Премини към съдържание

Подарявам


Pepper

Препоръчано мнение

Раздела е Купува / Продава / Заменя, но трябва да има и подарявам. аз имам 2 неща за подаряване. Ако на някой му трябва пулта за управление на ел. стъклата (копчетата са свалени, както се сещате.), трябва да ви е наранена останалата част или недай си Боже платката да се е прецакала вътре. Другото, което подарявам е тасове оригинални :mitsu-smiley: , но са ми 3 на брой единият отлетя по пътищата. http://www.pepper.snimka.bg/album.php?albu...amp;pid=3701782 Tова е модела, ако не се виждат добре, ще ги снимам специално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз за последно се включвам с 4 бр. стоманени джанти 13" 4х113,4 централен отвор 67 мм. От стария Галант ми са.

Казвам за последно, защото вчера ги извадих от мазето и е въпрос на време да изчезнат.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=20...amp;pid=4803703

Подарявам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А така колега да напълним тема, все на някой може да му потрябват тия неща. Само си мисля, че джантите са ти 114.3, а не 113.4, но това е грешка на пръстите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, темата е за подаряване, а не кой какво му трябва!

Ако някой се интересува от листваните неща, пишете си на ЛС.

Моля не разводнявайте темата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз за последно се включвам с 4 бр. стоманени джанти 13" 4х113,4 централен отвор 67 мм. От стария Галант ми са.

Казвам за последно, защото вчера ги извадих от мазето и е въпрос на време да изчезнат.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=20...amp;pid=4803703

Подарявам!

Колега едната джанта май е различна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, на мен ми се виждат абсолютно еднакви джантите. Един от колегите модератори е помолил, ако иматае отношение по темата да пишете на лични, ако имате нещо за подаряване тогава пишете в тази тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, джантите са абсолютно еднакви. Прави са, нямат подбитости.

През последните 2 години искам да свърша работа на някой колега, като от началото го продавах (според мен на смешна цена) а от миналата година ги подарявам (в старата тема обаче нямаше интерес).

Обещах на колегата ipj да му ги запазя за да и пробва на неговия автомобил и вече отказвам на двама колеги на лични.

Ако Йонко не ги вземе, или се забави след 24,25.04 ги давам на първия дошъл до вкъщи.

Само да направя една вметка, джантите не ставали за галант - моделите след 89 год., защото опирали спирачните апарати

 

П.С Ваальо (valboss) и ти имаше джанти за подаряване, помагай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, давай ги щом има мераклии, защото на Йонко на Галанта- по малки от 14" не стават....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не искам да ви натрапвам налудничеви мнения но просто кликнете тук http://media.snimka.bg/2682/011618419-big.jpg :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E има малка разлика, но това за да го видиш трябва специално да се загледаш. Може би тази джанта е от Хюндай. Разлика няма. Пък и на харизан кон...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам четири джанти, стоманени. От лансера са ми. Миналата година бяха в по-добро състояние, но ги захвърлих в едно общо мазе, където е доста влажно и се появи ръжда. Могат да се карат с тасове или да се минат на пясъкоструйка и да се наръсят. Централен отвор 67 мм, 13 цола, 4х114.3 междуболтово. Който пръв заяви желание - негови са. Ако никой не ги поиска - така ще си изгният или някой ще ги отмъкне за вторични...

 

Снимката е на по-добре изглеждащата джанта. На другите има повече ръжда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам едно предложение относно тази тема, нека някой модератор да направи отделен раздел ПОДАРЯВА, така ще е по лесно. А съм сигурен, че всеки има нещо което миже да подари и ще е полезен раздел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой няма ли една желязна 15-ка 4х114,3 с ц.отвор 67мм. с някаква гума дори да е за страничен вятър,за подаряване? :icon_blush:

 

П.С.Тишо,извинявай за разводняването,но наистина съм на зор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не искам да ви натрапвам налудничеви мнения но просто кликнете тук http://media.snimka.bg/2682/011618419-big.jpg :icon_thumbup:

:icon_doh:

Това сега чак го виждам, честно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: ъъъъ...извинявам се много а някои има ли за подаряване една или две гуми 155/80/13? Трябват ми за една жигулка която държим на предел (спряна от движение) и не си заслужава да купуваме.Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Подарявам 2 гуми Унироял 185/70/14 , гумите имат протектор но са поизпечени , стават за закрепване на положението :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май никой неми ще ....гумите, утре ги изхвърлям,че доста ми станаха .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май никой неми ще ....гумите, утре ги изхвърлям,че доста ми станаха .....

 

 

 

От къде си, колега?

Наскоро "пилнах" предните ми гуми на спирачка, та може да закърпя временно с твоите. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

ПОДАРЯВАМ CD Changer"Audioline CD411".

Беше си в колата,когато я купих,но не съм го ползвал и не мисля да го ползвам.

Ако на някой му върши работа-негов е. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...