Премини към съдържание

Търговия с E-bay


DJ Tymbi

Препоръчано мнение

Става дума за този superzoom: http://www.ebay.com/itm/380419508236?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 

 

Гаранцията към него е 1 година, като поема всички разнозки, както за ремонт, така и за доставка в двете посоки.

 

 

Нека се начисли ДДС, но не на 240 паунда, а на 80, така ще има ~40лв ДДС за плащане.

В сайтът има интересни оферти, но не и за този Canon.

 

 

Търговецът изглежда напълно легитимен, с доста добра репутация.

Апаратът е сапунерка, подарък за сестричката, става на 20. Дълго умувах дали да и взема DSLR, но реших, че много по-добра работа ще и върши SX40.

Това с плащането на ДДС-то не го разбрах напълно. Доставката от UK до тук ще се усъществи чрез вече изпитаните Nolimit Performance. Момчето преди време докара моят апарат от там, на познати е вкарвал най-различни неща, всички сме доволни. Та апаратът ще пристигне на негов адрес, след което той се заема с доставката до България.

ако фактурната стойност е над 37 лири, митницата задържа пратката и на адреса за доставка получаваш писмо, в което са описани задълженията, влючително код за достъп до онлайн система, за да платиш митните сборове. плащаш с кредитната карта и на следващия ден получаваш пратката. предвиди общо около 20% върху фактурна стойност. в редки случаи и пратки с обявена стойност от около 80 лири минават гратис:-) моят дслр е от щатите, платил съм си ук сборовете:-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

В такъв случай въобще не трябва да го поставяш на въпрос . Направо давай сайта и ние да поръчваме :)

Линкът го дадох най-отгоре на предният пост. ;)

 

ако фактурната стойност е над 37 лири, митницата задържа пратката и на адреса за доставка получаваш писмо, в което са описани задълженията, влючително код за достъп до онлайн система, за да платиш митните сборове. плащаш с кредитната карта и на следващия ден получаваш пратката. предвиди общо около 20% върху фактурна стойност. в редки случаи и пратки с обявена стойност от около 80 лири минават гратис:-) моят дслр е от щатите, платил съм си ук сборовете:-)

В такъв случай ще се надявам да мине гратис, ако не, то плащам. :)

Редактирано от Миткo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 9 месеца ...
  • Admin

Колеги, може ли да ми дадете информация за следното.

Върнаха ми пари от Ebay чрез PayPal, защото некоректен търговец не ми прати стоката до България.

Как от сметката на PayPal (имам акаунт там) да си преведа парите по моята банкова сметка или това става автоматично.

 

http://www.picvalley.net/u/2749/17645301626735924651366816775QLIqud1u7PoGo4qqVxeD.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, трябва сам да си ги прехвърлиш. С withdraw - to your card. И за целта трябва да имаш конктертно VISA, с MasterCard не става.

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Сума от вашият пейпал акаунт може да бъде преведана на вашата карта (с която сте регистран в пейпал) . Неприятното е , че при тази операция се дължат такси .

Нужно е да влезете в вашият пейпал акаунт и да отворите папка " Withdraw " . В самата папка трябва да изберете опцията " Whthdraw to my card " . След което попълвате данните и пращате заявката .

Ако не са ви спешни тези пари е по добре да ги задържите там и да ги ползвате при последваща покупка чрез пейпал . Ако са ви спешни или не смятате повече да ползвате пейпал е най добре да ги пратите като подарък на ваш познат които често пазарува чрез пейпал и той да ви ги осребри . Като при тази операция не се дължат такси тъй като е от един пейпал акаунт на друг .

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря за отговора! А ако искам да ги запазя и след това да платя от тези пари друга стока, как ги прехвърлям точно тях? Мисълта ми да не пратя пари пак от банковата си сметка, а от наличната в PayPal?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

PayPal автоматично ще използва парите ти които са именно там и няма да изтегли нови от банката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

Не е нужно да правите каквото и да било , сумата автоматично влиза като баланс . И както Рафаело казва при следваща покупка пейпал ще я използва .

Хубаво е да уточним и , че сумата е във вашит доларов пейпал акаунт (понеже видях , че сте получили долари). Тя може да бъде ползвана само при доларови транзакции . В случай на плащате за продукт с обявена цена в паунда , лева или евро то тогава транзакцията се извършва от вашата кредитна/дебитна карта .

поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Много Благодаря за ценната информацията колеги! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...