Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

Брех, когато е за у нас (на аванта) :D мераклии много, кога е за заведение и трябва да се плаща няма мераклии ..:lol:

Ти кажи в кое заведение ще ни поканиш и почерпиш тази неделя, че още не си черпил за купата в Калояново ..:)

 

Купа в Калояново ли.. и още не е обявил място и час.. срамота

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Брех, когато е за у нас (на аванта) :D мераклии много, кога е за заведение и трябва да се плаща няма мераклии ..:lol:

Ти кажи в кое заведение ще ни поканиш и почерпиш тази неделя, че още не си черпил за купата в Калояново ..:)

Как аванта бе? С празни ръце няма да дойда :icon_angel:

Тъй като моето скромно финансово положение е в криза, тази неделя ще е непосилна за моя джоб(да почерпя), обаче като взема заплатата (около 15 декември) с удоволствие ще го направя, стига да се организираме :icon_bye: :icon_thumbup: :first:(самоче 3) :drive:

Редактирано от kuncata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:first:(самоче 3) :drive:

Трето, трето, ама купата си е купа ..:D

Кво да направим, като нямаше късмета да дисквалифицират първите двама, тогава щеше да си :first: ......:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трето, трето, ама купата си е купа ..:D

Кво да направим, като нямаше късмета да дисквалифицират първите двама, тогава щеше да си :first: ......:lol:

Е какъв късмет, то тва щеше да е жива гавра... колите на първите двама просто са изродски :icon_bye: по над 250 носорога :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ще има ли скоро среща в Пловдив?

 

Ами освен да посочим една дата например 18 февруари, за да има повече време хората да я видят. Пък ако се съберем повече от 3 коли да запазваме места в някое заведение и така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз Ви предлагам 16-ти да си остане, ама и тоя четвъртък 26.01.2012 също да пием по един чай някъде :)

 

Аз в четвъртък няма да мога, но ако се съберете за среща, може да обсъдите нещо по-голямо за 18-ти февруари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гости приемате ли:)

 

Разбира се, дано само за 18-ти да е хубаво времето, че ми писна да лазя по улиците и да се чудя дали няма да се срещнем с тоя от насрещното :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Петък? Айде бе, колеги, бъдете по-активни :)

И аз ще гледам да присъствам. Стига да не изкочи нещо непредвидено, както става обикновено :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен да посочим една дата например 18 февруари, за да има повече време хората да я видят. Пък ако се съберем повече от 3 коли да запазваме места в някое заведение и така :)

 

 

За да я видят повече от трима, трябваше да е за края на Април. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За да я видят повече от трима, трябваше да е за края на Април. :D

 

Че 3-ма са напълно достатъчни за една срещичка :icon_thumbup:

Викам до 18-ти да се съберем повечко, за да запазим някъде масичка - може пак на Южен полъх :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още един навитак за среща!! :icon_thumbup:

Да си отбелязвам ли за 18ти?? Аз съм от една седмица в Пловдив, за това учтиво ще помоля да посочите и точен адрес на мястото. :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още един навитак за среща!! :icon_thumbup:

Да си отбелязвам ли за 18ти?? Аз съм от една седмица в Пловдив, за това учтиво ще помоля да посочите и точен адрес на мястото. :help:

Аз отбелязах датата,само трябва да се уточни мястото и часа. Ш помагаме, споко :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ем, мн съжалявам, но ще се наложи да пропусна срещата на 18ти :icon_crying: . Ще пътувам малко през уикенда.. :icon_dance: :drive:

Ако случайно решите за петък или преди това някоя вечер, бих могла да се включа.. :drinks:

 

Ще следя темата, за всеки случай...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги 18-ти наближава, нека тези които имат намерение да идват да кажат, за да направим планове.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги 18-ти наближава, нека тези които имат намерение да идват да кажат, за да направим планове.

Аз :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам един ангажимент в събота и незнам до кога ще се оправя. Ако е по-късничко може и да дойда, но не смея да обещавам :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определете мястото и часа,пък който дойде.ПП .Място за паркиране да има повечко.

 

Бе да ама ако не сме поне 3-4 човека, заслужава ли си да бия път от Ръжево Конаре, за да съм сам... Затова викам да има 3-4 човека сигурни, за да има среща и кой дойде после е добре дошъл :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам колко много желаещи сме, срещата насрочена за утре ще се отложи :rolleyes:

Предлагайте други евентуални дати :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...