Премини към съдържание

Новият ми тунинг проект.


Препоръчано мнение

Здравейте. Скоро се регистрирах в сайта и реших да се представя с това: От преди около 10 години имах мечта да си закупя Eklipse 2g, но поради ред причини през годините все неуспявах. Слава богу миналата година най после сбъднах мечтата си, като си закупих един. Въпреки, че има уникална линия и е един много красив автомобил поне за мен, аз реших да се позаиграя с него, тъй като си падам малко по тунингът и донякъде имам малко опит. В крайна сметка това ми костваше около 5 месеца. Понеже ме притисна времето есента, неуспях на 100% да изпълня това което бях планувал. Но в крайна сметка мисля, че се получи добре, но това ще кажете Вие. Качил съм малко снимки в "Снимка.бг". Ако някой иска да погледне, това е линкът: http://bobi0222.snimka.bg/tuning/noviyat-mi-proekt.800262.32457180 Благодаря за търпението и ще се чуваме за напред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Скоро се регистрирах в сайта и реших да се представя с това: От преди около 10 години имах мечта да си закупя Eklipse 2g, но поради ред причини през годините все неуспявах. Слава богу миналата година най после сбъднах мечтата си, като си закупих един. Въпреки, че има уникална линия и е един много красив автомобил поне за мен, аз реших да се позаиграя с него, тъй като си падам малко по тунингът и донякъде имам малко опит. В крайна сметка това ми костваше около 5 месеца. Понеже ме притисна времето есента, неуспях на 100% да изпълня това което бях планувал. Но в крайна сметка мисля, че се получи добре, но това ще кажете Вие. Качил съм малко снимки в "Снимка.бг". Ако някой иска да погледне, това е линкът: http://bobi0222.snimka.bg/tuning/noviyat-mi-proekt.800262.32457180 Благодаря за търпението и ще се чуваме за напред.

Браво ,страхотна работа си свършил.

А кой е твоят червеният или зеленият :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Червеният е този които купих, а зеленият това в което се превърна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за ентусиазма и старанието, с което си изпипал всичко! :rulez:

Колата е страхотна! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря. Има още много работа, трябва да се направи и вътре, но ще е на пролет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за положения труд. Резултата е впечатляващ. :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е красива!............хиляди безаварийни

Аз да попитам - по двигателя има ли някакви промени ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обмислям варианта за турбина. Знам, че няма да е лесно, но мисля, че ще се справя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така както си тръгнал, всичко ще пребориш! Много добър резултат! Браво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но от доста години карам ниска кола, понеже имам и друга също толкова ниска и просто съм свикнал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е един от малкото визуални тунинги на Еклипси, които да ми харесат! Евала за труда колега. А иначе ако ще се захващаш с модификация по двигателя (особено слагане на турбина), би било много полезно ако след това дадеш отзиви и може би проблемите, които са изскочили при инсталирането на това, тъй като съм чувал, че трудно се турбинира този двигател. Айде само със здраве да я караш! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно обратното, 4G63 е един от най-популярните за турбиниране двигатели в световен мащаб и има всичко на пазара за такъв проект.

 

Относно Еклипса, цвета много ми хареса както и задната броня и праговете, само предната нещо като чели и липсва или пък е в повече. Поздравления, супер е станал!

Редактирано от S.Iliev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мисля или поне се надявам да стане както трябва, тъй-като имам приятели които се занимават точно с това и с тяхна помощ мисля, че ще се получи. Естествено няма да е лесно и ефтино, но в крайна сметка важно е желанието. На всяка цена после ще споделя крайния ефект.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен супер е, харесва ми изчистено и готино! :icon_rock: А да попитам с какво окачване си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С това окачване я взех, но смятам да го заменя с регулеруемо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красота... наистина впечатляваща работа по външния вид. Такава визия заслужава и нещо сериозно под капака. Пожелавам ти да постигнеш желания краен резултат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, проектът ти е впечатляващ ! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...