Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Има ли Kаризма поленов филтър на климатика?


Препоръчано мнение

Да, но ако прецениш, че може да стане трябва много да внимаваш да не повредиш изпарителя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей Колев ако нямаш такова очертано капаче, нищо не режи. Точно там има една купчина тръби, ТРВ-то и датчици.... Никакъв филтър няма да влезе само ще се чудите после как да се запуши дупката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изпарителите различават ли се? Ако са различни и на твоя тръбата му е там филма ще е голям, ако искаш филтър - сменяш и него.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да режа нищо.Въпросът ми е ако намеря кутия с филтър ,ще можи ли да се сложи или имат някакви разлики?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да режа нищо.Въпросът ми е ако намеря кутия с филтър ,ще можи ли да се сложи или имат някакви разлики?

 

Трябва да търсиш целия елемент означен като AC Unit, само корпуса няма да стане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да търсиш целия елемент означен като AC Unit, само корпуса няма да стане.

Какво означава целият елемент, според каталога това е тази кутия + изпарителя.А изпарителите са с едни и същи ОЕМ номера така,че трябва да са еднакви. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...
  • преди 2 седмици ...

Здравейте, да попитам и аз Каризма 09.97 г 99кс като сваля жабката,не се вижда капак за филтъра ,а ето това на снимката.Възможно ли е да няма филтър и по какъв начин мога да си сложа?В руските сайтове искат регистрация.Моля някой ако го е првил да даде малко инфо.Рамата е XMCLNDA1AWF011328 .

post-16331-097064300 1369854757_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

колега вероятно се намира в кората под предното стъкло автомобила шром е с климарик няма опция да го няма :)

Редактирано от stems
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

[Днес си поиграх и изчистих една шепа сухи листа пред питата на климатика в черната кутия зад жапката т.к. и аз нямам филтър. Но някои би ли ми казал от къде точно влиза въздуха в купето? Преди време имах едно рено и пред вентилатора бях сложил филтър, който пазеше. Та въпроса ми е къде се намира отвора от който вентилатора засмуква въздуха - от вън и от вътре? И още нещо вътре в черната кутия /как звучи само/ пред питата с две болчета/видиики се захваща една кутийка с размери на цигарена кутия с букса с 4 кабела - на това каква му е целта пред питата и имали някаква връзка с пречиства не на въздуха? Разбирате целта е да се сложи някакъв филтър преди вентилатора без да се реже.

Благодаря предварително.

Питането ми е за КАРИЗМА 99г. 90кс 1.6сс.

 

Същия въпрос бях писал и в темата на Спес Стар, моля за извинение, ако трябва модераторите магат да то изтрият.

Редактирано от sviliv
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...