Премини към съдържание

Митсубиши до 3-4к :)лв.


Препоръчано мнение

Препоръчайте ми Митсубиши до 3000-4000лв , да харчи малко ще се ползва от сам човек млад , за това държа да не е някоя голяма катафалка за мен най -важни за харченето на гориво да е с ляв волан, и с изгодна подръжка........ще се кара главно градско и доста по рядко извън града......дайте конкретни модели и обяснения ако може

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: Колега, извинявай ама обръщението ти е като към продавач в магазина.

Пишеш във форума на фен клуб и е редно поне да имаш първоначален поглед над нещата.

 

За товите нужди един колт ще ти върши идеална работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За такъв галант, май има само дизелов.

 

Ако е само за в града и няма да возиш много хора и багажи, колта е по-добре, че и по-лесно ще го паркираш. Вероятно и пари ще ти останат...

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е ти какво разбираш под голяма кола? Автобус ли? Галантът никак не е малък, а и както отбеляза колегата - под 100 к.с. е само дизеловият....

Почети малко из форума и питай конкретно. Иначе - аз препоръчвам сребърният цвят. Най-малко светлина поглъща лятно време. Също така предпочитам гумите да са 14", че да не се усещат неравностите. Дори предпочитам бензиновите двигатели, а за най-добре и по-евтино на газ. Даже дори избягвам колата ми да има задна лява врата, че да не изгубя някое лапе. Ама това е за мен, щото знам какво искам.... Като си отговориш на някой въпроси - сам ще намериш отговорите...

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ааа Каризмата няма с какво да я биете.

 

Много кола за малко пари.

 

Поддръжка на едно ниво с Колта. Маневрена, икономична и много удобна.

 

Говоря за 1.6 на газ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа Каризмата няма с какво да я биете.

 

Много кола за малко пари.

 

Поддръжка на едно ниво с Колта. Маневрена, икономична и много удобна.

 

Говоря за 1.6 на газ.

Икономична да,но маневрена в никакав случай.И наистина в класа си е добра кола за малко пари

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично бих предпочел Лансър VI. Вътре таблото е 1:1 като на колт V. Мотора е същия като на колт. И всичко си му е японско като на колт :icon_thumbup: Ето пример за какво говоря :link: А и визуално ме радва много повече от каризма. Пак казвам това си е моя вкус ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа Каризмата няма с какво да я биете.

 

Много кола за малко пари.

 

Поддръжка на едно ниво с Колта. Маневрена, икономична и много удобна.

 

Говоря за 1.6 на газ.

 

А какво му е на 1.8GDI, мойто зимата само градско караме ми даде разход 7, което мисля че е повече от добре, а й като тръгнеш на по-дълъг път не се притесняваш, че няма да можеш да изпревариш, да чакаш някоя дълга отсечка, мойто извънградско ми дава разход 5,5-6 :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какво му е на 1.8GDI, мойто зимата само градско караме ми даде разход 7, което мисля че е повече от добре, а й като тръгнеш на по-дълъг път не се притесняваш, че няма да можеш да изпревариш, да чакаш някоя дълга отсечка, мойто извънградско ми дава разход 5,5-6 :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :icon_dance:

Стига,стига Carizma в София градско разход 7,мисля че е невъзможно мойта гори към 10 в Бургас,а трафика не е същия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом гори 10, ти е време да ходиш на гости при Милен...

 

Много зависи къде и кога (по какъв маршрут) и как я кара. Разхода може да е нормален за стила му на каране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Препоръчайте ми Митсубиши до 3000-4000лв , да харчи малко ще се ползва от сам човек млад , за това държа да не е някоя голяма катафалка за мен най -важни за харченето на гориво да е с ляв волан, и с изгодна подръжка........ще се кара главно градско и доста по рядко извън града......дайте конкретни модели и обяснения ако може

 

Колега, за тия пари трудно ще си намериш читав Галант.........според мен,де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за тия пари трудно ще си намериш читав Галант.........според мен,де.

За тези пари вече може да се намери читав Галант, съвсем отделен е въпроса, че Галанта не е малка кола и не е много икономична, особено за градско каране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз обиколих три пъти Горубляне и не видях читав под 5 хил. :icon_hmm:

Значи не търсиш където трябва. Цените в провинцията определено са по-ниски, а в Ямбол винаги има читави Галанти на разумна цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера видях Галант 2.0 Дизел за 6200 лв. от 2001 година във Видин зад бензиностанцията на Лукойл!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

a галант дизел или бензин е по добре и автоматик или ръчка?

 

Колега, ако ще ти е предимно за градско каране, май дизела ще ти е по удачен вариант. Но всичко си е въпрос на лични предпочитания, най-добре пробвай някой и тогава сам ще разбереш :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е един екзестенциален въпрос..... Долу-горе е като спора дали кокошката е първа, или яйцето....

Ако питаш мен - най-добре е Ранър на газ, ако питаш Емо - ще ти каже Колт бензин, а бай Марин ще отсече - Галант дизел :-)...... Същото е и с кутиите :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

a галант дизел или бензин е по добре и автоматик или ръчка?

Вземи си такава кола, каквато ти искаш. Кое е по-добре всеки сам решава за себе си. Има почитатели и на дизела и на бензина, също така и на автоматика и на ръчката. Ти от кои си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а бай Марин ще отсече - Галант дизел :-).....

И да е от по старите с механичната помпа, та да може да върви и на отработено олио от заведенията, по 30 ст. литъра ...:D

100 км.= 2 лева ..:icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...