Премини към съдържание

Да си платим дължимото


Препоръчано мнение

Бе добре си изкарахме.........само една забележка другия път да изберем мястото предварително

 

ПП Само аз ли съм изгорял(на ланец) :tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 310
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

М-м-м да, ама и липсва нещо на тази снимка! :icon_thumbup:
:mitsu-smiley: Страхотна снимка :thx: . Няколко неща й липсват - и ти, и най-малкия копач с баща си, и armada, и Нора :foto: , която беше като малко японско багерче - няма спиране. Те със Станимир бяха много дейни. Дано Photoshop-а да успее да ги добави всички :D .

 

Бе добре си изкарахме.........само една забележка другия път да изберем мястото предварително

ПП Само аз ли съм изгорял(на ланец) :tok:

Ами на ланец не, но съм изгорял на тениска. И темето ми е изгоряло (да му се не види и фризьорката :icon_censored: , дето ме пострига като белен картоф преди 2 дни) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека малко неща да добавя и аз.........

Срещата беше страхотна, макар и да нямаме никакъв пръст с организирането й ние със Светльо ( аз и Big Boss)......това показва че имаме членове, на които може да се разчита изцяло.............. :icon_thumbup: за което лично аз ви благодаря.Тя надмина очакванията ми и съм доволен че се осъществи безпрепятствено което показва че нашия клуб е :first: поне по организация........малък клуб сме ( в сравнение с останалите ) но за това пък сме силни на всяко ниво..... :icon_thumbup: Надявам се за в бъдеще да има още такива прояви и то постоянни, за да не си мислят останалите хора че е било "показно" :icon_blush:

Да си призная , вчера имаше членове от други клубове ( Нисан ,Тойота и Ауди ) къде лично ми честитяха за проявата на клуба ни...........

Идеята беше на Драго ( Fido ) доколкото си спомням , но се осъществи благодарение на Боян, Дани, Милена и др. членове ..............А пък по БТВ всички които ги гледаха ме питаха къде си ти, ама аз понеже съм скаран с камерите и за това ме нямаше ,като гледах да не влизам в обективите им......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..... Само аз ли съм изгорял(на ланец) :tok:

 

И аз съм с тен на бачкатор от ТКЗС - на тениска. :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Може би трябваша наистина да се омажем с плажно масло и да оставим по една емблема на :mitsu-smiley: (някой го беше предложил за Тишо?! :D )

Ако ще изгаряме поне да е с емблема :mitsu-smiley:

Беше много приятно. Продължаваме се с добрите инициативи, нали?! :good:

 

P.S. Нора пусни снимки на "тотема" ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Изкарахме си страхотно! Беше супер приятно. Ето тук съм качил част от моите снимки:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=12...w=1&photo=1 .

Тази инициатива ще стане традиция. Има и много други добри дела, които можем да вършим за които не се изискват сериозни средства и чрез които можем да помагаме на хората и природата. Но за всичко има време. Вече можем да разчитаме и на подкрепата на други клубове за да са по-мащабни проектите ни. Много съм горд, че съм част от този клуб :icon_thumbup: ! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са супер :good:

Дори и тези които не са присъствали моагат да усетят настроението :icon_dance:

Аз още не съм седнал да прегледам какво съм записвал с камерата, но предполагам, че все ще успея да извадя някакъв свестен материал и да монтирам нещичко.

 

P.S. А каква мускулна треска ме тресе......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......Аз още не съм седнал да прегледам какво съм записвал с камерата, но предполагам, че все ще успея да извадя някакъв свестен материал и да монтирам нещичко.

:mitsu-smiley: Като го монтираш може ли да мина с едно CD или Флашче да го взема? :mitsu-smiley:

P.S. А каква мускулна треска ме тресе......... :icon_blush:
:mitsu-smiley: Всички бяха много активни, но вие с Нора не се спряхте :moil: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато организацията е на ниво няма начин да се объркат нещата. Това го знам от личен опит. Като гледам снимките направо ме е яд че неможах да доида.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Като го монтираш може ли да мина с едно CD или Флашче да го взема? :mitsu-smiley:

 

Естествено, нека само да видя какво съм заснел и дали ще излезе нещо. Върти ми се нещо в главата, но не знам дали ще мога да го направя. :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Нямам време сега, затова засега ще кача само една снимка, която много ми хареса :D .

 

 

За да няма грешни изводи ще уточня, че това е след като свършихме работа :drinks: . А за да съм съвсем коректен ще кажа, че не е това, което изглежда (бирата не е на Тишо) :D . :mitsu-smiley:

 

 

Аааааа, не! Бирата си беше чисто моя! :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,

Благородно ви завидях за инициативата, след като гледах репортажа по bTV! Едно голямо БРАВО! :icon_thumbup:

Хубаво е, че и "братовчедите" от Пежо са се включили и се надявам, че следващия път инициативата ще бъде наша и вие ще бъдете най-тържествено поканени и ще си направим една хубава съвместна среща. :drinks:

Още веднъж "браво" за идеята.

 

Поздрави от Ситроен Клуб България!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"тотема" :icon_doh: :icon_rock:

Това червеното кетчуп ли е?

 

 

Това е Олтара, върху него е тотема а това червеното е кръвта от жертвоприношенията :worthy: :worthy: :worthy:

 

Майтап бе колега, имах малко грунд в колата и си цапотихме с червеничко :bounce8: :icon_doctor:

Шантава работа!!! Ама беше готино ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле, Нора, след твоите снимки имам сериозното намерение да изкопая една дълбока дупка и да закопая моя фотоапарат завинаги там! :)

 

Страхотна визия и композиция. Все едно гледам как DJ Tymbi как поправя Nisan :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Идеята беше на Драго ( Fido ) доколкото си спомням , но се осъществи благодарение на Боян, Дани, Милена и др. членове ............. :D

 

 

За което и аз много им благодаря :drinks: както и на всички допринесли за срещатата.........по едно време мислех че няма да се осъществи но поговорката за сговорната дружина излезна вярна :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле, Нора, след твоите снимки имам сериозното намерение да изкопая една дълбока дупка и да закопая моя фотоапарат завинаги там! :)

 

Страхотна визия и композиция. Все едно гледам как DJ Tymbi как поправя Nisan :)

:hysterical: :hysterical:

Шшшштт.....тихо да не чуят отатък :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сте, много съжалявам че не съм в България зада бъда с вас. Ако през есента решите да организирате отново някакво мероприятие, непременно ще дойда. Бъдете здрави и все така ентусиазирани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни снимки :icon_thumbup: , страхотни хора :respect: и едно страхотно дело! :respect:

Искрено ви завиждам, че не можах да се организирам и да доида със семейството ми, но за следващия път обещавам да се постарая повече и да доидем.

 

П.С. гледах и репотажа по БТВ, много му се зарадвах. :good:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мероприятието е станало много яко :icon_thumbup: . Супер сте си изкарали. Също и тен са хванали всички, а и мускулна треска. Никой не казва обаче по колко пришки има на ръцете, че от лопата се хваща алергия. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Нора действително много добри снимки са станали и си подбрала много добри моменти от мероприятието! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Нора действително много добри снимки са станали и си подбрала много добри моменти от мероприятието! :icon_clap:

Eми Нора е профи, какво се учудвате :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...