Премини към съдържание

Поръчка за календар 2014 г.


valboss

Препоръчано мнение

Още един календар за Варна, ако не са пуснати още.

 

 

 

П.С. Мога ли да попитам какво означават абривиатурите ЗДДС, ЗКПО, КСО, ЗКПС? Вярно, че до 10то число се пуска ДДС-то, ама все пак да попитам... :rofl:

Редактирано от MAFIA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Мога ли да попитам какво означават абривиатурите ЗДДС, ЗКПО, КСО, ЗКПС? Вярно, че до 10то число се пуска ДДС-то, ама все пак да попитам... :rofl:

 

Това е работен или ако желаеш, можеш да го наречеш и "бизнес" календар.

Датите с абрЕвиатури подсещат данъчно задължените лица, че трябва да подадат до определена дата декларации по съответния закон.

Инфото го има и в страницата на НАП, но в случая за улеснение на ползвателите е маркирана съответната дата.

....................................

Добавен си в списъка за получаване на календар, който към днешна дата изглежда така:

 

1. Ст.Загора - 12 + 4 /За VenciTT, nikovas, kolev1, echik - получават се от Венци/

2. София - 25 + 6 /За Светльо Ангелов, vjivkov, tzenov, somalietsa, thedivine, de4i, mit_slx, niksun, Diritas, Веско -получават се от Светльо/.

3. Варна - 12 + 4 /За Емил Димитров, Живко и Галя, iskrata, Threatmore, Peter G, S.Iliev, ribarshe,Todor V., MAFIA -получават се от Емо/.

4. Плевен - 11 + 1 - / За Traychev , valboss, Илийчо Марков, charislav -получават се от мен/.

5. Пловдив - 8 + 3 - /За TASSO, dachbissnes, mario64, Downlow ,Топалигов -получават се от Виктор/.

6. Мездра - 2 + 1 - за Краси/Krasko/.

7. Казанлък - 1 + 1 - за Светльо/stevensgr/.

8. Габрово - 5 + 3 /За mmotors, Hristo,Tishu - получават се от Ицо/.

9. В.Търново - 1 - за Георги/seducer/.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прибавен си.

................................

Ще гледам да разпратя календарите в понеделник - 04.11.2013 г .

На получателите на сборните доставки ще пусна на ЛС и инфо на кой колега конкретно по колко броя, стойност на поръчка и т.н.

...................................

При мен остават няколко свободни броя, който има желание за календар - на ЛС. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разпределих по градове и опаковах току-що календарите със стреч.

Утре ще ги пусна по ЕКОНТ, а в понеделник трябва да са при вас.

Traychev и charislav да минат да си ги получат лично от мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, за София ще раздавам календари на среща, която ще определим.

Който е платил членски внос за 2013-2014 година ще получи по право един безплатен календар. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Това е работен или ако желаеш, можеш да го наречеш и "бизнес" календар.

Датите с абрЕвиатури подсещат данъчно задължените лица, че трябва да подадат до определена дата декларации по съответния закон.

Инфото го има и в страницата на НАП, но в случая за улеснение на ползвателите е маркирана съответната дата.

....................................

Добавен си в списъка за получаване на календар, който към днешна дата изглежда така:

 

1. Ст.Загора - 12 + 4 /За VenciTT, nikovas, kolev1, echik - получават се от Венци/

2. София - 25 + 6 /За Светльо Ангелов, vjivkov, tzenov, somalietsa, thedivine, de4i, mit_slx, niksun, Diritas, Веско -получават се от Светльо/.

3. Варна - 12 + 4 /За Емил Димитров, Живко и Галя, iskrata, Threatmore, Peter G, S.Iliev, ribarshe,Todor V., MAFIA -получават се от Емо/.

4. Плевен - 11 + 1 - / За Traychev , valboss, Илийчо Марков, charislav -получават се от мен/.

5. Пловдив - 8 + 3 - /За TASSO, dachbissnes, mario64, Downlow ,Топалигов -получават се от Виктор/.

6. Мездра - 2 + 1 - за Краси/Krasko/.

7. Казанлък - 1 + 1 - за Светльо/stevensgr/.

8. Габрово - 5 + 3 /За mmotors, Hristo,Tishu - получават се от Ицо/.

9. В.Търново - 1 - за Георги/seducer/.

Е, щом е поставен така въпросът, ще поискам и аз един :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същото важи и за Варна. Ще насрочим една среща за да раздам календарите и да пием по-едно за Валентин който пое ангажимента с изготвянето им. Ще се уточни в раздела за срещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брях ... то голямо грабене падна тука бре :icon_thumbup: Нещо ако остана пращай към Хасково . Докато видя темата че докато я прочета и то свършили :D Мислех да наръчам 5-6 броя ама де късмет де ... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Габрово, ще продавам календарите при мен, или в кръчма по ваш избор, за ваша сметка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mariyana и hondata, календарите са ви изпратени.

И двамата получавате по 2 броя.

Това бяха последните бройки.

Няма да отпечатвам друга партида.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Календарите за Пловдив вече са при мен, писах в темата за срещи, да уточним дата, час и място.. да пием по 1 бира и да раздам стоката :icon_blush:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И календарите в София са при мен. :icon_thumbup:

Среща в 14.30 часа в Събота (9-ти Ноември) в пицария "Мис Каприз" срещу басейна Спартак.

Адрес: бул. "Арсеналски" № 81

 

http://media.snimka.bg/s1/2838/031919204.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и да раздам стоката :icon_blush:

Аз ще съм там с качулка искам 2 пакетчета бело и три жълто.. :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И календарите за Варна са тук. Относно получаването им ТУК

Редактирано от Емил Димитров
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каква е вероятността ,някой от колегите да е взел повече календари от колкото му трябват ? Моля ,ако има такива нека ми продатът два броя ,може и на друга цена от горепосочената.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има "изостанали" бройки, бих искал да платя два. :)

Опс! Пропуснал съм факта, че са свършили. :) Адмирации за асемблирането му! :)

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За следващия тур ако има такъв нещо такова или такова с различни картинки на мицубишита на всяка страница бихте ли измислили,че ми се струва готино и много хора биха искали на бюрото си да сложат един такъв календар и да си го гледат докато са на работа , аз лично бих си поръчал няколко бройки :icon_thumbup: :icon_rock:

Редактирано от hondata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колегата "ribarshe" така и не се свърза с мен и не дойде на срещата на която раздавах календарите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Има ли вариант да се закупят календари все още. Гледам, че последният пост е от октомври месец, но все пак се надявам да може. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Редактирано от BlackWolf
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...