Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дом Българка Стара Загора


Препоръчано мнение

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ами, хайде към 9ч. :dirol:

Да разбирам ли, че на Лукойла ще прехвърляме стоките за децата в 9 сутринта на 30 или си ги прибрал в някой склад и ме чакаш да дойда с камиончето да ги натоварим?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да разбирам ли, че на Лукойла ще прехвърляме стоките за децата в 9 сутринта на 30 или си ги прибрал в някой склад и ме чакаш да дойда с камиончето да ги натоварим?

 

Роска, имаш ли место при тебе за багаж?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска, имаш ли место при тебе за багаж?

 

Имам да, нали го обсъждахме със Сомалията, че мога да поема някакво количество багаж. Въпросът е откъде и кога?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам да, нали го обсъждахме със Сомалията, че мога да поема някакво количество багаж. Въпросът е откъде и кога?

И да не забравиш, че мен също обеща да ме таксуваш като багаж ..:icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да не забравиш, че мен също обеща да ме таксуваш като багаж ..:icon_thumbup:

 

Няма, няма. Ще взема два кашона портокали по-малко, та да остане място и за теб.:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че на Лукойла ще прехвърляме стоките за децата в 9 сутринта на 30 или си ги прибрал в някой склад и ме чакаш да дойда с камиончето да ги натоварим?

Аз имам малко багаж, тъй че ще гледам да се справя сам. Повечето продукти ще ги докара Веско. :icon_thumbup: Разберете се със Светльо, защото той ще се нуждае от помощ. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, как мина мероприятието днес?

Всичко наред ли е?

 

ПП.Роска, извинявай, че не се обадих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е наред, според скромната ми преценка тази година закарахме доста неща на децата :good: Всичките питаха "кога пак ще дойдете" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поклон пред всички които дариха средства и тези които отделиха от личното си време за да отидат при децата :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко мина идеално - много продукти, дрехи, играчки, подаръци и радост за децата! :icon_thumbup:

Благодаря на всички, които присъстваха или се включиха по някакъв начин в инициативата!

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно, както винаги.

 

Снимки: FaceBook

Снимки: Snimka.BG

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дечицата бяха много мили. Имаше стихотворения и песнички които бяха подготвили. Скоро пак ще ги навестим със сигурност и ще се радвам да са повече ентусиастите които да им дадем топлина.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако пак сме само 5 Мицки,следващия път ще дойда с Москвич!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре де ,за следващия път за всеки който няма -ще му дам по една от моите :mitsu-smiley: Тупалки :) ...

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре де ,за следващия път за всеки който няма -ще му дам по една от моите :mitsu-smiley: Тупалки :) ...

 

Че то с бензина за път до Ст. Загора с две от твоите тупалки ще осигурим издръжката на дома за един месец:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Дарени са хранителни продукти, перилни препарати, пици и обувки на обща стойност 2616, 90 лв.

Благодаря на всички участвали! :icon_thumbup:

 

http://www.picvalley.net/u/1875/14368011277427184161357252275QXEaFAxCJj9b1GhfYh55.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това беше миналата година....

Дано и тази да е така, че и по-добре да бъде :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това беше миналата година....

Дано и тази да е така, че и по-добре да бъде :)

Ти да видиш, аз пък имам чувството, че беше миналата седмица .:D

Чест и почитания на всички участвували по един или друг начин в събитието ..:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...