Премини към съдържание

Национална срещата на 17-18 юни


Анкета за мястото на национална среща  

37 гласа

  1. 1. ???????? ?????

    • ???????? - ????? ?????? '???'
      20
    • ?????? ??????? - ????????
      10


Препоръчано мнение

  • Отговори 146
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

аз ще дойда на срещата, но понеже точно на 17.06.06г. братовчед ми и жена му ще си празнуват рождените дни във Велинград, затова няма да имам нужда от бунгало. Ще ида на 16.06.06 вечерта във Велинград и на 17.06.06 ще се видим на разклона м/у Велинград и Ракитово, на "Чуката" и там ще се присъединя към колоната. През деня в събота и неделя ще бъда с вас, но за съжаление вечерта ще съм във Велинград. За това за мен без ангажимент за бунгало.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще бъда във Велинград, така че ще дойда без резервация. Само кажете към колко часа да чакаме пристигането, за да се включим в колоната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Във връзка с въвеждането на новите IBAN номера, парите които трябва да внасяте по сметката е корегирана. Моля обърнете внимание на това!

Колегите, които ще резервират места, моля, нека преведат парите до сряда, и да се свържат с мен или Пламен (DJ Tymbi) на лично съобщение за потвърждаване на заявката за резервация. Моля за експедитивност!

Благодаря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, поради неудобството за много от хората, причинено от смяната на банковите сметки предлагам тези, които със сигурност искат да дойдат, просто да се запишат тук, в тази тема за да знаем с Big Boss колко точно хора ще дойдат на срещата и за тях да има уредени места, за колебаещите се хора, или незаписаните в тази тема хора, няма как да гарантираме места за пренощуване.......... :icon_blush:

Най добре беше с капаро, но този вариант отпадна, сега като вариант предлагам този........... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще бъда във Велинград, така че ще дойда без резервация. Само кажете към колко часа да чакаме пристигането, за да се включим в колоната.

ами ако тръгнат към 10 ч. към 11,30 може би ще са близо до разклона за Ракитово и Велинград, където ще се присъединим. За по-точно ще се обадя на Биг Боса към 11 и нещо за доуточнение :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, поради неудобството за много от хората, причинено от смяната на банковите сметки предлагам тези, които със сигурност искат да дойдат, просто да се запишат тук, в тази тема за да знаем с Big Boss колко точно хора ще дойдат на срещата и за тях да има уредени места, за колебаещите се хора, или незаписаните в тази тема хора, няма как да гарантираме места за пренощуване.......... :icon_blush:

Най добре беше с капаро, но този вариант отпадна, сега като вариант предлагам този........... :icon_blush:

 

Точно така :icon_thumbup:

Тези хора, които са писали в темата и са заявили места имат преоритет и местата им са запазени. За другите, които не се заявили места в темата - не гарантираме! Да не стане така, че някой се присети да заявява места другата седмица в петък...

fili е платил по банков път заявка за 2 места и тениска - 26лв. Другите колеги, които са писали в темата, са се свързали с мен или Пламен и са потвърдили заявките си.

Утре ще внеса капарото от 100 лв. на Манолова за общата резервация.

 

 

ами ако тръгнат към 10 ч. към 11,30 може би ще са близо до разклона за Ракитово и Велинград, където ще се присъединим. За по-точно ще се обадя на Биг Боса към 11 и нещо за доуточнение :icon_thumbup:

 

Aко Ди Джея и Еволюшъните тръгнат в 10.00 ч., ги чакайте най-късно към 10.30 на разклона във Велинград :plane: :D

Те горките как да карат с нас малолитражките по магистралата в колона със 120 км :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aко Ди Джея и Еволюшъните тръгнат в 10.00 ч., ги чакайте най-късно към 10.30 на разклона във Велинград :plane: :D

Те горките как да карат с нас малолитражките по магистралата в колона със 120 км :D

:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, поради неудобството за много от хората, причинено от смяната на банковите сметки предлагам тези, които със сигурност искат да дойдат, просто да се запишат тук, в тази тема за да знаем с Big Boss колко точно хора ще дойдат на срещата и за тях да има уредени места, за колебаещите се хора, или незаписаните в тази тема хора, няма как да гарантираме места за пренощуване.......... :icon_blush:

Най добре беше с капаро, но този вариант отпадна, сега като вариант предлагам този........... :icon_blush:

Имам чуството че колегите ще ме разберат не правилно............ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Имам чуството че колегите ще ме разберат не правилно............ :icon_blush:

 

Кое според теб е казано неправилно? Мисля че съвсем точно се повтори и потрети каква е ситуацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

вие от Сф на разклона на Септември за Велинград ли ще се събирате или който когато дойде? и в 11:30? там има ли нещо за чакане, хапване

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:good: За мен ако може едно от бунгалата с две легла

post-44-1149669796.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е кръстовището на входа на Септември. Наляво е за Велинград, Ракитово и Цигов чарк, направо се влиза в града.

 

http://img235.imageshack.us/img235/5701/imga00489yg.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за късното включване но бях извън цивилизацията за 1 седмица буквално! Ще искам и за мен едно двойно бунгало (ако има избор де), ако не здраве да е. Усещам че ще е незабравимо преживяване! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да предложа : Тези които ще пътуваме от северна България да се разберем предварително за някое място за среща за да пътуваме на куп , ориентировъчно за някакъв час на срещата(всеки ще си направи сметката колко време ще му е необходимо да стигне до предварително уговореното място) да си разменим телефоните за да поддържаме някаква връзка по пътя , може да си споделим моделите на возилата с РЕГ.№ за да се познаем по-лесно, ако сте навити.

 

Предлагам мястото на срещата да е на ШИПКА (Шипченският проход) на барчетата. Час на срещата 10:00-10:30 (за да се съберем качествено)

Мицубяс-COLT, бял, РЕГ.№ Р 1984 РХ , GSM-0898 66 20 26 -- ЯШО

 

Ако някой има друго предложение нека го сподели за да се организираме на време!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да предложа : Тези които ще пътуваме от северна България да се разберем предварително за някое място за среща за да пътуваме на куп , ориентировъчно за някакъв час на срещата(всеки ще си направи сметката колко време ще му е необходимо да стигне до предварително уговореното място) да си разменим телефоните за да поддържаме някаква връзка по пътя , може да си споделим моделите на возилата с РЕГ.№ за да се познаем по-лесно, ако сте навити.

 

Предлагам мястото на срещата да е на ШИПКА (Шипченският проход) на барчетата. Час на срещата 10:00-10:30 (за да се съберем качествено)

Мицубяс-COLT, бял, РЕГ.№ Р 1984 РХ , GSM-0898 66 20 26 -- ЯШО

 

Ако някой има друго предложение нека го сподели за да се организираме на време!!!

 

 

ами предложи къде, лично на мене ми се иска или някъде в Търново ако идваш от изток или в Габрово

, тия барчета къде са на Шипченския проход, някъде до пътя ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, започаме да се ориентираме колко горе долу места трябва да запазим за следващата събота. Вчера се срещнах с Манолова и капаро вече е дадено. Тъй като интереса към селището е голям и ние няма да бъдем единствени в него, по молба на собствениците трябва да дадем отговор колко бунгала ангажираме и каква бройка хора сме до неделя.

Виждате, че организацията не е толкова лесна, защото има хора, които още незнаят дали ще идват, а други пишат неясно дали искат цяло бунгало, или само легла без значение дали са с някой друг в бунгало.

За тези, които още не са решили ще оставим няколко резерва.

 

Още веднъж обяснение

 

Избора е :

1. Едно бунгало (независимо дали е с две легла или четири) - 32 лева. Този вид бунгало е по избор, когато хората желаят да са самостоятелни.

2. Едно бунгало с две стаи с преход - пак 32 лева, но по 8 лева на легло. Този вариант е по-подходящ ако сте семейство с две деца например, или еднополови, или приятели, които искат да са заедно.

 

Моля всеки да определи в тази тема това и разясним въпроса - кой иска цяло бунгало и кой не, или да ми пише лично съобщение (ЛС) за да сме наясно с резервацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моето желание е 2-те места, които заявих да са в самостоятелно бунгало. Ако това, разбира се е възможно :D

 

Разбира се, че е възможно. Добре е да пишете в темата, за да уточняваме нещата. Нали за това е форума?

Колеги, вземете пример от vlad :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дано не е твърде късно. Аз бих искал едно бунгало за 4 човека. Трудно е да се вземе решение и затова в почти последния момент си давам заявка, още по-вече и разтоянието от Бургас до Ракитово не е малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...