Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Дом Българка Стара Загора


Препоръчано мнение

Благодаря,че бях един от вас!Това исках да направя от години,благодарен съм и на приятелите,които ме подкрепиха и на колегите,които помогнаха с транспортирането на подаръците. Това е нашата сила-обединени!

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравейте колеги,

Малко "раничко" повдигам темата за децата, но на снощната сбирка в Пловдив ненадейно се събраха 60лв за следващото посещение на децата.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Малко "раничко" повдигам темата за децата, но на снощната сбирка в Пловдив ненадейно се събраха 60лв за следващото посещение на децата.

 

Поздрави!

За някакво подобно мероприятие, не е рано :). http://www.vbox7.com/play:b83d56f1&start=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

На срещата в Шипково-V, дарени 392 лв. за лятното барбекю на децата от дом "Българка". http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте ,колеги и приятели ,смятам че настана време да се започне кампанията за

Лятната среща с децата от Дом Българка.

Виждаме много усмихнати и щастливи деца по улиците всеки ден,

но нека видим усмивките и пламъка на щастието отново в онези детските очи

и за пореден път им покажем ,че като са изоставени не са забравени и все още в България съществуват хора с добри сърца.

 

П.С.:Моля по запознатите и хората който са вещи по организациите да подемат от тук нататък.Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

айде не се услушвайте ,а давайте предложения за дата :mitsu-smiley:

 

Колеги, аз имам доста неща на главата в момента, така че вие преценете нещата... пък аз ще се опитам да се вмъкна в тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Нещо около 1-ви ЮЛИ ?

Темата увисна като windows, така малко...давайте предложения, моля... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо около 1-ви ЮЛИ ?

Темата увисна като windows, така малко...давайте предложения, моля... :)

 

Смятам че 6 или 7 юли (събота/неделя ) ще е по добър вариянт , ще има повече почиващи колеги,а и горе долу ще има 1 месец до тогава за организацията

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам че 6 или 7 юли (събота/неделя ) ще е по добър вариянт , ще има повече почиващи колеги,а и горе долу ще има 1 месец до тогава за организацията

 

 

И аз искам да се включа, надявам се да съм свбодна. Ако пак съм на работа, ще помогна с каквото мога. Работя в аптека, също така съм посещавала дома и познавам някой от работещите там. Не съм запозната с това, което правите, но ще се постарая да съм полезна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смятам че 6 или 7 юли (събота/неделя ) ще е по добър вариянт , ще има повече почиващи колеги,а и горе долу ще има 1 месец до тогава за организацията

Подкрепям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се включа, надявам се да съм свбодна. Ако пак съм на работа, ще помогна с каквото мога. Работя в аптека, също така съм посещавала дома и познавам някой от работещите там. Не съм запозната с това, което правите, но ще се постарая да съм полезна.

 

И аз подкрепям!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...