Премини към съдържание

имам си любима


star

Препоръчано мнение

Айдеее и Звездицата се Галантеросааааа!

Бравоооо! :icon_clap:

Да си го таркаляш с кеф тоа убавец!

Ше зема и аз да дойда в събота...щом ще черпиш :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее и Звездицата се Галантеросааааа!

Бравоооо! :icon_clap:

Да си го таркаляш с кеф тоа убавец!

Ше зема и аз да дойда в събота...щом ще черпиш :icon_thumbup:

 

Такаааааа ли? Нас ни отсвири и ни забрави, ама като чу за жена с галант и черпене веднага ти светнаха очите :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааааа ли? Нас ни отсвири и ни забрави, ама като чу за жена с галант и черпене веднага ти светнаха очите :D

Ми сега квото и да река - ще прозвучи оправдателно...ама комбинацията готина мацка + готин Галант - тва си е убийствено брат :good:

Да ме извинява Звездичката за израза :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито, дано си е заслужавало чакането ... Номера що така изтъркан от едната страна, да не е имало ударче леко :icon_hmm: ? Сега остава да си направиш една екскурзиика насам, хем за обслужването, хем да покараш, хем да се видиш с тоя оня ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, колежке! Как хубаво "звучи" само :)

Карате ме да се усмихвам - ти и хубавата колица ! :)

Много безаварийни километри ти желая! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Чак се изкушавам и аз да дойда на срещатата :)

Най-сетне и друг галант да има там :) А във Варна вече станаха адски много... ще се оглеждам за теб по светофарите ;) Това че си го чакала толкова много говори за хубава покупка :) браво за добрия избор на мотор, аз нямах твоето търпение и в деня в който за първи път видях такъв галант отидох и си го купих ^_^

Много тръгнах да се обяснявам... да ти е честито и със здраве да си го караш !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз пък вече се возих на Галант-а - направо летиииии :plane:

Колата изглежда супер, шофьорката също :icon_angel:

Много километри и весели моменти от мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мъничко русичко, в корема на акула. Що е то? :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

post-217-1280470402,7556.jpg :D

 

 

 

Честито, безаварийни километри и много много незабравими приятни емоции! :icon_thumbup::icon_clap::D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви на всички отново за хубавите думи и милите пожелания отново казвам, че адски се радвам да съм част от вашия колектив :icon_clap: :icon_clap: .

ИИИИИ най сетне вече няма да ме бъзикате за РЕНДАКА :giggle: :giggle: .

Найстина си струваше чакането всяка една секунда !!!

ИИИИ да ви кажа май има нещо интересно в комбинацията руса жена в галант ;) ;) ;) :icon_blush:

А за колегите който са кандидати да ги повозя на драго сърце ще го направя!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще те повозя няма никакъв проблем колега стига да не се притесняваш, че ще те вози жена :giggle: :giggle: ;) ;)

Редактирано от star
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето кой ще ме взима от летището ................... в София,октомври месец!!! :)

Честито!!!И да знаеш помня какво си обещала!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще те повозя няма никакъв проблем колега стига да не се притесняваш, че ще те вози жена :giggle: :giggle: ;) ;)

 

 

Амии имам леки притеснения :D . . . базикам се разбирасе че нямам притеснения,стига дръжките над вратите ти да са здрави :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специялно съм ги проверила здрави са, че и доста издръжливи при това така, че ще имат сулук да понесът малко натоварване въпреки ,че на дали ще се наложи :icon_blush: :icon_blush: !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке малко късно, но по-добре отколкото никога - честит да ти е галант-а, да си го караш и да те радва :icon_thumbup: :mitsu-smiley: благодаря ти за почерпката, получи се супер сбирка днес между другото :) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колежке малко късно, но по-добре отколкото никога - честит да ти е галант-а, да си го караш и да те радва :icon_thumbup: :mitsu-smiley: благодаря ти за почерпката, получи се супер сбирка днес между другото :) :icon_thumbup:

 

Е как бе, ти си душичката на компанията :) :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как бе, ти си душичката на компанията :) :drinks:

Ами аз пък се радвам, че имам такива яки колеги и става супер шоу винаги с вас, трябва да направим една неофициална сбирка :) :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз пък се радвам, че имам такива яки колеги и става супер шоу винаги с вас, трябва да направим една неофициална сбирка :) :good:

 

Нещо от сорта на "Голямото напиване" ? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Звезди много ти е хубав Диаманта,хареса ми и как върви... още веднъж ще кажа със здраве и много весели и безаварийни километри

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...