Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчайте къде да се направи автокаско за Галанта


Препоръчано мнение

Здравейте,колеги!Искам и аз да се похваля,че от вчера съм много горд собственик на Галант 2,5 V6;1999г.,автоматик-типтроник.Наистина е перфектен автомобил и е изключително удоволствие да го управляваш.Бях с резерви към автоматичната скоростна кутия,но вече си промених мнението.Супер е!Специални благодарности към Сашо и Даниела от Ямбол за коректното отношение към мен и за отделеното време.Сега бих искал да Ви помоля да споделите къде сте си правили и си правите автокаско на колата?Дали е необходимо,след като не ги крадат?Случвало ли се е да ползвате услугите на компанията,т.е. дали наистина плащат като се наложи? И какви са сумите,които плащате? Може ли да е на разсрочено плащане?За какво да внимава човек при тази услуга? Благодарности на отзовалите се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Алианц, Армеец, Булстрад,Виктория, ДЗИ. Подредил съм ги по азбучен ред, търси познат в някоя от тях и си направи Каското там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единият галант го застраховахме в Интерамерикан. Доволни сме, няколко пъти имахме щети, платиха ни ги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единият галант го застраховахме в Интерамерикан. Доволни сме, няколко пъти имахме щети, платиха ни ги.

Колежке,би ли споделила каква е сумата там и дали има значение града, в който се кара колата?Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Единият галант го застраховахме в Интерамерикан. Доволни сме, няколко пъти имахме щети, платиха ни ги.

 

Да, Интерамерикан също стават. :good:

 

Моят съвет е да търсиш задължително компания, където ще имаш право на доверен сервиз!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност то под 400 дали има право на сервиз не съм сигурен, мойто сега е към 600!Защото това което превеждат застраователите като суми в последствие е доста семпло!Та колега просто когато я застраховаш попитай за право на доверен сериз защото недай си боже за една дреболия ще трябва да обикаляш и да губиш ценно време!Ние зазтраховаме нашите коли при един същи брокер от години, който си има хора в застрахователните компаний и при евентуална щета отиваш при тях те ти попълват всички формуляри и т.н.С две думи пестиш време и главоболия!

Редактирано от cherveni ogledala
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм към ОЗК (общинска застрахователна компания) и съм много доволен, плащат си кеш и ти решаваш къде да я оправяш(повечето случаи ти остава горница). Може да си направиш застраховката да не включва кражба, а само щети от птп и вандалски изпълнения. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята кола я застраховам в Армеец. До сега съм имал 3 щети и нямам никакви проблеми с тях. Не знам дали има значение, но щетите не са по моя вина. Доверен сервиз може да се ползва май само ако колата е до 10 години и каското е над определена сума /не съм 100% сигурен/. Току що си поднових каското и вноската на тримесечие ми е 122лв.

Според мен от много голямо значение е какъв ти е застрахователния агент. Повечето те приемат като клиент само когато имаш да им даваш пари, а иначе като стане нещо ходи си се оправяй.

 

Еййй отплеснах........ честита придобивка. Със здраве и безаварийно да си я караш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята препоръка е да не наливаш пари в паниците на застрахователите. Просто можеш да не я застраховаш, ама наистина е много просто.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята кола я застраховам в Армеец. До сега съм имал 3 щети и нямам никакви проблеми с тях. Не знам дали има значение, но щетите не са по моя вина. Доверен сервиз може да се ползва май само ако колата е до 10 години и каското е над определена сума /не съм 100% сигурен/. Току що си поднових каското и вноската на тримесечие ми е 122лв.

Според мен от много голямо значение е какъв ти е застрахователния агент. Повечето те приемат като клиент само когато имаш да им даваш пари, а иначе като стане нещо ходи си се оправяй.

 

Еййй отплеснах........ честита придобивка. Със здраве и безаварийно да си я караш.

Благодаря, колега!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята препоръка е да не наливаш пари в паниците на застрахователите. Просто можеш да не я застраховаш, ама наистина е много просто.

Наистина е просто,но ми е интересно ти с твоя така ли процедираш? Само музиката ти да пипнат и какво се получава?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е просто,но ми е интересно ти с твоя така ли процедираш? Само музиката ти да пипнат и какво се получава?

 

Естествено че така процедирам, нямаше да ти го препоръчвам, ако правех обратното. Моята кола стои в гараж, който има и видеонаблюдение обаче. Тезата ми е, че като плащаш 500 лв. за каско, спокойно можеш да покриеш с тях дребните драскотини и охлузвания, без да се разправяш със сервизи и обезщетения. Да краде галанти някой дълбоко се съмнявам, а при по-сериозен инцидент, остава опцията за продажба на части или Сашо, който продава части почти без пари... Всеки сам си преценява, де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също си правя каското в Армеец и както колегата miro253 и аз не съм имал никакви проблеми с тях. Вече съм имал няколко щети и хората си плащат без да ме размотават много-много и всички са доволни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че така процедирам, нямаше да ти го препоръчвам, ако правех обратното. Моята кола стои в гараж, който има и видеонаблюдение обаче. Тезата ми е, че като плащаш 500 лв. за каско, спокойно можеш да покриеш с тях дребните драскотини и охлузвания, без да се разправяш със сервизи и обезщетения. Да краде галанти някой дълбоко се съмнявам, а при по-сериозен инцидент, остава опцията за продажба на части или Сашо, който продава части почти без пари... Всеки сам си преценява, де.

Така е, но ако имаш гараж и само дребни драскотини. Моята е почти уличница. Стои в един двор и всички се учат да паркират в него и нужда от застраховка си има. 2бр. щети-зажулвания имам само в него и Армеец освен, че ми покриха щетите с части от Сашо и други колеги ми останаха пари да ми покрият и две вноски. Миналата година един юнак ме използва за спирачка и щетата ми я оцениха на 1200лв. ремонта беше 800. По мое мнение кола до 12 г. и която се кара в София си струва да се застрахова след това ....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е, но ако имаш гараж и само дребни драскотини. Моята е почти уличница. Стои в един двор и всички се учат да паркират в него и нужда от застраховка си има. 2бр. щети-зажулвания имам само в него и Армеец освен, че ми покриха щетите с части от Сашо и други колеги ми останаха пари да ми покрият и две вноски. Миналата година един юнак ме използва за спирачка и щетата ми я оцениха на 1200лв. ремонта беше 800. По мое мнение кола до 12 г. и която се кара в София си струва да се застрахова след това ....

 

Сигурно си прав, но за мен е еднакво несправедливо когато ти плащат 200 лв. за щета от 500 реално, колкото и да ти платят 1200 за щета от 800:icon_thumbup: Ама това е друга тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега определено Армеец. Много съм доволен от тях. Изплащат шетата до 15 работни дни за разлика от други застрахователи и може да си вземеш съответната сума от всеки клон на ЦКБ банк, а не да тичаш пак до офисите им. Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...