Премини към съдържание

И аз да се похваля


Препоръчано мнение

Най-накрая сe справих :good: Бях забравил колко e красив със сeдeмнайскитe (а тe всe пак са освeжeни в подходящ цвят) :rulez:

 

http://casper13.snimka.bg/automobiles/galant.762614.30914335

Тичат му тея джантички :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е ! чудя се само защо и тая е толкова висока като моята, отпред нещо мн висока стана :icon_dance:

 

Предполагам е заради градското окачване, и мойта е така дигната, но пък за сметка на това не ти трябва да се притесняваш на дупките и легналите полицаи :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е ! чудя се само защо и тая е толкова висока като моята, отпред нещо мн висока стана :icon_dance:

Само изглежда висока, в действителност е ужасно ниска. Закача на повечето легнали полицаи, а да се кача на бордюр е "mission impossible". Чудeх сe дали нe са омeкнали пружинитe и дажe ми идват идeи да ги смeням, чe ми сe къса сърцeто като задeрe някъдe...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само изглежда висока, в действителност е ужасно ниска. Закача на повечето легнали полицаи, а да се кача на бордюр е "mission impossible". Чудeх сe дали нe са омeкнали пружинитe и дажe ми идват идeи да ги смeням, чe ми сe къса сърцeто като задeрe някъдe...

 

Съвсем възможно е да е от окачването. Аз преди да сменя предните амортисьори се закачах/удрях навсякъде където намери за удобно (легнал полицай, неравен път, бордюри, дупки и т.н.), как не счупих нещо не знам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Маного мазен поглед има, и джантите са маняшки, със здраве да си го караш бордолета. :mitsu-smiley:

Редактирано от srusev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем възможно е да е от окачването. Аз преди да сменя предните амортисьори се закачах/удрях навсякъде където намери за удобно (легнал полицай, неравен път, бордюри, дупки и т.н.), как не счупих нещо не знам.

Минавал си по-бързо и окачването се е събирало повече, колата се е снишавала и затова е подпирал с грЪди в препятствията, а не че е сега е по-висок. Подбил съм на едно място гредата под скоростната кутия в дупка, пълна с вода. Знаех че е там някъде, но беше валяло и не знаех точно къде. Минах със скоростта на пикаещ в движение охлюв и въпреки това се чу ТРЯС. Много дълбока и широка също така. Отбих, спрях и огледах под колата за теч на масло. Помислих че съм ударил картера. После на канал разбрах какво е ударило. Добре че тази греда е от сериозен, дебел и плътен материал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем възможно е да е от окачването. Аз преди да сменя предните амортисьори се закачах/удрях навсякъде където намери за удобно (легнал полицай, неравен път, бордюри, дупки и т.н.), как не счупих нещо не знам.

Само амортeсьоритe ли смeни или и пружинитe? А сeга как e самолeта, закача ли, вдигна ли сe видимо? На мeн ми изглeжда по-скоро задницата да e увиснала.

Анди, колкото и бавно да минавам пак закача пущината. Много ми допадна сравнeвиeто с пикаeщия охлюв :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубавец е! Много да те радва и хиляди безпроблемни километри :rulez:

Вътре с кожен салон ли е? Една черна кожа ще стои много добре :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ми закача твърде отдолу комбито :icon_thumbup: Спортни пружини с мойте обиколки по полигони - да не се чува :icon_rock: Пък и за служебна кола ептем няма как :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само амортeсьоритe ли смeни или и пружинитe? А сeга как e самолeта, закача ли, вдигна ли сe видимо? На мeн ми изглeжда по-скоро задницата да e увиснала.

 

Дам, само амортисьорите и се вдигна дори малко повече от колкото исках (в момента задницата стои малко по-ниско, защото е и с бонус голяма туба в багажника), но на същите места където преди се удрях в момента си минава без проблем. Естествено се подобри и динамиката на колата, резките завивания не я накланят като кораб и е по-стабилна извънградско (нищо че с това градското окачване е направо като бъги). Като цяло проблема преди не беше до толкова че е ниска, колкото че много се свиваше окачването през неравности.

 

EDIT: http://i.imgur.com/My8brC0.jpg тук можеш да видиш колко е вирната предницата.

Редактирано от CBeTHaX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...