Премини към съдържание

Верен на максимата, или ......


mario64

Препоръчано мнение

Честито и от мен колега. Подаръка си е страхотен. Ама сигурно си слушкал много :D . Да си я караш със здраве :good:! Браво!

Аз по-послушен човек от Батко не познавам..... Човек, с главно Ч.... Сърцат, добър и обичан.... И ако и да ми се оттдаде някой ден да стана министър на финансиИте (т.е. - шеф на Адаша) - на Батко ще му направя отстъпка - да си накупи колкото си Галанти иска, без да им плаща данък.... То не за друго, ами вече си има един турбо дизел; както се вижда - поел е правилната посока - вторият му е газифициран; ей сега за - за да е пълно щастието - трябва да смеси положениението и му пожелавам от сърце да си смени скоро време подписа на 3 и третият да е турбо бензин.......... Дай Боже, Батко, пожелавам ти го от сърце!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине пак си се барнал с нова кола, добре си изглежда Галанта - честито :icon_clap: за придобивката. Ама не знам защо ми се струва, че това е някаква мнооого временна ситуация :) .

А бе положението е малко Студио Х, ма все ще стане ясно занапред.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито от мен бат Марине!

и третото са сменени преди да я взема, че и един PRINS-VSI са ми метнали в багажника- бонус ..

Нали знаеш че майсторите на Prins-a не са в Пловдивско а по-нагоре кък Котел ;) Ако ти трябва помощ за монтаж и настройка съм насреща, а пък ако не ти трябва и я продаваш пак съм насреща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита придобивка! Със здраве да си го ползваш! Автомобилът е попаднал в много добри ръце :icon_n_king:

Пък догодина да се похвалиш със седан 6а13тт :icon_rock: :icon_rock: И когато това стане, любопитен съм какъв ли подпис ще имаш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине, Маринееее, са полуде народа и ще мъчат доживот за таквиз "очички" !!! :)

Требе на конвейр да ги праиш!... наиш, що народ кара ЕА2А !

 

Са ша очакваме да свършат наличностите от фарове за "Мазда 626" по моргите! :)

 

Марине, изпрати ми информация колко ще ми струва удоволствието да ми сложиш лупи и дали ще се наемеш да го направиш, напиши ми и на какъв цокъл са крушките на лупите. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Ако не е според правилата така да се дават контакти, модераторите да търкат а аз така или иначе съм му казал да се регне тук и да си пусне платена обява

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл от другата страна на барикадата-тоест при "бензиджиите" :icon_thumbup: !

Честито и от мен!

Със здраве да си я ползваш!

Остава само да смениш дирекцията,но всички знаем че тази процедура за теб е все едно да си смениш маслото-с две думи:"Нищо работа"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха, на това му викам аз изненада ! Бай -Марине, направо разби с покупка ! Честита придобивка...Дълги и безаварийни километри пожелавам.

П.С. Може да не е дизел, но поне е с правилната уредба :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине пак си се барнал с нова кола, добре си изглежда Галанта - честито :icon_clap: за придобивката. Ама не знам защо ми се струва, че това е някаква мнооого временна ситуация :) .

А бе положението е малко Студио Х, ма все ще стане ясно занапред.

Хахахаха, що ли аз така си мисля а :icon_hmm: :icon_hmm: :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Временна, временна, колко да е временна.... като няма дизелови галанти от това поколение....... ще дойде на моята за газта накрая :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Ако не е според правилата така да се дават контакти, модераторите да търкат а аз така или иначе съм му казал да се регне тук и да си пусне платена обява

Любчо, от толкова години във форума, до сега съм пуснал я има я няма 10 теми ...:D

Точно моята тема ли трябваше да наспамиш и то с комерсиална обява ? ..

Изтрил съм ти поста , приятелят ти като иска, да се свърже с админа и да си пусне обява ..:drinks:

 

 

Добре дошъл от другата страна на барикадата-тоест при "бензиджиите"

Светльо, че аз не съм преставал да бъда никога само от едната страна .. И в момента съм с 2 бензинови и 2 дизела ..:D

 

За всички дето се притесняват за местото на волана : Споко :spoko: , скоро ще се опитам да го сложа на правилното място ..:P

А специално за Роско : Братчето ми, нали знаеш че и предишният ми галант, в детството си е бил ГТИ, а сега е ТДИ ..:D

Та не се прЪтИснявай, по някое време и тоя може да мине на правилното гориво ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Любчо, от толкова години във форума, до сега съм пуснал я има я няма 10 теми ...:D

Точно моята тема ли трябваше да наспамиш и то с комерсиална обява ? ..

Изтрил съм ти поста , приятелят ти като иска, да се свърже с админа и да си пусне обява ..:drinks:

 

 

Марио, пуснах инфото, щото изглежда много хора се интересуват с идеята да помогна (както виждаш съм го и написал) :icon_blush: Аз лично нямам никаква сметка от това, наистина ... но мерси много че пусна снимки да видим как седят тези лупи, че и на мен ми беше интересно от доста време пък не ми се пробваше на моята кола... :rulez:

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бай-Марине, дай малко информейшън, как как става отлепянето,и залепянето на фаровете?

Малко я оспамихме темата, ма Бай -Марин е виновен :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момци и момичета (ако има), дайте да съберем лев, да купим два фара, две лупи Н7, да платим на някой да ги сложи тия ксенони на галант по желание на собственика и да видим краен резултат - външен вид и осветеност на пътя.

После може да опитаме да се договорим за отстъпка за количество :icon_blush:. Онази обява ми се видя доста надеждна.

Или друго предложение: ако някой иска да си слага на галанта, но се страхува да похарчи 300 и кусур лева предвид неясния резултат, заедно да съберем парите и да се направи. Един вид галантна взаимопомощ. Не знам има ли възможност за връщане на фабричното тяло във фара и как и колко се преправя. Риск печели - риск губи :icon_box: .

Вожде, ти нали 55 вата искаш? Вдигаш ли ръка за опитно зайче? Остава сега и някой да се наеме с монтажа и ще си изкара някой лев помагайки на съфорумци.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бай-Марине, дай малко информейшън, как как става отлепянето,и залепянето на фаровете?

Малко я оспамихме темата, ма Бай -Марин е виновен :D

Какво малко, направо много я наспамихте, направо се чудя дали да не и сменя заглавието ..:lol:

Аз тези лупи ги монтирах, за да не заслепявам хората и да ме псуват нощно време, вие ще ме накарате да захващам нов бизнес - монтаж на лупи,ксенони, тонколони и акордеони ...:D

Отлепването ставава с нагряване, залепването също, ако питаш чичо гугъл- даже и картинки ще ти покаже ..:P

Аз ползвам пистолета за лепене на брони, някои ползват фурна, а има и такива дето ги варят в казана с топла вода ..:)

Номерът е да нагрееш лепилото, за да омекне ..

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Демек с пистолет за горещ въздух. После с какво се маже за осигуряване на така необходимата херметичност? Изпотеният или потъмнял фар (като на пасат ІV и Е-classe 95-99) са неприятни гледки.

Хубава ти е колата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

После с какво се маже за осигуряване на така необходимата херметичност?

С мед и масло ..:lol:

Писал съм по горе- и отлепването и залепването става с нагряване ...:P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С мед и масло ..:lol:

Писал съм по горе- и отлепването и залепването става с нагряване ...:P

 

Аз ги обичам галантовите фарове най-много с картофки на фурна:drinks: Ама то не беше чудене как така съм ги пекъл, защо на сухо (вероятно олио трябваше да се добави:D и т.н) Ама що за лудост е тая работа с лупите, не мога да разбера... Лупи та лупи? Ай да ти е честита още веднъж колицата, много ме сърбят ръцете да разглобя нещо, дай да ти разхвърлям таблото:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...