Премини към съдържание

Галант за оглед


eXistenZ

Препоръчано мнение

Задравейте колеги. Този галант http://www.cars.bg/c617163 дали е на някой от форума? Има ли възможност някой колега от Стара Загора да го погледне, че имам интерес да го закупя. Благодаря предварително. Хех видях че съм объркал заглавието, моля някой модератор да го оправи.

 

Оправено заглавие.

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

http://www.clubcitroen.bg/forum/images/smilies/ai.gif Докато има агнета ще има и вълци..

 

Би ли пояснил, че не ми стана ясно от информацията, която даваш...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галантният е изчезнАл. Некой вълк може го е отнесъл :rolleyes: . Имаше готица фаца - черен, готино крило със стоп, разкошни джанти. Само това че е типтроник и салона не ми харесаха. Една кожа и щеше да е супер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може би колата е продадена затова изтриха обявата. Галанта изглеждаше доста добре.. беше обявен от Стара Загора, пишеше 2002г. производство, имаше авансовите брони и прагове. Също 17" джанти (на мен ми приличаха много на мойте) с двоен дин навигация/видео/аудио, пишеше че е с газова Romano за 1600лв и NGK свещи за 200+лв, но общата цена беше над 7000лв (ако не се бъркам 7600) може би това визираше габо с агнетата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари бих си взел Грандис например,ама това си е моя гледна точка.За Галант са тая цифра е доста голяма според мен и едва ли е продаден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е защо? Само гумите с джантите струват 2 бона. Има и зимен коплект, имаш и газова инсталация. Ако действително е обслужен както пишеше и имайки предвид вида му, бих го купил... ама не ща автоматик. Той е за силни двигатели и комфортни коли. Тук няма такова нещо. Автомат само DSG, PDK или S-tronic, да е с поне 7 скорости. Други не признавам. Кеф ми на автоматичен, кеф ми на ръчен. Да си дава сам междинна газ, защото ме кефи и винаги карам така. Но ако беше с готин кожен салон и търсех галант, се мятам :icon_box: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е защо? Само гумите с джантите струват 2 бона. Има и зимен коплект, имаш и газова инсталация. Ако действително е обслужен както пишеше и имайки предвид вида му, бих го купил... ама не ща автоматик. Той е за силни двигатели и комфортни коли. Тук няма такова нещо. Автомат само DSG, PDK или S-tronic, да е с поне 7 скорости. Други не признавам. Кеф ми на автоматичен, кеф ми на ръчен. Да си дава сам междинна газ, защото ме кефи и винаги карам така. Но ако беше с готин кожен салон и търсех галант, се мятам :icon_box: .

 

Анди, ако превключваш скоростите с междинна газ, не се чуди защо ти е висок разхода.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хич не ме интересува :) После пък ще се чудя защо синхрото на втория зъП се е объсало. Просто така ми е кеф и ме е яд задето не мога да натискам газта и спирачката едновременно дееа...

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хич не ме интересува :) После пък ще се чудя защо синхрото на втория зъП се е объсало. Просто така ми е кеф и ме е яд задето не мога да натискам газта и спирачката едновременно дееа...

 

Хех ако се постараеш ще успееш :)

Аз между другото харесах друг галант Ето това, днес го гледах, двигателя работи перфектно, превключва без никакви удари и всичко работи. Единствената забележка е че е сменена предна лява врата от друг без кожа. Но бих желал да чуя и други мнения, все пак пари ще давам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скромно описание откъм екстри. Пропуснати са ел. огледала, круиз, трекшън и разни други. Даже не е споменал климатика, хехе. За първи път виждам такава обява. Като прочетеш и не знаеш за какво става въпрос да я оплачеш тая "постна кола".

По принцип в Швейцария е трудно да се види над 10-годишен автомобил с тамошна регистрация, още повече бензинов. Практика е да се качат един автовоз коли и да се регистрират в Швейцария, след което се продават като швейцарки. Гледам има лепенка за Чехия.

Иначе има хубав вид, с хубави брони, запазени седалки. Харесва ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скромно описание откъм екстри. Пропуснати са ел. огледала, круиз, трекшън и разни други. Даже не е споменал климатика, хехе. За първи път виждам такава обява. Като прочетеш и не знаеш за какво става въпрос да я оплачеш тая "постна кола".

По принцип в Швейцария е трудно да се види над 10-годишен автомобил с тамошна регистрация, още повече бензинов. Практика е да се качат един автовоз коли и да се регистрират в Швейцария, след което се продават като швейцарки. Гледам има лепенка за Чехия.

Иначе има хубав вид, с хубави брони, запазени седалки. Харесва ми.

 

CH не е ли за швейцария? Доколкото знам CZ е за чехия, иначе човека твърди, че е дошла на собствен ход. Хареса ми че двигателя не беше мит и се виждаше къде е текло малко масълце от капака на клапаните. Според мен обявата е била насочена към хора, които знаят за каква кола става въпрос. Видя ми се коректен, но ще видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

CH не е ли за швейцария? Доколкото знам CZ е за чехия, иначе човека твърди, че е дошла на собствен ход. Хареса ми че двигателя не беше мит и се виждаше къде е текло малко масълце от капака на клапаните. Според мен обявата е била насочена към хора, които знаят за каква кола става въпрос. Видя ми се коректен, но ще видим.

 

Стискайте ръцете на 5200 и я грабвай.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че СН е Чехия, но както и да е. Много хора не знаят за модела. Дори да го видят и дори да им хареса, не биха го купили първо заради неяснотата колко често се поврежда и второ заради двигателя с 6 цилиндъра, които няма как да горят 5-6 на сто, а в тези времена 12+ годишни бензиновози в японски ламарини не се търсят особено много. Например модела с5 на ситроен от 2008-ма. Гледаш кола и половина, дизайн, характеристики ... всичко си има и някаква ценичка като на 14-годишно ауди или беемве. Може би си мислят, че галант се чупи в петък и понеделник и частите са много скъпи.

Тук освен типтроника, друго не виждам какво може да те изненада неприятно. А за избралите 14 и повече годишни премиум модели - честито, плащайте си абонамента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

CH е абривеатура за Швейцария, означава Confoederatio Helvetica. Идва от латински, така се наричат хората живеещи в този регион.

 

Колата изглежда добре на снимки, щом и на живо ти е харесала спазарете се за едни 5000 лв. в предвид забележките и честито.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип в Швейцария е трудно да се види над 10-годишен автомобил с тамошна регистрация, още повече бензинов. Практика е да се качат един автовоз коли и да се регистрират в Швейцария, след което се продават като швейцарки.

Анди, сигурен ли си в горното?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Анди, сигурен ли си в горното?

Сигурен е точно колкото е сигурен, че регистрацията е Чешка ..:D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бил в Швейцария и само съм го чул това за по-старите коли там. Да не би да не вярвате в това за автовозите? Е, никой няма да тръгне да прави това с галант, а и често го правят италианци, а както знаем такива коли в Италия няма. Или и това не е така?

Галант от Швейцария ми беше мечта. На теб желая успех :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бил в Швейцария и само съм го чул това за по-старите коли там. Да не би да не вярвате в това за автовозите? Е, никой няма да тръгне да прави това с галант, а и често го правят италианци, а както знаем такива коли в Италия няма. Или и това не е така?

Галант от Швейцария ми беше мечта. На теб желая успех :icon_dance:

 

Благодаря, надявам се, че ще ми потръгне с тази. С предната имах доста ядове, но вярно служи 6 години докато не умря онзи ден :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случи?

 

Честно да ти кажа, нямам идея, заработи на 3 цилиндъра и при потегляне се чу страхотен стържещ звук (като влачене на гърне по асфалт) и след това угасна. При първоначален преглед ремъците са здрави, всичките и въртят без проблем, има гориво, има и масло (на 1000км е м/у другото), обаче отказва да запали. Най странното е че като се опитам да я запаля и след отпускане на стартера се чува как нещо продължава да се върти. След градушката загубих желание да влагам пари в кола 97 година :(, тъкмо бях почнал да я стягам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм,сигурен ли си за ангренажния ремък? Щот тогавя така върти.

 

Да, няколко пъти и с приятели го гледахме ремъка е здрав. Направо не ми го побира главата какво може да се е случило.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взе ли го този Швейцарския? Така като гледам по снимките май Ники го е вкарал, така ли е, в Борово ли е колата? Ако да, би трябвало да е читава, още преди да я докарат ми я хвалеше по телефона ..и си е вкаран на ход - гаранция.

На мен лично последните ми 4 коли са докарани от този човек...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

...По принцип в Швейцария е трудно да се види над 10-годишен автомобил с тамошна регистрация, още повече бензинов.

 

Това кой ти го каза?

Отиди в Швейцария поне за 1 ден и виж какво карат!

В една от най-богатите страни в Европа, даже може би най-богатата, масово автомобилния парк не е нов!

Те хората са надживели коли, телефони, телевизори...предмети разни.

Тука беден народ, всеки да се ПОКАЖЕ с колата си.

Все едно някой го интересува с какво си...

 

Относно горната обява този Галант го докара Ники от Швейцария, но е капариран вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...