Премини към съдържание

Нов опит за създаване на Китайски автомобил !


Препоръчано мнение

"Brillance BS 6: Made in China

 

Оскъдица ли? Не и при Brillance! Първата китайска марка, която съвсем скоро стъпва напълно официално на германския пазар, представя истинска лимузина от горния среден клас, при това на сензационна цена. Първият тест показва дали и доколко конкурентоспособен е този автомобил."

 

Ето какво :link:(цялата статия)са се опитали да създадат отвъд великата стена, и разбира се с двигател на :mitsu-smiley:.Може би са взели рецептата от Хюндай :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Китайска им работа........те просто толкова си могат.

Абе ти мани, ама превзеха света с китайските си работи. Сега остава да се намесят и на пазара на коли. Според мен, обаче няма да им е лесно там.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега остава да се намесят и на пазара на коли. Според мен, обаче няма да им е лесно там.

А може да не се окаже толкова трудно - доста хора гледат 'ефтинкото'.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не и при колите. Който има пари за нова не купува евтина.

Заблуждаваш се. Погледни въпросите на хората, които си копуват нови коли - 90% са 'колко ще ми струва това', 'колко ще ми гори' или пък 'да й сложа ли газово' и прочие. Няма такъв филм за 'ефтиното и то излиза скъпо в България'. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заблуждаваш се. Погледни въпросите на хората, които си копуват нови коли - 90% са 'колко ще ми струва това', 'колко ще ми гори' или пък 'да й сложа ли газово' и прочие. Няма такъв филм за 'ефтиното и то излиза скъпо в България'. :icon_dance:

Ммда, има такива въпроси, но те не са покупкоопределящи. В София 85% от частните С2 са VTR на цената на Лансер с екстри. В Балкан Стар базовите модели Колт са само с поръчка. Затова пък на склад имат от тези с фул екстрите. Това да ти говори нещо? Закон търсене-предлагане: на склад се държи стоката, която се търси най-много. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се купуват като служебни или за такси,наистина ги има тези въпроси,но който купува автомобил за себе, търси да има много екстри.И аз съм на мнението ,че който има пари за нова кола търси лукса и няма да спести 2-3 хил. лева.Но все пак всичко зависи от социалния статус, т.е. нещата са много относителни.Предполагам ,че купувачите на Логан задават имено тези въпроси, а купувачите на Ягуар....те са просто подготвени за :icon_n_giljotiini:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
И още за въпросната "лимузина"

 

"Brilliance BS6 получи само 1 звезда по EuroNCAP"

 

http://www.dnes.bg/article.php?cat=8&id=37906

Вероятно този тест е верен и все още китайските коли не стават за нищо, но с темповете с които се развива Китай и продукцията му до петилетка това вече няма да е така. Освен това наистина Европа се страхува жълтите да не превземат и тази последна крепост - автомобилостроенето. Така или иначе японците вече разместиха драстично пазара. Когато представяха китайските коли в Германия на един салон много отрицателни неща се изговориха, някои от които доста пресилени. В крайна сметка никой не обича да губи гордостта си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

"...миризмата в интериора на китайския революционер напомня за злополука в химическа лаборатория..."

Това ме уби :hysterical:

Как може :mitsu-smiley: да се навият да правят двигатели за такива барутници?! Както казва Poli "Горкия :mitsu-smiley: матор" :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велика Стена (Great Wall) e най-новия китайски автопроизводител, който стъпва на европейския пазар. Модела Hover e 5-местно SUV на базата на Isuzu Axiom, задвижен от двигател Mitsubishi 4G64 2.4L SOHC 125 к.с. Предлагат се варианти 4х4 и 4х2. Другия месец в Италия ще бъдат пуснати в продажба 500 бройки.

 

post-781-1183224026.jpg

С Photoshop-а не бива да се прекалява.

Глупаво е, когато на снимката колелата се въртят, а нещото определено не се движи.

post-781-1183224050.jpg

post-781-1183224057.jpg

post-781-1183224067.jpg

 

post-781-1183223942_thumb.jpg

post-781-1183223967.jpgpost-781-1183223974.jpg post-781-1183223990.jpg

 

Вседехода е издържал всички crash тестове и има сертификат за продажба в Европа. Общата оценка от теста е 4.

post-781-1183224002.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Photoshop-а не бива да се прекалява.

Глупаво е, когато на снимката колелата се въртят, а нещото определено не се движи.

 

Сигурно искат да покажат колко е мощен,че чак не може да тръгне и върти гуми, а може да са специални китайски джанти-невидимки. Като тръгне тогава да изглеждат че все едно е спрял. Я забележете предпоследната снимка, сигурно това е китайски airbag - отваря се от долу, от пода и вдига китайчето някъде горе над опасността . :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това всъщност е постелка, за да не се цапа пода. Явно колата е нова. Но на последната снимка на краш теста каросерията ми се струва доста огъната. Пода под вратата и над нея са направо сплескани. А самата тя е цяла, така че вероятно се е отворила. Предното стъкло също предполагам не прилича на нищо. Виждат ми се доста големи пораженията. Вероятно няма истински зони за поемане на удара и твърда клетка за пътниците. Ето едно филмче, където е обяснено как работи твърдата клетка при Смарт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
  • преди 1 месец ...
Рекламират и китайски джипове в БГ вече "Powered by Mitsubishi" :icon_doh:

 

http://www.mobile.bg/images/reklami2/atanik.swf

 

Съсед има същия, но не мога да го хвана да я разгледам колата по от близо. Иначе Китайците горе долу са го докарали на визия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рекламират и китайски джипове в БГ вече "Powered by Mitsubishi" :icon_doh:

 

http://www.mobile.bg/images/reklami2/atanik.swf

Сигурно са имали предвид моторчето на чистачките ... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...