Премини към съдържание

Здравейте колеги! Още един нов горд собственик на Mitsubishi


мarinm

Препоръчано мнение

Здравейте, вчера стана собственик на Mitsubishi Galant 2.5 V6 163 к.с. 2000 г. Много се радвам на избора си и ще се радвам да споделям с вас радостите и тревогите си свързани с тази машина.

Като за начало да кажа, че го взех с шум в скоростите. Както прочетох тук, това си им е масов проблем и утре сутринта ще я карам при DJ_tymbi. Надявам се да няма усложнения и след като я прегледа обстойно да няма някакви изненади.

Поздрави на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много безаварийни км. със самолета ,дано не е нещо страшно със скоростите! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E айде честито па качи някоя снкмка и ние да изплакнем окото! То си е задължително дет се вика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, вчера стана собственик на Mitsubishi Galant 2.5 V6 163 к.с. 2000 г. Много се радвам на избора си и ще се радвам да споделям с вас радостите и тревогите си свързани с тази машина.

Като за начало да кажа, че го взех с шум в скоростите. Както прочетох тук, това си им е масов проблем и утре сутринта ще я карам при DJ_tymbi. Надявам се да няма усложнения и след като я прегледа обстойно да няма някакви изненади.

Поздрави на всички!

 

Честито, със здраве да си я караш!

Относно скоростната кутия, аз смених една и скапах втората :D, в крайна сметка по-евтино щеше да ми излезе да сменя лагера още на първата кутия. Както и да е, по-добре да се отвори да се смени първия лагер. Струва около 35-36 лв. На мен ми го смени един майстор в едно село близо до Стара Загора. Около 150 лв. ми излезна всичко. Много добре работи и съм много доволен.

 

Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Дълго да й се радваш!

Как би описал проблема със скоростите? При мен понякога има "къркорене" на празен ход, което изчезва с натискане на съединителя. Но има едно друго шумче, по-скоро глухо клопане, което се чува и при натиснат съединител. Не можах да открия причината и карам от края на август 2008 г. досега :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги.

Значи колата вече е в сервиза за ремонт на скоростите. Симптомите са точно като горе описаните: има едно пристъргване на празен ход, което изчезва при натискане на съединителя. Ще сменят всичко необходимо което излезе след като я отворят.

Снимки ще кача, само да си я взема оправена, да я измия и да я снимам. Дано да не излезнат някакви скрити дефекти и до ден - два да си я взема и да и се изкефя като хората, че тия дни я карах лекичко заради тия скорости :)

Като стане готова и се успокоя че всичко е наред, ако някой е близо до Младост в София да свирка да почерпя по бира :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега и добре дошъл.

А парите за почерпки ги стискай, за някоя национална среща :)

 

Става, ще се радвам да присъствам :mitsu-smiley: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги.

Значи колата вече е в сервиза за ремонт на скоростите. Симптомите са точно като горе описаните: има едно пристъргване на празен ход, което изчезва при натискане на съединителя. Ще сменят всичко необходимо което излезе след като я отворят.

Снимки ще кача, само да си я взема оправена, да я измия и да я снимам. Дано да не излезнат някакви скрити дефекти и до ден - два да си я взема и да и се изкефя като хората, че тия дни я карах лекичко заради тия скорости :)

Като стане готова и се успокоя че всичко е наред, ако някой е близо до Младост в София да свирка да почерпя по бира :icon_thumbup:

Е то най-силните галанти сме от Младост. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен колега, пожелавам ви да се сработите с митсубата и дълги, без аварийни километри.

Редактирано от Светльо Ангелов
Пиши грамотно!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

честито колега :) минавам често през младост, а и галант карам така че... :icon_rock: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Така че... :good: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, вече си взех колата от сервиза на DJ_Tumbi със поправени скорости. Искам да изкажа благодарностите си към него и колегата му тук. :yes3: След като я поогледаха излезнаха и някои други неща които трябва да се пипнат, но те не са спешни и ще са по натам във времето. Сега остава да и направя едно извънградско да и се нарадвам истински :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, дано да си я караш само с удоволствие :) и качи наистина някоя и друга снимка.

 

Как да сложа снимка, като заради тоя сняг и очакваната киша не съм я мил. То аз не мога да я гледам такава, направо е много мръсна...:(

Но ще я кача тия дни, няма начин :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Е то най-силните галанти сме от Младост. :icon_clap:

А аз защо не знам, че има толкова колеги от Младост???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колегата чесито, със здраве да си я караш, да се наслаждаваш и само гориво да сипваш!!! Добре дошъл в клуба на ненормалните :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...