Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дом Българка Стара Загора


Препоръчано мнение

Ако дойде някой и със стек боб и сме преполовили списъка! :)

 

Аз влизам с 1 чувал боб и 1 чувал фасул :D да има разнообразие в храната ..:)

И също като теб, искам да благодаря на Светла, за това, че носи голямо сърце под гърдите си ..:hi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги, получих отговор от директорката на дома.

Ето и списъка с насочващите необходими продукти.

 

 

Здравейте отново,

Прилагам ви списъка с най-необходимите неща за дома:

прах за пране (за автом.пералня);

тоалетен сапун;

хигиенни материали - Доместос и Мистър Пропър;

детски шампоани;

макарони/ спагети;

масло;

течен шоколад;

леща,

боб;

пастет;

русенско варено;

сирене;

кашкавал;

ориз;

конфитюр;

компоти;

маслини;

домати консерва;

захар.

Коичествата ги определете вие, според възможностите, които имате.

Децта в момента са 71.

Поздрави и до скоро,

 

Пенка Йонкова

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Асортимента е скромен, бих казал - минималистичен и е видно, че всичко изброено ще е от полза за децата.

Сигурен съм, че няма да се посрамим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нямам възможност да дойда, както и дрехи не мога да даря, но с $$$ мога да участвам. Не разбрах обаче (щот съм сравнително нов) публикуваната сметка директно на дома ли е или на някой съфорумец, който ще събере парите и ще ги използваме по предназначение. Предпочитам да е втория вариант, за да можем да съберем от събраните заедно пари да се купят повече неща.

 

Поздрави на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нямам възможност да дойда, както и дрехи не мога да даря, но с $$$ мога да участвам. Не разбрах обаче (щот съм сравнително нов) публикуваната сметка директно на дома ли е или на някой съфорумец, който ще събере парите и ще ги използваме по предназначение. Предпочитам да е втория вариант, за да можем да съберем от събраните заедно пари да се купят повече неща.

 

Поздрави на всички!

Това е сметката на клуба. В нея се набират средства, с които впоследствие се пазаруват продуктите от списъка по-горе. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е сметката на клуба. В нея се набират средства, с които впоследствие се пазаруват продуктите от списъка по-горе. :)

Точно така е :rulez:

Слагайте левове в сметката да работим по списъка :good:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, получих отговор от директорката на дома.

Ето и списъка с насочващите необходими продукти.

 

 

Здравейте отново,

Прилагам ви списъка с най-необходимите неща за дома:

прах за пране (за автом.пералня);

тоалетен сапун;

хигиенни материали - Доместос и Мистър Пропър;

детски шампоани;

макарони/ спагети;

масло;

течен шоколад;

леща,

боб;

пастет;

русенско варено;

сирене;

кашкавал;

ориз;

конфитюр;

компоти;

маслини;

домати консерва;

захар.Т

Коичествата ги определете вие, според възможностите, които имате.

Децта в момента са 71.

Поздрави и до скоро,

 

Пенка Йонкова

 

Според мен това е верният път----Кажете от какво се нуждаете,за да помогнем с каквото можем. Та,ако нямате напротив,мога да се заема с хигиенните продукти: прах за авт. перални,почистващи препарати. Единият собственик на MEDIX ми е приятел,затова няма да е Доместос и Мистър пропър,а Медикс(т.е.ще нахраним български работник,вместо италиански)Като наближи времето ще кажа какво количество мога да осигуря и ако не е достатъчно,ще допълним с обща помощ.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifВ профила ми има телефон,ако някой иска да синхронизираме действия,нека се обади.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това е верният път----Кажете от какво се нуждаете,за да помогнем с каквото можем. Та,ако нямате напротив,мога да се заема с хигиенните продукти: прах за авт. перални,почистващи препарати. Единият собственик на MEDIX ми е приятел,затова няма да е Доместос и Мистър пропър,а Медикс(т.е.ще нахраним български работник,вместо италиански)Като наближи времето ще кажа какво количество мога да осигуря и ако не е достатъчно,ще допълним с обща помощ.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifВ профила ми има телефон,ако някой иска да синхронизираме действия,нека се обади.

Това е много добра идея. Аз в къщи ползвам почти цялата гама на Медикс и съм много доволен. А ако и твоят приятел реши да се включи в инициативата, чрез намаляване на цените, за да може да се закупи по-голямо количество за същите пари, ще е просто перфектно :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добра идея. Аз в къщи ползвам почти цялата гама на Медикс и съм много доволен. А ако и твоят приятел реши да се включи в инициативата, чрез намаляване на цените, за да може да се закупи по-голямо количество за същите пари, ще е просто перфектно :icon_thumbup:

 

Ще говоря в сряда.Не се съмнявам,че ще направи преференция.Но,ще говоря конкретно,след като се видим в Медикс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

До сега събрани:

 

ГАЛИНА ДОБРЕВА (Живко и Галя, Todor V, iskrata, Емо и Валя Димитрови) - 282 лв.

МАРИН СТАВРЕВ - 250 лв.

Лични данни - 50 лв.

СВЕТОЗАР АНГЕЛОВ - 50 лв.

 

 

 

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До сега събрани:

 

ГАЛИНА ДОБРЕВА (Живко и Галя, Todor V, iskrata, Емо и Валя Димитрови) - 282 лв.

МАРИН СТАВРЕВ - 250 лв.

Лични данни - 50 лв.

СВЕТОЗАР АНГЕЛОВ - 50 лв.

:icon_clap:

 

И в мен има 50лв. от Hristo :)

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Някой от хората ми писаха, че не искат да им се публикуват имената.

Моля, всеки, който желае това да ми пише лично съобщение.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е много добра идея. Аз в къщи ползвам почти цялата гама на Медикс и съм много доволен. А ако и твоят приятел реши да се включи в инициативата, чрез намаляване на цените, за да може да се закупи по-голямо количество за същите пари, ще е просто перфектно :icon_thumbup:

Мога да получа отстъпка от цената,на която продават на големите търговци.А и много опит ми споделиха за спомоществователствуванетоhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif

МЕДИКС имат високо качество,добра цена,а най-важното:български производител.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислили ли сте за дата, че тва семейно планиране на празниците ми идва в повече на моменти....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще се включа и ще дойда в уречената дата, когато бъде казана. Big Boss - от онези списания ще трябват ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И аз ще се включа и ще дойда в уречената дата, когато бъде казана. Big Boss - от онези списания ще трябват ли?

 

Да, ще трябват. :)

Още 15 лева по сметка АНДРЕЙ ИВАНОВ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се уточни момента с датата, в момента преговарям с едни приятели от един цирк да дойдат да направят едно мини преставление с благотворителна цел. Гълтане на огън, хвърляне на ножове, дресура на питони и други атрактивни номера. Мисля че това ще разнообрази и зарадва доста децата, а и не знам някога дали са виждали на живо подобно мероприятие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Дата за посещение - 30 Декември (Неделя) в 12.00 часа на обяд.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Лични данни- 50 лева.

Редактирано от Светльо Ангелов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако се уточни момента с датата, в момента преговарям с едни приятели от един цирк да дойдат да направят едно мини преставление с благотворителна цел. Гълтане на огън, хвърляне на ножове, дресура на питони и други атрактивни номера. Мисля че това ще разнообрази и зарадва доста децата, а и не знам някога дали са виждали на живо подобно мероприятие.

 

Това добре, но би било по-разумно да няма питони, за да не изплашат децата.

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good: Това и аз го казах, като още съм пропуснал клоунада, номера с обръчи, ходене по стъкло + изброените преди... всичко в рамките на час и малко. Неприятното е, че за тази дата на този етап, 99% няма да имат възможност да дойдат .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...