Премини към съдържание

Лагери главина за Галант


Препоръчано мнение

Привет колеги! Нуждая се от актуална информация относно цената на лагери на главините, предни и задни, за Mitsubishi Galant 2.5V24 1998г. До тук намерих по магазините цени от 250 до 350 лв за брой. Така ли стоят нещата?

Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари можеш 2 да си вземеш ;) Разбери се с Mario64 - той ми ги смени и 2-та лагер-главини. Само трябва да се разходиш до Майна таун ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скоро сменях преден лагер, 240лв. "КОУО", има и някакви немски "Оптимал" за 80лв. ама едвам изкарвали няколко хил. км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги! Нуждая се от актуална информация относно цената на лагери на главините, предни и задни, за Mitsubishi Galant 2.5V24 1998г. До тук намерих по магазините цени от 250 до 350 лв за брой. Така ли стоят нещата?

Благодаря!

Звънни на Мирослав, или му пиши на ЛС :good:

 

... има и някакви немски "Оптимал" за 80лв. ама едвам изкарвали няколко хил. км.

Да сте чували израза : "...нема такова животно..."

ОПТИМАЛА е китайска фирма, на китайски емигранти, базирана някъде...??????? :icon_hmm: /пък то нека и да си пише ...Germany /

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сменях преден лагер-главина преди 25 хил.км,купен от официалния вносител на KOYO (да не им правя реклама),цената доколкото си спомням беше 110 лв(най-евтиния дотогава бях намерил за 220 лв с космически отстъпки) с доставката,и досега не се обадил.Преди това бях сложил OPTIMAL,изкара точно 12 хил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги! Нуждая се от актуална информация относно цената на лагери на главините, предни и задни, за Mitsubishi Galant 2.5V24 1998г. До тук намерих по магазините цени от 250 до 350 лв за брой. Така ли стоят нещата?

Благодаря!

Преден лагер Koyo - 130 лв. ,заден пак Койо - 120лв.Цената ,която са ти обявили е за лагера заедно с главината........а аз предлагам само лагера....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се! И на тези на ЛС. Бяхте ми много полезни и вече съм по - наясно със ситуацията. :icon_thumbup: И по - спокоен :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да отворя темата пак!

Всъщност безопасно ли е да се сменят само лагерите, няма ли вероятност да пострада АBS-а. Какво е мнението на знаещите и можещите. Че извън форума чувам всякакви съвети, а от тук очаквам най - достоверна информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да отворя темата пак!

Всъщност безопасно ли е да се сменят само лагерите, няма ли вероятност да пострада АBS-а. Какво е мнението на знаещите и можещите. Че извън форума чувам всякакви съвети, а от тук очаквам най - достоверна информация.

 

Гледам че си от София скочи до DJ Tymbi да ти го смени за да не чуваш всякакви съвети :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че си от София скочи до DJ Tymbi да ти го смени за да не чуваш всякакви съвети :icon_thumbup:

 

Ама да му се обади чак към средата на март!

Щото Пламен ще ходи за един ден на срещата в Шипково - и още от вчера е почнал да пълни с багаж и сокове икаруса, пък той голям и няма напълване.....

После - пък две седмици разтоварване.......:icon_doh:.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама да му се обади чак към средата на март!

Щото Пламен ще ходи за един ден на срещата в Шипково - и още от вчера е почнал да пълни с багаж и сокове икаруса, пък той голям и няма напълване.....

После - пък две седмици разтоварване.......:icon_doh:.

Да бе, ти така си мислиш............само една 5 литрова тубичка съм ви приготвил за вас ,така че да му мислите от сега дали ще правите график, дали ще въвеждате купонна система, не знам :lol: ама като гледам колко хора ще дойдат , то ще стигне само за помирисване я.......... :P Ама така де, да сте казали лятото като варяхме казаните с ракия , сега така ще е ............ :D :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да отворя темата пак!

Всъщност безопасно ли е да се сменят само лагерите, няма ли вероятност да пострада АBS-а. Какво е мнението на знаещите и можещите. Че извън форума чувам всякакви съвети, а от тук очаквам най - достоверна информация.

Колега, какво не ти е ясно..........?

Всичко може да се очаква, само дето не знам кой лагер ще сменяш и защо ще го сменяш?Само защото вие нещо ли, или наистина някой майстор ти е казал - лагер главина??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предния лагер го сменихме за 1 час с ходенето на преса на 4 км. в едната посока. Нищо страшно няма, освен цената на цялата главина (нова).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Tипичен галантен проблем и ппри мен :icon_crying: Появи се шум, който драстично се увеличава при завой надясно, при ляв такъв изчезва. Говорим за скорост от 70-80км/ч нагоре. Кой от двата предни лагера е(определено шума е отпред)?

Доколкото изчетох вариантите са 2, да се смени самия лагер или лагера с главината? Колко горе долу излиза труда за смяна само на лагера и голяма ли е разликата в цената на лагер-главината сравнена със самия лагер? Чувах за корейски лагер-главини, впечатления?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Шума е от предната лява лагер-главина. За да смениш само лагера, ще ти трябва кадърен майстор, който да има хубава преса за монтаж/демонтаж на лагери. Избора е твой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tипичен галантен проблем и ппри мен :icon_crying: Появи се шум, който драстично се увеличава при завой надясно, при ляв такъв изчезва. Говорим за скорост от 70-80км/ч нагоре. Кой от двата предни лагера е(определено шума е отпред)?

Доколкото изчетох вариантите са 2, да се смени самия лагер или лагера с главината? Колко горе долу излиза труда за смяна само на лагера и голяма ли е разликата в цената на лагер-главината сравнена със самия лагер? Чувах за корейски лагер-главини, впечатления?

Кофти, но се оправя, само да не стане като от тия случай, къде карето клеасва в шлиците на главината и тогава се налага да се направи това:

http://media.snimka.bg/5394/017042428.jpg?r=0

В този случай не е лошо да смениш и карето ,тъй като то се нагрява до червено и освен греста ,заминава и цементацията му и след малко време ще почне да трака........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брейй, да не си на мястото на собственика на таз главина...Сигурно голямо дърво е ял :rofl:

Точно това е твоята за съжаление.......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Знам бре, нали за това се шегувкам :)

Да ама освен твоята ,същата съдба имаха и доста други ,по нови от твоята кола..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Използвам момента да благодаря на DJTymbi за коректното отношение и за хубавия лагер, който ми прати.

Но......проблема при мене не беше от въпросния ляв лагер, а от гумите :icon_crying: За жалост съм си крив само и единствено аз, защото така си реших, просто симптомите бяха налице, ала останах изигран от зимните ми гуми, които издаваха този гаден шум, баш като от заминал лагер и то само при завой надяснооооо.

Така, че колеги, не скачайте сами да поставяте диагнози(като мен), а си търсете професионалисти, на които може да се доверите!!!

Все пак сега си имам нов лагер :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........на мен също ми се наложи смяна на ляв лагер. Покрай него смених и каре, понеже всичко беше клеясало:240лв. лагер главина(уж КОУО), 160лв. каре, 100лв. труд. Лошото е, че след няма и 5000-6000км. и карето и лагера почнаха да се обаждат :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Използвам момента да благодаря на DJTymbi за коректното отношение и за хубавия лагер, който ми прати.

Но......проблема при мене не беше от въпросния ляв лагер, а от гумите :icon_crying: За жалост съм си крив само и единствено аз, защото така си реших, просто симптомите бяха налице, ала останах изигран от зимните ми гуми, които издаваха този гаден шум, баш като от заминал лагер и то само при завой надяснооооо.

Така, че колеги, не скачайте сами да поставяте диагнози(като мен), а си търсете професионалисти, на които може да се доверите!!!

Все пак сега си имам нов лагер :drive:

Това беше оригиналния лагер ,който съм ти пратил.......ако беше дошъл при мен с Илиан или вместо него( та чак и на столче го сложих да не седи прав :D ), нямаше така да стане...нищо ,пази си го .........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте,

 

От 5 години имам Галант и съм изключително довелен от него :) . Обаче сега се налага да сменям и двете лагер-главини(предни). Въпросът ми е мога ли от БГ да си купя оригинални KOYO (прочетох няколко поста по-нагоре, че колегата си е купил койо, но май не беше много доволен) и каква им е цената. Колата ми е Галант 1997г. 2.0 бензин, 136кс. номера на двигателя е 4G63TT6653. И ако може да ми кажете номера на тази лагер-главина

 

благодаря предварително.

Редактирано от Gambareh
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

От 5 години имам Галант и съм изключително довелен от него :) . Обаче сега се налага да сменям и двете лагер-главини(предни). Въпросът ми е мога ли от БГ да си купя оригинални KOYO (прочетох няколко поста по-нагоре, че колегата си е купил койо, но май не беше много доволен) и каква им е цената. Колата ми е Галант 1997г. 2.0 бензин, 136кс. номера на двигателя е 4G63TT6653. И ако може да ми кажете номера на тази лагер-главина

 

благодаря предварително.

Оригиналните лагери на този Галант не са Койо, а NTN и е под номер MR475333........имам ги в наличност, цената ще си я получиш на ЛС......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...