Премини към съдържание

Мечтата се сбъдна :)


Препоръчано мнение

Най после се сдобих с Галант (2,0 16V 98г. )

Искам да изкажа ОГРОМНИТЕ ми благодарност към Светльо (Big Boss), който си загуби цял ден за да дойде да помогне на една невежа (Аз ) да си избере Галант чак до Ямбол (имам да почерпя стъбилно)

Хахаха и Светльо ти беше прав, още на първата вечер се събудих посреднощ да си го гледам през прозореца :)))

Ето и снимки

http://img59.imageshack.us/g/img0779o.jpg/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за красавеца и само хубави моменти с него :icon_thumbup: !

 

Следващия път като се събудиш посред нощ ще установиш, че гледаш през прозореца на Галанта към вкъщи :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито за красавеца и само хубави моменти с него :icon_thumbup: !

 

Следващия път като се събудиш посред нощ ще установиш, че гледаш през прозореца на Галанта към вкъщи :tooth:

 

Хахахах нищо чудно направо в нас да си я вкарам да ми е по лесно и спокойно :icon_rock: :) Ма незнам с жената как ще се разберат :icon_box::)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, Ники!Желая ти много безаварийни и другата седмица те чакаме на НИМ,да видим красавеца.

 

Мерси много и задължително ще го докарам, само дано да успея да го напудря с едни джанти тази седмица, че сега му слагат аларма после на оглед, след това КАТ (ако стигне времето) и после я оставям при Пламен за профилактика. Имам доста задачки да свърша тази седмица покрай зверчето, но няма значение вече си е мой :)

 

А и по горе забравих да благодаря на Mitsubishi (Слави) за корекната продажба, за сега колата е пушка дано и занапред да си е така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много и задължително ще го докарам, само дано да успея да го напудря с едни джанти тази седмица, че сега му слагат аларма после на оглед, след това КАТ (ако стигне времето) и после я оставям при Пламен за профилактика. Имам доста задачки да свърша тази седмица покрай зверчето, но няма значение вече си е мой http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

А и по горе забравих да благодаря на Mitsubishi (Слави) за корекната продажба, за сега колата е пушка дано и занапред да си е така http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Честито и от мен. Колата е много лачена, червените са сравнително редки. С бели мигачи, виждам е. А със спортно окачване ли е, нисичка ми се вижда?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Колата е много лачена, червените са сравнително редки. С бели мигачи, виждам е. А със спортно окачване ли е, нисичка ми се вижда?

 

Ми мисля, че не е. Сега аз не съм голям познавач но Светльо и Слави са и мисля че щяха да го споменат :mitsu-smiley:

А цвета и ме разби, вобще не беше захабен от слънцето, на снимките не си личи че не е мита и точно се връщах от Ямбол . Но на теб лично ще ти я покажа да си кажеш мнението, като дойда за волана :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Колата е много лачена, червените са сравнително редки. С бели мигачи, виждам е. А със спортно окачване ли е, нисичка ми се вижда?

С нормално окачване е Галанта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С нормално окачване е Галанта.

 

И аз така мислех ма реших да не се изказвам неподготвен :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С нормално окачване е Галанта.

Тогава са му поомекнали задните пружинки, както обичайно става на тези галанти. Но като го докараш при Пламен, ще се изясни какво и как има за профилактика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееех, дано и моята мечта се сбъдне някога........... http://img25.imagesh...i/60230734.jpg/

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) много безаварини километри ... много радва червения цвят на тази злобна предница. :icon_clap:

 

 

Ееееееееееех, дано и моята мечта се збъдне някога........... http://img25.imageshack.us/i/60230734.jpg/

рено фен ! :icon_crying:

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубав цвят, въпреки, че на такъв дизайн всеки цвят се 'лепи'!

Много километри удоволствие, без никакви проблеми!

 

П.С. А ако жената не се разболее от твойта болест, да знаеш че имаш проблем :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееех, дано и моята мечта се збъдне някога........... http://img25.imagesh...i/60230734.jpg/

В събота мога да те повозя малко, ако това е част от мечтата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота мога да те повозя малко, ако това е част от мечтата...

 

Даже и кръгче да ми дадеш, пак не ме устройва, искам да си е мое. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мислех ма реших да не се изказвам неподготвен :)

 

Оказа се, че мицито е със спортни прожини, за това било по легнало ( така каза Пламен ).

Редактирано от Николай Иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ники, ще си я обслужиш и няма да имаш грижи! Намери ли джанти?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Безаварийно каране! Днес те подминах към 18.00 часа до светофара на военна болница /аз бях с винено-червен галант/. Колатата ти е върха. Доста се позагледах по нея :D Със здраве да я караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, колата е супер ,а ако можеш и да и сложиш брони и прагове от аванс пакет тогава ще стане страшна :) мисля че има хора тук дето ги правят все още ... а това по горе за возенето с оная кола и аз съм навит ... Роска свиркаи като я караш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито :mitsu-smiley: и от мен колега! Със здраве и кеф да си я караш! Стотици хиляди безаварийни километри.

Ако не се лъжа салона ти също беше "Огън". Закачи някоя снимка.:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, страхотен цвят, със здраве да я ползваш дълго и безаварийно, аз още немога да се наситя на моята, а я взех вече преди повече от седмица :), а по въпроса с обслужването ако е и автомат твоята приготвяй си торбата с парите :)

 

П.С. Някой да каже каде стават обичайните сбирки на клуба та да взема и аз да се насадя по някое време :) Благодаря! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники, ще си я обслужиш и няма да имаш грижи! Намери ли джанти?

 

Да ще сложа едни 15, със гуми 205/60/15 да я вдигна малко, че се оказа че не съм с увиснали амортесиори а със спортно укачване ( така каза Пламен, ма и каза че не е много добре за мене по тия дупки :icon_crying: ) Като ги сложа ще звънна тия дни за по бира ако имаш време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Безаварийно каране! Днес те подминах към 18.00 часа до светофара на военна болница /аз бях с винено-червен галант/. Колатата ти е върха. Доста се позагледах по нея :D Със здраве да я караш!

 

А сетих се :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: И аз се огледах бая в твоя красавец :icon_rock: :icon_rock:

Трябваше да свирнеш да се запознаеме :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, страхотен цвят, със здраве да я ползваш дълго и безаварийно, аз още немога да се наситя на моята, а я взех вече преди повече от седмица :), а по въпроса с обслужването ако е и автомат твоята приготвяй си торбата с парите :)

 

П.С. Някой да каже каде стават обичайните сбирки на клуба та да взема и аз да се насадя по някое време :) Благодаря! :)

 

Аз поради тази причина не си взех автомат колега, да вложа торбата в други работи :)) Честито и на теб и ти пожелавам майстор да не видиш :icon_rock: :icon_rock:

 

*Георгиев

Да салона е адски запазен тия дни ще гледам да сложа 1-2 снимки и от него, но ще изчакам джантите за да не катеря по 100 снимки :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...