Премини към съдържание

Търся си апартамент за купуване?


Препоръчано мнение

Само тук не съм питал :)

 

Условията са следните - тристаен, между 80-100 м2, цена до 70 000Е. Задължително хубав квартал и лесно с транспорт :). Всякаква предложения ще разгледам, че направо страшна работа с тия апартаменти :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само тук не съм питал :)

 

Условията са следните - тристаен, между 80-100 м2, цена до 70 000Е. Задължително хубав квартал и лесно с транспорт :). Всякаква предложения ще разгледам, че направо страшна работа с тия апартаменти :)

Бюджетът ти е за двустаен...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кажи по-конкретно какво търсиш?

Мога да те свържа с един пич, който е... нещо като предприемач, инвеститор и архитект в едно :D. Цялото му семейство е в сферата на строителството. Може да ти предложи нещо, и цена ще ти направи, пък каквото си харесаш.

SLX е прав - в този бюджет ще трябва да направиш някакъв компромис, най-вече с площта или местонахождението, освен ако не уцелиш супер-късметлийска сделка :)

ПП: Всъщност може и да бъркам, сигурно ще се намери нещо добро за 700Е/м2, не знам сега как вървят, но преди години дори се намираха по 600Е/м2

Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска, вчера съм гледал апт 100м2 в затв комплекс 2014г строен за 60000 евро в Бояна, просто не ми върши работа че пеша да се стигне е тегаво заради стръмните улици, иначе е точно на 850м от спирка на Цар Борис :). 700 750e в момента е напълно нормална цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

само не прави компромиса последен етаж, че даже и предпоследен, ако някоя от стаите граничи с покрива. Аз това нещо не го дооцених преди 5 години като си взимах апартаманта и после брах ядове.

При мен е 4-ти етаж от 5-етажна сграда, обаче 5-тия етаж е вече на ниво покрив където почва скосяването, в резултат на това една по моите стаи 2/3 директно покрива е в/у нея.

И като в едим момент протече в тази стая - ядове и ремонти ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно си прав. Партерен етаж и етаж граничещ с покрива - не се гледат. Сега обаче имаме ново 200 :), търсим апартамент до 40 000 Е с цел инвестиция, защото така и така приятелката ми има апартамент в който живеем, той ще бъде ремонтиран, а другия се взима за под наем. Та се търси малък апартамент с добра локация в тухлена сграда :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, Студентският град е атрактивна локация за подобна инвестиция.

Но какво има там, не зная.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, Студентският град е атрактивна локация за подобна инвестиция.

Но какво има там, не зная.

 

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

колега под нас продават 100кв. метра 3-стаен за 63 000 еврака за ремонт. има безплатен паркинг и кауфланд Банишора от другата страна на улицата.

транспорта е следния трамвай 11 и 19 до 2-та лъча на метрото. пеш се стига за по десет минути, като около станция "мария луиза" има и място за паркиране. заради 3 рпу на "константин величков" просто си е късмет след 8,10-8,20ч. сутринта.

 

квартала е "супер" в другия вход застреляха един миналата година, по коледа малко по-надолу на пазара димитър петков пак убиха някакъв, иначе затвора е на една ръка разстояние - това в рамките на шегата.

ако те интересува все пак пиши на лични да не пускам линк с обявата, че си е реклама за продавача, апартамента е под моя на 5 етаж се пада север-юг.

поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега под нас продават 100кв. метра 3-стаен за 63 000 еврака за ремонт. има безплатен паркинг и кауфланд Банишора от другата страна на улицата.

транспорта е следния трамвай 11 и 19 до 2-та лъча на метрото. пеш се стига за по десет минути, като около станция "мария луиза" има и място за паркиране. заради 3 рпу на "константин величков" просто си е късмет след 8,10-8,20ч. сутринта.

 

квартала е "супер" в другия вход застреляха един миналата година, по коледа малко по-надолу на пазара димитър петков пак убиха някакъв, иначе затвора е на една ръка разстояние - това в рамките на шегата.

ако те интересува все пак пиши на лични да не пускам линк с обявата, че си е реклама за продавача, апартамента е под моя на 5 етаж се пада север-юг.

поздрави!

Здравей колга,зградата каква е?Имам предвид панел ,епк,тухла?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Далеч ми е от работа, не е този квартала ( само приятелката ще е доволна от тази дестинация ). Другото което е, аз не знам дали писах ама май не, сменена е концепцията. Търси се апартамент за даване под наем, цена до 40000Е, най-добре нещо в Младост, Студ. град и т.н. ясно е какви дестинации :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колга,зградата каква е?Имам предвид панел ,епк,тухла?

Зсградата е епк - 380 блок света троица

Редактирано от chasovnik
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...