Премини към съдържание

Зимна среща ШИПКОВО-4 ?


ШИПКОВО-4  

42 гласа

  1. 1. ????? ?? ??????????? ?? ??????? ????? ? ??????? - 23/25 ???? 2012

    • ?????? "??"
    • ?????? ? ?????? ????? - ?? ???? ?? ????????
    • ?????? "??"
  2. 2. ??? ??????????? ??????? ?? ???????? ??????, ?? ??????????/?:



Препоръчано мнение

Вече няколко пъти ме питат, ще има ли зимна среща в Шипково този сезон.

Затова пускам настоящата анкета - да проверя има ли достатъчно желаещи за ШИПКОВО-4.

Визирам времето 23-25 март 2012 г. Измествам датата малко към пролетта, по изричното желание на колегите с малки деца.

За тези, които за първи път чуват за Шипково, инфо:

Шипково е селце в Троянският Балкан, под връх Васильов. Има няколко минерални извора. Близо до Рибарица и Чифлика/където обикновено се плацикаме в топлият минерален басейн/. Вече три пъти провеждаме в Шипково зимни срещи. Използваме почивната база на Съюза на незрящите в България, която е 2 звезди. За два дни/2 нощувки, 2 закуски, 2 обяда и 2 вечери/ цената за човек е между 55 до 60 лв. Обикновенно деца под 10 години се настаняват безплатно. Базата разполага със собствена парокотелна станция. Отзиви за предните три срещи, може да намерите в настоящият раздел.

При набиране на повече от 40 души, бих се заел отново с организацията. Ако са по-малко желаещите - трябва да се търси по-малка база...

Анкетата ще е валидна до към 5-10 февруари. После, ако има достатъчно желаещи, ще пусна нарочна тема с конкретни данни и пълно инфо за срещата.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз отговорих, че още не мога да кажа ДА на 100%, но ако има среща и идвам ще сме поне 2-ма :)

 

Аз бих казал, че ще сте поне 4-ма ама както и да е ... :D

Надявам се да се посъберем, и попием... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах, че датата е далеч и немога да потвърдя на 100% присъствие, но голяма е вероятноста ако това се случи да сме 5-ма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай-боже всичко да е на ред и аз имам намерение да дойда с жената и бебето, а може и още един приятел да взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим как стои въпроса с леглата за децата ? Спомням си че леглата в двойните стаи бяха по един персон и с рамка което не позволява да се доближат двете легла и да стане двойно легло. Питам се защото при условие, че вземем малкия с нас явно ще трябва да взема тройна стая или стая със спалня. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леглата са стандартни единични, стаите са двойки и тройки. По спомен, имаше и няколко стаи със спални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет,колеги!

Имам голямо желание да дойда и аз с жена ми и малкия (на 3 и 1/2 г. е)

но посочих отговора - датата ми е твърде далеч... още от сега не мога да кажа със сигурност.

иначе ще се радвам да се запознаем на живо!

следя темата с интерес, надявам се да не ми мине котка път ;)

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз дадох отговора "датата е твърде далеко" но все пак на 90% ще дойдем 2-ма човека ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз дадох отговора "датата е твърде далеко" но все пак на 90% ще дойдем 2-ма човека ;)

 

 

90% от двама човека е точно 1,8 човека.

Или едното е жена, или е с половин крак, или е по-нисък. А може би са двама непълнолетни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

90% от двама човека е точно 1,8 човека.

Или едното е жена, или е с половин крак, или е по-нисък. А може би са двама непълнолетни.

 

ти някакъв комик ли се явяваш тука ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички,

Тъкмо се регистрирах във форума, след като в понеделник се сдобих с Colt. Това е първата ми кола и съм СУуУУУууУуУуУууПЕР щастлива.

Тези срещи ми се струват супер идея, мн ще се радвам да се запозная с хора, които са на 'ти' с Мицубиши - определено ще имам нужда от съвети и помощ, тепърва се заемам да чета темите за Colt.

Mарт е мн далече и не знам дали ще успея да присъствам, нито как ще съм с парите, но ще се постарая да дойда.

 

Поздрави,

Пилето (:

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, анкетата приключи.

Благодарности на участвалите.http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

..........................

Темата се заключва.

За резервации и инфо от "ШИПКОВО"-4 - ТУК !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...