Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Подарявам


Pepper

Препоръчано мнение

ПОДАРЯВАМ CD Changer"Audioline CD411".

Беше си в колата,когато я купих,но не съм го ползвал и не мисля да го ползвам.

Ако на някой му върши работа-негов е. :)

Вече е обещан :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Значи не подарявам, а този път търся или подарък или минимално заплащане за някакъв стар компютър. Колкото и да е стар няма значение, важно е да диша още. Въпроса е следният брата на жената с неговия баджо, от няколко време насам въртят едно гаражче ремонтират коли в град Рила, сега обаче им изгърмя стария компютър, който ползват в гаража за ауто-датата и тъй като бизнеса в такива малки градове е доста слаб, не им се дват пари за нов при положение, че ще виси в прашния гараж, ако някой има конкретни предложения пишете ми на лични.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

 

Преди време взех от колегата valboss стоманените джанти, но поради стечения на обстоятелствата, не станаха на моя КОЛТ. Та ако на някой му трябват, ето спецификацията: Централен отвор 67 мм, 13 цола, 4х114.3 междуболтово.

 

СНИМКА:

 

 

Намирам се в СОФИЯ ЦЕНТЪР (Лозенец)

 

088 74 69 174 // skype: b-boy_masta-fly // или просто ЛС

 

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

 

Azriel, местя поста ти във вече съществуващата тема за подаряване.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Подарявам 4 летни дънлоп СП спорт 3000. ДОТ 2006-та. Нови съм ги купувал, но доста са карани. Може би имат 3,4 мм. останали в тях, но са се втвърдили вече. Тази вечер, докато ги сменях с новите, намерих едно гвоздейче в едната. За каране месец, два до края на сезона сигурно стават. Намират се в Борово, срещу Била на бул. България в сервиза на едни приятели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 4 летни дънлоп СП спорт 3000. ДОТ 2006-та. Нови съм ги купувал, но доста са карани. Може би имат 3,4 мм. останали в тях, но са се втвърдили вече. Тази вечер, докато ги сменях с новите, намерих едно гвоздейче в едната. За каране месец, два до края на сезона сигурно стават. Намират се в Борово, срещу Била на бул. България в сервиза на едни приятели.

 

 

Ето снимка. Офертата е валидна няколко дни. В края на седмицата отиват на боклука.

post-1199-1251804987_thumb.jpg

Редактирано от Pepper
Колега има тема подарявам, премествам те там.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка. Офертата е валидна няколко дни. В края на седмицата отиват на боклука.

 

Хм, тая тема ми хареса... Подарявам дистрибуторна капачка, палец и кабели за 6а13. Кабелите са в отлично работещо състояние, мерени са и нямат драма. Капачката и палеца всъщност са изправни, но сравнително стари - могат да се ползват за мерене, експерименти и знам ли какво. Оригинални са иначе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка. Офертата е валидна няколко дни. В края на седмицата отиват на боклука.

Здравей колега, ако гумите ти стоят още мога да се възползвам :icon_thumbup: Мойте вече заминаха тотално и не ми се дават пак пари за нови.А и след няколко месеца ще вадим зимните, така че мога да ги потаркалям до зимата.Опа, забравих да питам за размера, мен ме устройват 17ки на 40, 45 или 50 и от 205 до 225. От Хасково съм. 0886420452 Людмил

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам чисто нов въздушен филтър за Мицубиши. Става за Колт 1, 2 и 3, Лансър 3 и 4 и други модели, линк - http://www.clean.it/catalogo/scheda_artico...590&Lang=EN Намира се в София. Тел. за връзка 0898440581 или на ЛС.

Редактирано от mali
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става за Каризма 96г. (бензин) може да го взема и без тва трябва да сменям моя. Ако става ще ти звънна да се видим аз и без тва ще съм в София през следващите 2-3 дена. Ааа още нещо линка нещо работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2 гуми Унироял 185/70/14 , гумите имат протектор но са поизпечени , стават за закрепване на положението :)

Гумите още са ми в склада , ето и снимки ;

http://img143.imageshack.us/i/dsc01697y.jpg/

http://img195.imageshack.us/i/dsc01699wh.jpg/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега пиши, че важи само за София. Аз като ти ги потърсих, май не стигнаха до мен.

Ок, моя грешка .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам една свободна маска за Галант преди фейслифт-а, даде ми я колега и реших да помогна на някой колега :)

Има малко кусурчета (оцветените области в червено) - пукната е и от задната страна липсва едното краче.

post-1415-1253735126_thumb.jpg

 

Ако на някой, му притрябва да пише :)

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам една свободна маска за Галант преди фейслифт-а, даде ми я колега и реших да помогна на някой колега :)

Има малко кусурчета (оцветените области в червено) - пукната е и от задната страна липсва едното краче.

post-1415-1253735126_thumb.jpg

 

Ако на някой, му притрябва да пише :)

Поздрави

 

Колега ако си от София дай тел, че имам един приятел, който иска да си направи един експеримент с решетката и може тази да му свърши работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Подарявам си старата предна броня от еклипса!Еклипс втора генерация 1997г. производство :) Има малко липсващо парче от нея,но на някой може да му свърши работа за нещо,а и като знам колко струва нова :icon_doh:

http://img155.imageshack.us/img155/9287/67712520.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img843.imageshack.us/img843/4070/62393142.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги, видях, че тук подарявате железни джанти 13"/ 114,3*67 каквито си търся отдавна. Ако някой може да помогне, ще съм много благодарен :icon_thumbup:

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги, видях, че тук подарявате железни джанти 13"/ 114,3*67 каквито си търся отдавна. Ако някоий може да помогне ще съм много благодарен :icon_thumbup:

 

Имаш късмет - http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=12918&view=findpost&p=137636

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за носоките, надявам се и аз да се присъединя към каузата скоро време :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Във връзка с идващият зимен сезон, подарявам здрави ски-обувки, №32.

ДОТ - приблизително 2000-та година.....:D

Обувките са на сина - бяха се скрили най-отзад в гардероба и днес изскочиха неочаквано....

 

 

 

 

 

За съжаление, ските са незнайно къде...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

ДОТ - приблизително 2000-та година.....:D

.

Брех, те и със а-симетрична шарка на грайфера бре :giggle:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам маслен филтър ( Филтрон) OP 587 . За Space Wagon 2.0 TD ,Space Runer 2.0TD,Galant 93-96 ,Galant 97-03 TD

 

п.с. Навремето имах Space Wagon 2.0 TD :plane: но отдавна го продадох и филтъра изкочи след разчистване :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...