Премини към съдържание

Галанта на Big Boss-а е вече мой


KoceBoce

Препоръчано мнение

Лични благодарности на Светозар за цялата корекност, честност, и направената отстъпка. :yes3: Надявам се този автомобил да ме направи фен на тази марка. :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лични благодарности на Светозар за цялата корекност, честност, и направената отстъпка. :yes3: Надявам се този автомобил да ме направи фен на тази марка. :drive:

 

Браво, да си я караш с кеф!

Таз кола вервай ми е гледана като малко дете! :)

 

П.С:

 

Адаш, какво ще взимаш сега я ни открехни! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лични благодарности на Светозар за цялата корекност, честност, и направената отстъпка. :yes3: Надявам се този автомобил да ме направи фен на тази марка. :drive:

Честито колега, взел си прекрасна кола.. а за да станеш фен :icon_hmm: Вземи ела на някоя сбирка и е готова работата :mitsu-smiley: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами четито .. Хиляди безаварийни километри :icon_thumbup: и пари само за гориво да даваш ..

Галанта на Big Boss-а е вече мой

Значи сега ти си №1, а боса е :second: ...:tooth:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами четито .. Хиляди безаварийни километри :icon_thumbup: и пари само за гориво да даваш ..

Значи сега ти си №1, а боса е :second: ...:tooth:

 

Да не говорим, че КосеБосе, след новата придобивка, автоматично получава права на админ!:icon_thumbup:

........................

Към автора:

-Честито, колега!

Случил си и на автомобил, и на продавач, и на форум!:icon_clap:

Добре дошъл при нас!:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви!

С потребителя Марио64, се надявам да се запозная лично колкото е възможно по скоро. Наблизо ми е, необходим ми е, скоро пристигам с тубичка домашна шльокавица в ръка. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито !!!

Сега е време Boss-а да се похвали на какво ще се качва :icon_dance:

...........на трамвая ......... :D и една Корола разбрицана.........Теди да ме прощава...... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Лични благодарности на Светозар за цялата корекност, честност, и направената отстъпка. :yes3: Надявам се този автомобил да ме направи фен на тази марка. :drive:

 

Честито! Със здраве да си я караш.

Тези дни се надявам алармата да стане и да ти я пратя с Еконт.

Марио, да оправиш задния калник на Костадин, че преди няколко години един келеш с една Алфа пред блока ме закачи.

Разбира се с отстъпка, като за наш човек. :)

 

Сега за моята одисея.

Днес след като се разделих с моя верен приятел (Галант) който ме слушаше вярно толкова години откровено се сринах.

Стана ми едно такова ....няма такова чувство. Вървейки по Витошка имах чувството, че е настъпил края на света.

Изведнъж осъзнах, че нямам Галант.

Живота без Галант е невъзможен. Поне за мен.

Веднага се обадих на Слави с въпроса какъв Галант има за мен.

Оказа се че, има в момента само един.

Така че капарирах веднага 80% от колата без изобщо да я гледам, няма и да я гледам. Просто ще си имам Галант.

Галанта е моята кола, искам да остарея щастлив с нея.

Живи и здрави на всички! :rulez:

Наздраве! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

. Вървейки по Витошка имах чувството, че е настъпил края на света.

Изведнъж осъзнах, че нямам Галант.

Живота без Галант е невъзможен. Поне за мен.

.........и веднъж осъзнаваш че имаш Тойота........... :D И вървейки по Витошка си мечтаеш за едно Лексусче...... :hysterical: :lol:

Редактирано от DJ Tymbi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Със здраве да си я караш.

Тези дни се надявам алармата да стане и да ти я пратя с Еконт.

Марио, да оправиш задния калник на Костадин, че преди няколко години един келеш с една Алфа пред блока ме закачи.

Разбира се с отстъпка, като за наш човек. :)

 

Сега за моята одисея.

Днес след като се разделих с моя верен приятел (Галант) който ме слушаше вярно толкова години откровено се сринах.

Стана ми едно такова ....няма такова чувство. Вървейки по Витошка имах чувството, че е настъпил края на света.

Изведнъж осъзнах, че нямам Галант.

Живота без Галант е невъзможен. Поне за мен.

Веднага се обадих на Слави с въпроса какъв Галант има за мен.

Оказа се че, има в момента само един.

Така че капарирах веднага 80% от колата без изобщо да я гледам, няма и да я гледам. Просто ще си имам Галант.

Галанта е моята кола, искам да остарея щастлив с нея.

Живи и здрави на всички! :rulez:

Наздраве! :drinks:

 

 

Ми що не се обади, да ти продам моя на страхотна цена в страхотно състояние и с подобрения далеч надхвърлящи цената на стария галант:rolleyes: пък аз на едно друго, наедряло мицубиши да се метна...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми що не се обади, да ти продам моя на страхотна цена в страхотно състояние и с подобрения далеч надхвърлящи цената на стария галант:rolleyes: пък аз на едно друго, наедряло мицубиши да се метна...

Верно.........кое даваш ? Сребристото ли?

Георгиев иска някаква "кошара" да си взима .......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честито и на двамата - на единия за страхотната придобивка, а на другия за осъществената сделка и предстоящата покупка! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ми що не се обади, да ти продам моя на страхотна цена в страхотно състояние и с подобрения далеч надхвърлящи цената на стария галант:rolleyes: пък аз на едно друго, наедряло мицубиши да се метна...

 

Изобщо не съм знаел, че продаваш твоя Галант. :icon_blush:

Просто мислех да купя ново Мицубиши, но не си представих, че няма да имам Галант. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност аз не съм пуснал обява никъде и няма как да знаете, че ще продавам колата.

http://www.mitsubish...20 тук съм я снимал май само веднъж, но ще направя нови снимки. 2002, 180 000 км. ръчка, кожа, спирачки брембо, спирачни дискове 320 мм. 2 чифта 17 цолови джанти, едните ОЗ ултралегера, нови амортисьори, предно окачване, спортни и нормални пружини, стрът бар, двоен дин навигация с блутут телефон и видео на пайниър, аудиосистема доста сериозна с 12 инчов суб, компоненти алпайн, шумоизолирана, ел.прибиращи се огледала, фабричен спойлер, поръчково плазмено табло и други. Добра колица на добра цена ще е, че нещо с тези галанти много години загубих...:icon_thumbup:

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Марио, да оправиш задния калник на Костадин, че преди няколко години един келеш с една Алфа пред блока ме закачи.

Разбира се с отстъпка, като за наш човек. :)

 

 

Вече не можеш да казваш какво да правим :P защото си :second: .:haha:

Сега каквото каже Костадин, това ще правим ..:D

А ти отивай сега да си търсиш кола за милионери :lol: като си даде хубавата кола ..

И до седмица ако не си намериш, спри да спамиш форума и почвай да пишеш ето тук ..http://toyotabg.net/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече не можеш да казваш какво да правим :P защото си :second: .:haha:

Сега каквото каже Костадин, това ще правим ..:D

А ти отивай сега да си търсиш кола за милионери :lol: като си даде хубавата кола ..

И до седмица ако не си намериш, спри да спамиш форума и почвай да пишеш ето тук ..http://toyotabg.net/

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Сега за моята одисея.

Днес след като се разделих с моя верен приятел (Галант) който ме слушаше вярно толкова години откровено се сринах.Стана ми едно такова ....няма такова чувство. Вървейки по Витошка имах чувството, че е настъпил края на света.

Изведнъж осъзнах, че нямам Галант.

Живота без Галант е невъзможен. Поне за мен.

 

Светльо, това е "дежа вю" и е вярно :yes3:

Един съвет от чичо Краско /и до другите колеги/.

Преди да си продадете Галанта купете следващия и тогава продавайте предния.

Проверено е! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светльо, това е "дежа вю" и е вярно :yes3:

Един съвет от чичо Краско /и до другите колеги/.

Преди да си продадете Галанта купете следващия и тогава продавайте предния.

Проверено е! :D

Ето, това е :icon_thumbup: Галанта има неустоим чар и става МАНИЯ :rulez: Малко след като купих моя почнах да мечтая за VR-4 с ляв волан, поръчков кожен салон и гараж :icon_crying:

Честито на колегата :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...