Премини към съдържание

Проверете знанията си, за движение по пътищата


Препоръчано мнение

:D Въпреки че почти всички имат книжки, не е зле от време на време да проверявате или опреснявате знанията си, върху изпитните листовки :spamer: ! Ако на някой му предстои изпит пред КАТ за пръв път, също ще му бъде полезно да погледне, а ако няма да му е за пръв път , просто задължително! Успех Т У К :molq:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този тест има много подвеждащи въпроси! Трябва много внимателно да се чете! Ако въпросите за кандидат шофьорите са такива - не им завиждам. Аз направих теста два пъти - първия път със 7 грешки, втория със 6.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз първия с 5 точки втория ...с 8 точки :icon_blush: .Май ще трябва да се чете Закона за движение по пътищата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, първия тест с 4, втория тест с 2 грешки :)

Не смея да твърдя обаче че съм много изпълнителен шофьор :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мале-е-е-е, първия с 6, втория с 5. Аз какво правя по пътищата?! А в интерес на истината за 12 години имам един акт и то от паяците, за дето започнаха да вдигат коли заради затворената "Витошка".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То това не се брои - за 12 години и аз нямам катастрофа и имам само два акта за неправилно паркиране, ама... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък, като повечето жени, минах поне първия без грешка. :spamer:

Обаче тези ми знания изооообщо не помагат при успоредно паркиране например :icon_n_oops:

хихихи

 

ама пише изрично че не отговаряли на новия правилник. Вие това видяхте ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На първата 4, на втората 3 грешки- резил!

Иначе наитина са малко стари, но пак вършат работа!

Друго, което не ми хареса е, че не мога да си видя грешките, или поне аз ве разбрах как!

Ето ТУК алтернатива :D

Има и упражнения за паркиране :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не дай си Боже :worthy: ми вземат книжката, не знам дали ще мога да си я върна при тези въпроси... Тогава ще пусна обява "На някой да му трябва :mitsu-smiley: lancer?" :kolet: . :icon_n_blowup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В този тест има много подвеждащи въпроси! Трябва много внимателно да се чете! Ако въпросите за кандидат шофьорите са такива - не им завиждам. Аз направих теста два пъти - първия път със 7 грешки, втория със 6.

 

И аз реших една листовка с ...5 грешки- дребни ама грешки.

Винаги е имало подвеждащи отговори. От трите отговора - единия е грешен, другия малко верен но си е подвеждащ и третия верен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам книжка още, но исках да видя колко знам

 

Имах 7 грешки на първия и 6 на втория тест

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срам, не срам! Направих от раз 7 грешки! :(

Дали влезнах в листата на шофьорите, които трябва да минат проверовъчен :icon_blush: ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Досега минималния брой грешки ми е 4, но мисля да ги намаля. Наистина не са от най-лесните въпроси, но по-добре така. :119:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След още няколко опита рекорда ми е "само" 2 грешки. Понаучих верните отговори, но това едва ли ще ме прави по-добър шофьор. От много години не съм участвал в катастрофа (чукам на дърво), ако не се брои един случай преди 7-8 години когато една софиянка с Пунто ме тресна отзад докато чаках на едно кръстовище до НДК. Според мен по-важно е да внимаваме когато шофираме и да се пазим от другите участници в движението. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз се издъних със 7 грешки. Миналата година решавах подобни листовки и на някои стигах до 10 грешки, но ми се струва, че има и мално несериозни въпроси. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе Боне ни скри топката на всичките. Да я направим отговорник завеждащ обучителната част :icon_blush:

 

аааа и аз на втория направих 2 грешки, споко :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малей и мен ме скъсаха. На първата листовка имам 4 а на втората 3 грешки. Нбаче стигнах и до друг извод, че теорията няма нищо общо с практиката :good: ! Обаче има и добра стряна: Греша на почти незначителни въпросчета, като на пример трябва ли да се изгаси двигателя на колата при пренудително спиране в тунел? Това що за въпрос е? Или пък трябва ли да се постави предупредителен триъгълник след принудително спиране в аварийната лента на магистралата? Аз естествено казах да пък то било не :) Еи тъкива работи но без тях няма взимане на книшка. За това продължаваме с решаването на листовки въпреки че имам книшка! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... Греша на почти незначителни въпросчета, като на пример трябва ли да се изгаси двигателя на колата при пренудително спиране в тунел? Това що за въпрос е? Или пък трябва ли да се постави предупредителен триъгълник след принудително спиране в аварийната лента на магистралата? Аз естествено казах да пък то било не...

Колега, не са незначителни - като те отнесе някой на магистралата или се нагалташ с пушек в тунелът ще разбереш колко са важни.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аааа и аз на втория направих 2 грешки, споко :rolleyes:

Оф, отдъхнах си. Иначе така се бях притеснил... :icon_confused:

 

почти незначителни въпросчета, като на пример трябва ли да се изгаси двигателя на колата при пренудително спиране в тунел? Това що за въпрос е?

Колега, виждам че си пилот, но карането не е само натискане на газта и въртене на геврека. Трябва и да се мисли понякога. Искрено се надявам да нямаш гараж :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...