Премини към съдържание

Смяна на мотор


Препоръчано мнение

Здравейте на всички разбиращи!!!

Мой приятел спука глава, а то по дяволите никъде няма!

Мислихме и решихме да сменим мотора с 2.5 бензин!

Та питането е КОЛКО сложно ще бъде!!!

Поздрави!!!

П.С. Обещани са ни мотор, ЕКУ, и ск. кутия!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички разбиращи!!!

Мой приятел спука глава, а то по дяволите никъде няма!

Мислихме и решихме да сменим мотора с 2.5 бензин!

Та питането е КОЛКО сложно ще бъде!!!

Поздрави!!!

П.С. Обещани са ни мотор, ЕКУ, и ск. кутия!!

Занапред и ел. инсталация, както и полуоски,и двете........резервоар с всичко по него, както и трбичките, всичките..........имобилайзера също..........с други думи ще изпушите докато направите конверсията....... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

резервоар.. а дали има и разлика в бензиновите помпи на 2.0 и 2.5

 

Радко,той ще минава от дизелов мотор на бензинов,нормално е помпата да е съвсем друга :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

резервоар.. а дали има и разлика в бензиновите помпи на 2.0 и 2.5

Май не, пък и 6а13 не е чак такава фурия, че да му малее бензина. Не бях се сетил при тая конверсия ще трябва резервоар с помпата и бензинопроводите. Полуоските лесна работа.

Обещани са мотор, кутия, ЕКУ, имобилайзер, инсталация, полуоски.:icon_thumbup:

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, както много пъти съм казвал, накрая всеки собственик на галант сяда на шестак :icon_thumbup: А някои гъзари и на вр-4 ки :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, както много пъти съм казвал, накрая всеки собственик на галант сяда на шестак :icon_thumbup: А някои гъзари и на вр-4 ки :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Голям мерак тея V-та :D, така и не видях някой да иска да сменя шестака с другите, по-слаби модификации (2.0, 2.0 дизел, 2.4) :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички разбиращи!!!

Мой приятел спука глава, а то по дяволите никъде няма!

Мислихме и решихме да сменим мотора с 2.5 бензин!

Та питането е КОЛКО сложно ще бъде!!!

Поздрави!!!

П.С. Обещани са ни мотор, ЕКУ, и ск. кутия!!

 

колега мога да попитам за глава за дизела,тук в казанлък един колега таман сложи нова глава на неговото и го блъсна,така че ще го попитам за главата.Той я взе чисто нова за 700 лв. и да е карана около 2000 км

Редактирано от bebo90
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А относно по темата за смяната на мотора отсега ви казвам,че е като таралеж в гащите,аз сменях от 2.0 на 2.5 и като се сетя какво беше ми презлява,остава само едно голо купе отпред

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега мога да попитам за глава за дизела,тук в казанлък един колега таман сложи нова глава на неговото и го блъсна,така че ще го попитам за главата.Той я взе чисто нова за 700 лв. и да е карана около 2000 км

Благодаря, питай да видим какво може да стане!!

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега мога да попитам за глава за дизела,тук в казанлък един колега таман сложи нова глава на неговото и го блъсна,така че ще го попитам за главата.Той я взе чисто нова за 700 лв. и да е карана около 2000 км

 

Колега, предполагам не само на мен "чисто нова за 700 лв" ми звучи несериозно, да не казвам подвеждащо. Пък ако наистина колегата ти я е взел нова на тази цена, то нека да сподели от къде точно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не оборудвана за 700 не е ли нормална цена?

Нека търговците на части да кажат дали това е нормална цена, но според мен би трябвало да струва в пъти повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Братята китайци правят всичко: http://www.alibaba.com/product-gs/202485914/Mitsubishi_4D68_Cylinder_Head.html

 

Цената като съдя по другите глави в този сайт ще е $100-150 максимум 200 долара.

 

Например оборудвана глава за 4d56 има и за US $ 250 - 260 :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...