Премини към съдържание

Покупка Галант


Subsa

Препоръчано мнение

Аз предлагам да си помагаме, като препоръчваме а не като нареждаме. Всеки сам може да си прецени какво да прави и да си понася рисковете, нека уважаваме избора на останалите, дори и да не сме съгласни..

 

Също така от доста време забелязвам нещо доста неприятно и по-точно изказвания от сорта "това не е за теб", "тази кола не е за теб". Все си мисля, че един човек може да прецени по-добре сам за себе си.. какво може и какво не..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Относно рециклирането, съм на мение, че ако майстора е свестен ще го направи, ако не стане, ще ти каже, а не само да ти вземе парите. Не знам моя рециклатор в Казанлък дали се занимава с мицубишитата.

Коня е взет, зъбите се показват сега, няма страшно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да си помагаме, като препоръчваме а не като нареждаме. Всеки сам може да си прецени какво да прави и да си понася рисковете, нека уважаваме избора на останалите, дори и да не сме съгласни..

 

Също така от доста време забелязвам нещо доста неприятно и по-точно изказвания от сорта "това не е за теб", "тази кола не е за теб". Все си мисля, че един човек може да прецени по-добре сам за себе си.. какво може и какво не..

 

Сажалявам, но не мога да толерирам алтернативни предложения, които са недопустими с основна цел да се спестят например 80 лв. и никой да не се замисля за сигурността. Да! Всеки решава сам за себе си, но на пътя сме заедно ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сажалявам, но не мога да толерирам алтернативни предложения, които са недопустими с основна цел да се спестят например 80 лв. и никой да не се замисля за сигурността. Да! Всеки решава сам за себе си, но на пътя сме заедно ....

 

Говоря като цяло, нямах в предвид само твоето изказване. Най-добрия вариант е нов.. няма спор, че белята може да донесе после прекалено скъпи последствия. Но пък.. ако кара по селията и минава по 3000км годишно.. може да експериментира, понякога номера минава :)

 

ПП: Аз имах подобен случай с радиатор на едно ауди, отчупи се едната пластмасова тръбичка, където се хваща едно маркуче и който и да питам все казва, че това не може да се оправи и да търся нов радиатор.. То не бяха майстори, то не беше чудо.. В крайна сметка с братовчеда сами го оправихме, като дадохме пари само за течен метал, другото с подръчни материали и вече над 4 години си кара така и няма ядове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На първата ми кола - тойота карина 2, радиатора се пукна отгоре на пластмасата. Пукнатина дълга 30см и се отвори до 5мм в средата. Аз ученик, на 18, да казвам ли на татко... Той даде акъл с течен метал, тогава беше бяла и черна съставка, става сиво. Стана "бетон" хем там температурната амплитуда минава 100 градуса. Аз го мислих с поялника за олуци да го затопя...

И пак, зависи кой рециклира и с какви материали :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Този в Казанлък ми рециклира шарнирите на кривите носачи, нямам забележки, но съм решил да си купя нови прави :rulez: но доколкото знам регион Варна/Шумен са си фенове яко на рециклажа на правите и пр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За бога, не го съветвай да рециклира правия носач, че може да стане голяма беля... не може, а със сигурност ще стане. Ако е започнал да пука шарнира, значи ябълката е тръгнала да излиза на вън и колелото скоро ще се килне на една страна.

 

Колегата е прав за белята , моя носач правия като го свалиха майсторите казаха че съм имал късмет че не е излязла и да съм се прибил, та за това 2ра ръка си купих за 25 пари здрав :) само кривия носач го търся още , та по добре нов или 2ръка да Ви е мирно и тихо , когато има място за компромис има ... обаче това си е опасно :icon_rock: :rulez: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми честито колега, със здраве да я караш. Както и другите колеги отбелязаха, ти едно набелязваш като цел а накрая съвзем друго взе. Къде са 4000, къде са 5000 и депърва ще почваш да наливаш пари по нея като само газовият инжекцион ти е едно 1500 ..

 

Успех и стискай палци за утре че ми е жал да го гледам моя първенец да седи и събира прах в гаража, като знам колко вярно ми е служил почти 6 години. Единствената ми утеха е че го смених за друг диамант ..

Редактирано от silveria
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...