Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Честит рожден ден DJ Tymbi


Препоръчано мнение

Честит Рожден Ден и от мен Пламене!!! :)

Пожелавам ти много здраве,щастие и успехи на теб и твоето семейство.

Весело изкарване на вечерта и....НАЗДРАВЕЕЕ :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: :icon_doh: Много Ви благодаря колеги,тъпкано да ви се връща........Аз сега се прибирам ,бях си изключил и телефоните, за това се извинявам предварително на тези ,които са ме търсили .......сега като гледам, 117 пропуснати разговора............. :icon_doh: :icon_doh:

За тези ,които ще се видим на следващата среща ,ще има от от обещаната "морска" ракия...... :D

Да сте живи и здрави..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Пламене! :)

Който си изключва телефоните на РД-то е така! :) Жив и здрав бъди много много щастлив и много много работа, ама не по мицубишитата! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да честитя Празника на Пламен, макар и на патерици, защото вчера пътувах и не съм влизал във форума.

 

Айде и от мен един патеричен поздрав! Живи и здрави цялата фамилия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И Пламене не пускай снимки от почивката ти във фейсбук, че Росен закъснява с поздравите щото дебне кой къде почива и за колко! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: :icon_doh: Много Ви благодаря колеги,тъпкано да ви се връща........Аз сега се прибирам ,бях си изключил и телефоните, за това се извинявам предварително на тези ,които са ме търсили .......сега като гледам, 117 пропуснати разговора............. :icon_doh: :icon_doh:

За тези ,които ще се видим на следващата среща ,ще има от от обещаната "морска" ракия...... :D

Да сте живи и здрави..........

 

 

  • Положителен вот 2
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 години ...
×
×
  • Създаване...