Премини към съдържание

Windows 8


Препоръчано мнение

Вчера реших да се престраша и да пробвам x86 RTM Ентърпрайсис. Искам да споделя, че е просто НЕВЕРОЯТЕН. След инсталирането, трябва да се логнете с hotmail акаунт примерно, но хубавото от тук нататък е, че където и да го инсталирате, логнете ли се с вашия акаунт, помни доста от нещата ви, нищо че е на друго комп. И още много, много, много юзърфрендли неща. Също така качих и Офис 2013, също страхотен, но тук идват и проблемите, не мога да активирам нито Уина, нито Офиса :). Хайде помагайте :)...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък ние в офиса навремето закупихе 2 легални копия на Win XP. Вчера получаваме писмо от Microsoft, че във връзка със зачестилите пиратски копия, биха искали да дойдат на място за да проверят правилно ли сме легализирали и активирали копията си??? Старият трик с троянски кон, ужким помощ предлагат, а да дойдат да видят какви още други MS програми имаме. След тях кой още върви Явор Колев? ;)

Редактирано от svetliof
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С windows 8 се скарахме още когато решихме да го тестваме и ни изкара червен екран.. Как да ги уважавам като потъпкаха традициите си и забравиха за утвърдения син екран.

Иначе за кракове е раничко, ако има нещо то ще руско и най-вероятно трябва да се търси по техни сайтове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера получихме в офиса Windows 8 за продаване-цената е като на 7-цата.Даже няма и кутия-картонче в което е запечатан диска,офис 2010 пък идва само с кутия с сериен номер и лицензен стикер.Иначе гледам че в замундата го активирват чрез обаждане по скайпа,или с KMS сървъри-но с тях е за по 6 месеца(за WIN 8 PRO става въпрос).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Winodws 8 все още няма код , който да е във Интернет или пък Активатор . Иначе тези дни ще пробвам върху някои от компютрите . Пробвах Preview на един таблет - добре се държи , но сега и на компютър ако върви няма да има равен ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е бърз, много. По-бърз е от WIN 7, за мен успея ли да го активирам - остава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другото "хубаво" нещо на 8-мицата е, че има програмка която ви следи какви програми слагате и използвате, и изпраща информация на Microsoft.

 

ЦЪК

ЦЪК2

Редактирано от Hristo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рангеле,виж тука какво става.

Редактирано от Hristo
Премахнах номерата, оставих само линк-а
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах я и аз преди време, но си е насочена като интерфейс към потребителите на таблети. Нещо не е моята ОС. Засега ще чакам 9ката...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такива постове не са ли малко illegal ?

 

Щом не ги използваш, не би трябвало...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало Явор Колев да няма регистрация във форума и да не вижда този раздел, или поне така си мисли колегата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип публикуване на сериини номера за платен софтуер не би трябвало да се толерира в подобен форум.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Написването на серийния номер само по себе си не е нищо. Нарушение е едва тогава когато го въведеш при инсталация на ОС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ги тествам, но мен май ми трябват тия мулти нещо си кодове. Един код може по 20х да го ползваш :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо скрихте номерата? Да разбирам, че ползвате всички легален софт вкъщи и сте си платили всяка програмка? Туу мъч се вживявате :)... Благодаря все пак, че сте оставили линка.

И тези кодове не стават, за съжаление.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо скрихте номерата? Да разбирам, че ползвате всички легален софт вкъщи и сте си платили всяка програмка? Туу мъч се вживявате :)... Благодаря все пак, че сте оставили линка.

И тези кодове не стават, за съжаление.

 

Не, просто излизаха в Google и това можеше да донесе неприятности на форума. Известни са подобни случаи (не с нашия форум за щастие).

 

П.С> Аз щракнах "report" :good: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/53116_4381917078730_1938165019_o.jpg

 

Ето още нещо за гугъл :)

 

Шегувам се. Ако имах възможност, щях да си купувам и игри и програми. Така правих в USA, просто като изкарваш достатъчно пари, ти доставя дори удоволствие, но тук така е направено, че просто няма как. Един УИН струва колкото две минимални заплати.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е да, но работа ли е за това да го ползваш незаконно? Аз така нямах Visio и ми минаха едни такива мисли...

 

И как работи осмицата на тази система - остава ли нещо свободно от рамта?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо това не е реалния рам, с който ПЦ-то разполага. С 4гб е, освен това е с 1гб карта и общо взето, ЛЕТИ :), сега ще се пробвам да ти покажа, колко заема...

 

http://img577.imageshack.us/img577/3268/29638981.jpg

 

http://img854.imageshack.us/img854/4398/23105663.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип публикуване на сериини номера за платен софтуер не би трябвало да се толерира в подобен форум.

 

Цецко и торентите са нелегални,ама ги ползваш нали ? В някой държави има глоба,ако си изтеглил 1 филм само,не ми казвай че не теглиш торенти. По принцип това ми е работата-като има проблем с някой компютър да го оправя,не знаех,че ще се появим в очилата с тия номера,затова дадох и линк. И последно,мразя да ме заклеймяват с пръст,има модератори,които ще ми редактират мнението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се коси брат, мерси имаш от мен. Важното е, че е станало :)... аз обясних, защо ползвам, просто не ми е по-силите паричните. Иначе в USA си купувах и игрите и филмите.

 

Да се върнем на темата за УИНА. Сега търся ако има как да активирам OFFICE 2013. Пак казвам страхотна операционна. Чакам някой друг да сподели мнение. Само да отбележа, че надграждане върху Win 7 струва 70лв.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се коси брат, мерси имаш от мен. Важното е, че е станало :)... аз обясних, защо ползвам, просто не ми е по-силите паричните. Иначе в USA си купувах и игрите и филмите.

 

Да се върнем на темата за УИНА. Сега търся ако има как да активирам OFFICE 2013. Пак казвам страхотна операционна. Чакам някой друг да сподели мнение. Само да отбележа, че надграждане върху Win 7 струва 70лв.

 

Аз го взех за под 30 кинта (промоция за лаптопи с win 7 OEM).

Засега като че ли по-бързо работи.... но ми е малко странен... а още драйверите от ASUS изостават доста и някои неща не работят като хората.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цецко и торентите са нелегални,ама ги ползваш нали ? В някой държави има глоба,ако си изтеглил 1 филм само,не ми казвай че не теглиш торенти. По принцип това ми е работата-като има проблем с някой компютър да го оправя,не знаех,че ще се появим в очилата с тия номера,затова дадох и линк. И последно,мразя да ме заклеймяват с пръст,има модератори,които ще ми редактират мнението.

 

Не те заклеймявам. Извинявай, ако така си го приел.

Форумът и сайтът могат да имат проблеми заради разпространение на сериини номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да отбележа, че надграждане върху Win 7 струва 70лв.

 

До колкото съм проучил въпроса, обаче с най-евтиния ъпгрейд се губят някои функционалности които ги е имало преди и те се плащат отделно. :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...