Премини към съдържание

Какви амортисьори ?


lesko

Препоръчано мнение

Ходя там, ходя тук всеки различна цена ми казва. Как ви да купя и каква марка ще ми препоръчате?

Монро рефлекс- газови 115 лв бройката с 3 г. гаранция ..:icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз да попитам за Галант 1986 ,има ли амортисьори и в какъв ценови диапазон са .. Питах на едно две места информативно,но ми казаха ,че за тази кола няма да намеря никъде.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам за Галант 1986 ,има ли амортисьори и в какъв ценови диапазон са .. Питах на едно две места информативно,но ми казаха ,че за тази кола няма да намеря никъде.

 

 

За твоя изненада има задни на Монро, диапазон от 130 до 156 лв. ..
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега и аз да попитам. Карам комби с нивомат 2.5 2001г. Попрочетох теми във форума но така и неможах да разбера точно кой модел пружини и амортесьори да си взема, който да станат. В системата по номер на купе и година излизат много амортесьори: монро, сакс и тн. Никой от тях нестава на пружините а ги дават за комби. Ще сменя и пружините стига да знам с какви. Ако може някой да даде инфо какви амортесьори с какви пружини точно да си взема. Да добявя, че колата е свалена на спортни пружини с 4см по ниски, ако това има значение. Благодря.

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сега и аз да попитам. Карам комби с нивомат 2.5 2001г. Попрочетох теми във форума но така и неможах да разбера точно кой модел пружини и амортесьори да си взема, който да станат. В системата по номер на купе и година излизат много амортесьори: монро, сакс и тн. Никой от тях нестава на пружините а ги дават за комби. Ще сменя и пружините стига да знам с какви. Ако може някой да даде инфо какви амортесьори с какви пружини точно да си взема. Да добявя, че колата е свалена на спортни пружини с 4см по ниски, ако това има значение. Благодря.

....стават с конусовидните пружини, които са за ЕАхА Галанта......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...