Премини към съдържание

Да си платим дължимото


Препоръчано мнение

.... ще мога да ги прибера в колата, ще има място и за коловете ако са двуметрови, така че Бояне можем да се видим и да прехвърлим багажа при мен.

За сега е това! :D

Мислете с какво да напълня хладилните чанти, няма празни да ги качвам я!

Освен лед, бира и безалкохолно друго нещо? :drinks:

:mitsu-smiley: Ами аз не съм ги купил, защото не знам колко и нямаше как да ги събера в Галанта, защото не бях сам. Ако искаш можем в събота след като вземем дръвчетата да минем да вземем и колтчетата? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 310
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте,

 

Аз съм от Пежо Клуба. Бих искал да се включим във вашата инициатива (ако нямате нищо напротив). От клубната каса ще заделим пари за 4 дръвчета, а и измежду хората ще съберем допълнително пари.

 

Ако сте съгласни да се присъединим към вас, кажете, за да пусна тема в нашия форум, да посъберем пари за още дръвчета :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами аз не съм ги купил, защото не знам колко и нямаше как да ги събера в Галанта, защото не бях сам. Ако искаш можем в събота след като вземем дръвчетата да минем да вземем и колтчетата? :mitsu-smiley:

 

 

 

О.к. ще се разберем! :D

 

А на колегите от Пежо клуб поздравления за ентусиазма! :icon_clap: Пуснал съм ви на ЛС адреса на разсадника може да се обадите и да видите какво може да вземете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се никой да няма напротив :)

Ето темата в нашия форум:

http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?p=137855

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се никой да няма напротив :)

Ето темата в нашия форум:

http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?p=137855

Как може да имаме против. Напротив - :respect: за желанието ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следващият път предлагам да почнем по кварталите! Хем повече популярност, хем по-удобно! А и общините ще ни подкрепят!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Намерих колчета за фиданките :) . На околовръстното (spp подхвърли тази идея) продават правоъгълни колчета (3х4 см) дълги 2 метра. Идеални са, трябва само да ги заострим с тесла или брадва от единия край. Продават ги в снопове по 9бр, като цената е 9лв. на сноп (по 1 лев на колче). В събота работят до 17:00 и дотогава се надявам да знаеме колко точно ще ни трябват. Обаче са дълги и не знам в какво можем да ги натоварим? Дани, при дръвчетата ще има ли място? :mitsu-smiley:

 

Ей, страшни бързаци сте, :icon_thumbup: кефя ви се от всякъде, :icon_n_hug: Аз днес се върнах от командировка и проверих за колчета. По околовръстното имаше само еднин отворен склад за дървен материал и то пазачите бяха там. Та там цените бяха по 60 ст/л.м. с ДДС на колчета 3х4 см на 2 м. но като гледам Боян е ошетал района :icon_clap: докато аз се замъкна. Тези които аз попитах ми казаха че работят от понеделник до събота от 8,30 до 18,30, а в неделя от 9 до 14 часа. Затова не избързах да вземам (и май по-добре). Реших че ще може и в неделя да се вземат.

Ако съм прпоуснал някъде по темата моля да ме извините но да попитам: да купя ли някакво въженце за привързване на дръвчетата?

 

Следващият път предлагам да почнем по кварталите! Хем повече популярност, хем по-удобно! А и общините ще ни подкрепят!

Да пускам ли писмото до кмета за разрешение за залесяване по районите или като се видим на Ярлово тогава да си бърборим повече? По-горе говорихме по този въпрос и чакам сигнал. Ако ще го правим традиция, да започваме момчета :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да пускам ли писмото до кмета за разрешение за залесяване по районите или като се видим на Ярлово тогава да си бърборим повече? По-горе говорихме по този въпрос и чакам сигнал. Ако ще го правим традиция, да започваме момчета :icon_dance:

 

Ами ако искаш горе ще го обсъдим! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее....как можахте да оставите това съдържание в старата тема. :( Аз пък не я следях последната седмица и ..на, пропуснал съм най-важното.

Как щяха да паснат фиданките в пикапа....Само дето ме няма от петък в София. Ако бях погледнал темата по-рано, щях да преместя ангажиментите. :( Не е проблем и 1 тон земя да кача отзад..Уффф...само се ядосвам.

Между другото, миналата неделя докарах от разсадника на Лесничейство София , дето е горе на Витоша( в района на "Златните мостове"), 25 бр. фиданки бяла мура, дугласка ела и смърч. И ги насадихме с децата на зелените площи около мястото където живея. :) Мога винаги да взема оттам 30-50 такива фиданки, е не са по 1,5 метра, но ...стават.

Пак ме е яд, че не мога да присъствам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще те имаме в предвид!!! :icon_blush:

 

Всъщност не всяко дърво живее на определено място!

 

Аз пък миналата година бях на тема Арония!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, понеже за мен въпроса с дърветата е изчистен и сме се разбрали, аз започнах да пълня чантите с освежаващи напитки... :D

Понеже след трудовия полуден ще сме умрели за някаква течност :heat:

Съм взел следните количества "свежест" :

4 литра бира "Астика" :drinks:

2,5 литра Пепси Кола :pepsi:

4 литра лимонада, 1,5л. Кинли сода и 1,5л. Швепс-Цитронада :icon_drunk:

Общо 13,5 литра, мисля, че за всеки ще има по 2-3 чашки свежест!

Разбира се ще се постарая всичко да е добре охладено и да има много лед!!! :cold:

Ако се сещате за друго пишете! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз също ще взема нещо за пиене и ядене. Така че нека си направим един пикник. :pizza: :pepsi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз обаче имам един малко тънък въпрос до колко ще седим защото ще съм без кола а в неделя вечерта съм на работа :argue: ....та дали ще има някои да ме хвърли или да си търся коло(лошото е че няма да е :mitsu-smiley: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз обаче имам един малко тънък въпрос до колко ще седим защото ще съм без кола а в неделя вечерта съм на работа :argue: ....та дали ще има някои да ме хвърли или да си търся коло(лошото е че няма да е :mitsu-smiley: )
:mitsu-smiley: Недей да търсиш колело, винаги ще се намери някой, който да те закара. Само кажи в колко трябва да си тръгнеш и докъде да стигнеш :good: . Иначе всеки трябва да си вземе по някой сандвич за хапване и нещо за пийване. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До сега си мълчах, щото при мен много динамично е времето с което разполагам ,но сега мисля да ви кажа че и аз идвам..........само че не разбрах къде , кога ,ще се събира ме ли някъде преди това като изходна точка или всеки направо "горе"............

Фидо, не се притеснявай, най ероятно ще съм сам ....така че идваш с мен :D тъкмо да ти покажа какво е да се возиш в Галант :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, наистина моля някой да напише последната актуална уговорка- ден, час и място на срещата, за да нямя объркали се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами на чешмата в Железница около 09:30-10:00 ще се събираме. Преди това някои хора могат да се уговорят и да дойдат заедно. Аз ще дойда с Дани, защото трябва да взема Милена. А може ли да оправите линка към мястото, защото не работи? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А къде е тази чешма??? :)

И друго, може ли някой да вземе едно борче или там каквото е, от мен за мен, после ще се оправим???

Че нямам възможността да отскоча .......пък и събота се работи ........ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D тъкмо да ти покажа какво е да се возиш в Галант :D

Гледай всичките серии на Такси да се подготвиш психически и си вземи си пликчета за повръщане. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А къде е тази чешма??? :)

И друго, може ли някой да вземе едно борче или там каквото е, от мен за мен, после ще се оправим???

Че нямам възможността да отскоча .......пък и събота се работи ........ :icon_blush:

 

Чешмата по мои спомени е на обръщалото на автобуса там, ако бъркам някой колега да ме поправи.

Иначе ако идваш през Бистрица е много вероятно да срещнеш колеги на центъра на Бистрица, там ще има мини сбор доколкото разбрах преди да се тръгне за Железница!

 

Дани ще ти вземе липа да засадиш, по-назад в темата е списъка с участници и броя дръвчета, предполагам имаш права да се допишеш :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А къде е тази чешма??? :)

И друго, може ли някой да вземе едно борче или там каквото е, от мен за мен, после ще се оправим???Че нямам възможността да отскоча .......пък и събота се работи ........ :icon_blush:

:mitsu-smiley: Ще се уредиш с липа :D , само се добави в списъка, че по този списък ще се купуват материали. И за да няма ощетени накрая ще помоля всеки да си приготви някакви дребни (мисля че по една банкнота от 2, 5 и 10лв ще е достатъчно) за да можем да се разплатим за фиданките, обогатената смес и колчетата. Защото ще е кофти ако всички извадят по 50лв и кажат че нямат дребни. Дани как ще им връща? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чешмата по мои спомени е на обръщалото на автобуса там, ако бъркам някой колега да ме поправи.

Не съвсем. Чешмата е точна на входа на селото, на самия път. Обръщалото е мегдана, а за него се отбиваш от пътя. Просто като влезеш в селото и минеш първите 3-4 къщи отдясно има голяма отбивка, чешма и много Мицки. Няма как да се объркаш. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чешмата по мои спомени е на обръщалото на автобуса там, ако бъркам някой колега да ме поправи.

Иначе ако идваш през Бистрица е много вероятно да срещнеш колеги на центъра на Бистрица, там ще има мини сбор доколкото разбрах преди да се тръгне за Железница! :D

:mitsu-smiley: Доколкото си спомням някой бе писал, че в Бистрица е лудница около чешмата - автобуси, хора, автомобили. Дайте направо на чешмата в Железница да се съберем за да не се точим и чакаме на 5 места. 09:30-10:00 на чешмата в Железница. Който не я знае да пита в селото. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...