Резултата е отличен. Много съм доволен и препоръчвам на всеки който е достигнал до този момент да прави тенекии.

 

Снимка 1

Снимка 2

Снимка 3

Снимка 4

Снимка 5

Снимка 6

 

Надявам се да съм бил полезен. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...