Премини към съдържание

Навигация за Галант 2002


Препоръчано мнение

Здравейте!

Преди дни се сдобих с нова кола- Галант. Много съм доволен от нея и като цяло - от модела. Преди също карах Галант. Страхотни коли са. Но имам един проблем - дискът със картите за навигацията е счупен. Навигацията е оригиналната на колата и искам да попитам дали мога да намеря картите някъде в Интернет или трябва да намеря оригинален диск. Трябват ми карти за БГ ... те имаха и някакъв номер но малко по-късно ще мога да ви го кажа.

Ако някой може да помогне- благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами смисъл... да... на мицубиши е а в багажника е устройството за поставяне на диска с картите. По-късно ще кача снимки :)

Редактирано от GochoTomov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако намериш карти някаде пусни пост тука моля те, понеже навигацията я имам, но нямам диск и не я ползвам. Пък ако някой иска мога и да му я продам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не казваш, че Галанта е с десен волан и внос от Япония?

 

Че това какво общо има с диска за картите????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм на две вр4-ки оригинални навигации. Не съм си играл с тях понеже японксият съм го забравил. Може би е важно с каква операционна система е. Ако е някаква японска, едва ли съществуват използваеми от нас карти за нея. В много случаи само карта не е достатъчна и трябва хакване, дори да е уиндоус 5.0 SE.

И аз съм с една, която не знам как да подкарам. Не е японска, а американска. Май има някаква хардуерна защита и при опити може да се прецака ОС и повече да не проработи нито на диск, нито на радио, нито блутуута, нито SD card... нищо. Самата карта е записана на вътрешната памет (на самия юнит). Тук нямам представа как е, но дано да тръгне.

Марка и модел?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че това какво общо има с диска за картите????

Е, как да няма общо? Нали европейските Галанти са без навигация, или греша? Аз съм виждал фабрична навигация само на Галант, внесен от Япония. Беше с двоен ДИН тъч-скреен дисплей, който управлява навигацията, радиото и климатроника, но всичко беше на японски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не, с ляв волан си е .. внос от Швейцария, а счупения диск е с карти на Италия и Австрия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.... По-късно ще кача снимки :)

 

Ако беше качил снимките досега, или поне да беше написал точния модел на устройството, щеше да имаш и отговор на въпроса си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще кача снимки по - късно. Колата е в сервиз обслужвам я и нямам снимки на навигацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Качвам обещаните снимки. Съжалявам за закъснението!

 

http://i54.tinypic.com/123te0i.jpg

 

http://i51.tinypic.com/2hfnryf.jpg

 

http://i54.tinypic.com/10duxvq.jpg

 

http://i56.tinypic.com/2agua01.jpg

Редактирано от GochoTomov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе точно от Галант си е. Виждал съм поне 5 галанта с такава навигация, остовно от Швейцария и Германия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз имах същата простотия но незнам дали е заводска ... и нямам диск с карти но все тая щото си стой в гардероба :icon_hmm: пък и мутрябва дистанционно пък ми липсва такова ... ако на някой му се намира да свирка :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

карам галант от 2002 година внос от япония и имам ОРИГИНАЛНА вградена та4 ма4 скриин навигацич с телевизор и 10 диска и кво ли не ама няма никакви дискове с навигация има ли начин да си купя такива ваобще ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колеги, хайде ако някой разполага с диска с карти на Европа да помогне ако може. :rolleyes: :rolleyes: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми поне напиши модела на навигацията или производителя на картите. Пробвахте ли с дисковете за новия Лансър ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми поне напиши модела на навигацията или производителя на картите. Пробвахте ли с дисковете за новия Лансър ?

В пост N 12 има снимки на навигацията от там можеш да видиш и модела на самата навигация на колегата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето една карта , но е за навигациите с хард диск,по-скоро за колегите с новите Паджеро и Аутлендър. Мисля,че картата е за Европа. Ето тук пише как се отключва харда на такъв вид навигация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има снимки. Модела се вижда. С нищо друго не съм пробвал, няма от къде. :mitsu-smiley:

Редактирано от GochoTomov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колеги ако някои може да помогне скайпа ми е stunt_91 пишете ми на него. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...