Премини към съдържание

Рожден ден на клуба 4-ти и 5-ти Септември


Препоръчано мнение

Кога ще тръгва "колоната" от Варна.Смятам да се присъединя на Чудните скали.

Колоната от Варна се състои от един Колт. :lol: Разбери се с Emil Dimitrov за присъединяването. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо подобно :) и малко да сме, ще се представим достойно :)

 

П.С. Да не забравиш щипката за пРъжоли :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще тръгва "колоната" от Варна.Смятам да се присъединя на Чудните скали.

 

Колега аз мисля да пътувам в събота сутрин, защото в петък съм на работа. Колона едва ли ще има, обикновено когато стане дума за среща извън града, Варна ги няма никакви :( Ако искаш да се срещнем на чудните скали пиши ми на Л.С. и ще се разберем ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запазих си двойна стая в "Родопи" за петък и събота. :icon_rock:

Съветвам всеки, който иска да нощува там - да побърза! Има запитване за провеждането и на друго мероприятие в хотела, така че могат да ни изчакат още ден-два, след което стаите ще бъдат запълнени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запазих си двойна стая в "Родопи" за петък и събота. :icon_rock:

Съветвам всеки, който иска да нощува там - да побърза! Има запитване за провеждането и на друго мероприятие в хотела, така че могат да ни изчакат още ден-два, след което стаите ще бъдат запълнени.

 

Е, що петък и събота?

Нали събота, неделя и понеделник....:)

4, 5 и 6 септември.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, що петък и събота?

Нали събота, неделя и понеделник....:)

4, 5 и 6 септември.

Защото в неделя трябва да се прибирам, за това от петък... :)

 

Тишо, нали няма да се чувствам самотен в петък? :icon_blush:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Тишо, нали няма да се чувствам самотен в петък? :icon_blush:

За съжаление така ще се получи... ще пътувам в събота сутринта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

още 4 :mitsu-smiley: фена за 4-ти и 5-ти. Аз и Ti6o_20 резервирахме в х-л. Родопи.:plane:

Поздрави.

 

Браво, най-после и представители от Шумен :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервирана още една 2-ка в х-л ''Родопи'' :) Колеги, побързайте защото местата намаляват.

Г-н Манов каза, че имало интерес и от други хора, а според него за събота, неделя, го давали да вали.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според BBC времето отива на оправяне в края на седмицата. Дано!

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз когато питах г-н Манов, надалеч ли е поляната от хотела, той отговори не надалеч, но незнам какво ще правите там?:icon_blush:

Каза да запалим по една свещичка за времето и да се кръстим. Каза че банкетната зала е свободна, при лошо време да сме там, както каза вече valboss.

Варненската колона от къде ще минава? Може да патуваме заедно.

И в шуменската колона ще има един колт :icon_rock: .

Редактирано от scr
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Резервирахме и ние една стая с жената за събота срещу неделя а тя и специална торта е поръчала за рожденния ден.

Роско, той господина Манов бил градски бе ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз говорих с Манов.

До тук, с децата, има записани 36 места.

Варианта при лошо време, със залата - е препотвърден.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Резервирахме и ние една стая с жената за събота срещу неделя а тя и специална торта е поръчала за рожденния ден.

Роско, той господина Манов бил градски бе ;)

 

Нямаше смисъл, нали сме поръчали торта. :)

Иначе гледам прогнозата за Стара Загора в различни метеорологични сайтове и дават време без дъжд събота и неделя.

Колоната от София в 10.00 часа в Събота на Лук добре ли е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота към обяд и ние ще се присъединим. Има ли софиянци да тръгват в събота да направиме :mitsu-smiley: колона?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше смисъл, нали сме поръчали торта. :)

 

Нали знаеш, че единственото нещо на този свят, по хубаво от една торта, това са две торти...:icon_thumbup:

Или другояче казано, колкото повече- толкова повече..:D

Казвайте как вървят нещата с генератора, защото иначе трябва да търсим разклонител от Американски стандарт- към Европейски..

И имам една лоша новина, най вече за Вальо .. Аз май ще откажа резервацията за хотела, защото имам чувство че на поляната ще е най весело :D и сУевременно уредих една палатка за 12 члена..:blink: :lol::D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Звъних на Ечика, ама не ми вдигна.... Да каже Светльо дали са се чували, а аз ще го тормозя пак

 

П.П. Ееееей, друго си е щабната палатка.... Те сега съм спокоен - има къде и банкет да се направи :-)

Редактирано от rosko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В събота към обяд и ние ще се присъединим. Има ли софиянци да тръгват в събота да направиме :mitsu-smiley: колона?

 

Какво значи към обяд? Трябва да се разберем за точен час? Нали писах ако искате в 10.00 часа пред Лук?

 

П.П.

Не съм се чувал с Ечика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз когато питах г-н Манов, надалеч ли е поляната от хотела, той отговори не надалеч, но незнам какво ще правите там?:icon_blush:

Каза да запалим по една свещичка за времето и да се кръстим. Каза че банкетната зала е свободна, при лошо време да сме там, както каза вече valboss.

Варненската колона от къде ще минава? Може да патуваме заедно.

И в шуменската колона ще има един колт :icon_rock: .

 

Варненската колона - демек аз, ще минава по маршрута Варна-Провадия-Дългопол-Чудните скали-Айтос-Сливен-Стара Загора. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте как вървят нещата с генератора, защото иначе трябва да търсим разклонител от Американски стандарт- към Европейски..

 

 

Мисля, че може да включим директно кабела, махам Българският щепсел и колчетата директно на генратора в дупките...мисля трябва да стане.

Ако ли не..отваряме куплунга на генератора и 2-те жици, фаза / нула директно на клемите за конткта.... едва ли е "мисия невъзможна" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...