Премини към съдържание

какво ще кажете за тази кола и обява..?


vankata09

Препоръчано мнение

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11334733704937643&f1=details

какво ще кажете за тази обява и кола ? недостатъци основно ме интересуват..?

възможно ли е на този автомобил- с директно впръскване да се сложи газова уредба..?? мерси !

Редактирано от vankata09
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С недостатъците на този модел лансър има доста теми. И кой те е излъгал, че двигателя е с директно впръскване?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако вярваш на този сайт. Там съм виждал големи глупости. Двигателя трябва да е 4A91

 

Specifications

 

Engine type — DOHC 16v, MIVEC, ECI multiple

Displacement — 1499 cc

Bore pitch — 83.0 mm

Bore — 75.0 mm

Stroke — 84.8 mm

Compression ratio — 10.0:1

Power — 108 hp (81 kW; 109 PS) at 6000 rpm

Torque — 143 N·m (105 lb·ft) at 4000 rpm

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако вярваш на този сайт. Там съм виждал големи глупости. Двигателя трябва да е 4A91

т.е. да разбирам че може да се сложи инжекцион без проблеми....

освен това ,възможно ли е да се увеличи мощността и с чип тунинг и доколко...? благодаря за отговорите..)!

Редактирано от vankata09
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Газов инжекцион може да се сложи много ясно! Карам същата и има много добър разход на бензин. Иначе като недостатъци са лошата шумоизолация и лаковото покритие(драска се много лесно). Като цяло съм много доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма чипове и повишаване на мощността по никакъв начин. Малолитражка си е , нищо че визията е по-различна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се сложи чип,но цената която плащаш за него е доста солена,а пък се вдигат около 10 коня(а дали ще се вдигнат толкова пак не е сигурно).А иначе за колата според мен 1.8 е по добрия вариант

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бре, тя пущината дава цели 109 коня и "впечатляващите" 143Н/м :icon_doh: Да не се закъхариш като те порязват фиести и голфари от 98 година, ей :)

Личното ми мнение е, че на тази визия, тоз мотор не става :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не я взимаш за състезания и ще я караш по равничко, си е супер колата. Слагаш ГАЗ и гасссссссссссс :icon_thumbup:

Ще си имаш една широка малолитражка, с добър външен вид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно, както един колега беше казал " голям Колт"- какво по-хубаво от това,... :-) и ако разхода е така нисък както се говори аз също бих си купил този вариант , двигателят е много здрав, и без проблемен , евтина за обслужване, евтин съединенител, само едно турбо да имаше , но и така става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно вярно, както един колега беше казал " голям Колт"- какво по-хубаво от това,... :-) и ако разхода е така нисък както се говори аз също бих си купил този вариант , двигателят е много здрав, и без проблемен , евтина за обслужване, евтин съединенител, само едно турбо да имаше , но и така става.

Взимаш двигател от Колт 1.5 турбо и си с 150 кончета. :icon_n_king:

Ама така си е добре за возене, за каккво ти е повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Взимаш двигател от Колт 1.5 турбо и си с 150 кончета. :icon_n_king:

Ама така си е добре за возене, за каккво ти е повече.

 

 

Това е идея, някъде си спомням че виждах такъв двигател на смарт брабус увеличен до 190 кс. супер ще тръгне Лансерчо :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Място за турбото има, както и за радиатора на охладителната му система, но не е задължително да го монтираш.:icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...