Премини към съдържание

Първа среща за новата 2006 година


DJ Tymbi

Препоръчано мнение

Колеги, вчера си говорихме с Nikolak и той предложи да организираме една среща първа за новата година.... :D Само че не каде , а на .............планина, примерно на Витоша... :icon_thumbup: Дали ще бъде на Алеко или след Златни мостове(не се сещам мястото как се казваше)няма значение, важното е да сме заедно и да пробваме :mitsu-smiley: как се държат на сняг......... :D Та оставам вие да го обсъдите и да кажете дали искате................... :D

Аз ще пробвам с новата придобивка да дойда,но ще я взема най рано на 11.01...............ако ли не, то пак ще дойда с другата ................. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Колеги, вчера си говорихме с Nikolak и той предложи да организираме една среща първа за новата година.... :D Само че не каде , а на .............планина, примерно на Витоша... :icon_thumbup: Дали ще бъде на Алеко или след Златни мостове(не се сещам мястото как се казваше)няма значение, важното е да сме заедно и да пробваме :mitsu-smiley: как се държат на сняг......... :D Та оставам вие да го обсъдите и да кажете дали искате................... :D

Аз ще пробвам с новата придобивка да дойда,но ще я взема най рано на 11.01...............ако ли не, то пак ще дойда с другата ................. :D

 

Мястото аз го предложих, хижа Звездица. След Нова година ще звънна, за да проверя каква е ситуацията.

Иначе не е супер лукс, но е чистичко, има стаи с 2-3 легла, баня и топла вода, ресторантът е с камина и на приемливи цени.

Също има и прилично голям паркинг, което ни устройва. Смятам обаче, че е по-добре да бъде след 15.01.06, за да минат именните дни, които са в първата декада :) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК.....няма проблем кога ще е, нито пък каде, ( макар че аз ще имам, тъй като ще съм с 17" гуми, които за съжаление са летни, а пък сега точно да купувам зимни гуми за по 400лв. парчето малко нанагорно ще ми дойде ..... :icon_blush: )но ще го мислим пак..................каде е тази хижа, в коя планина е??? на колко км от София е??? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темите за срещите са ми любими :icon_clap: !Хаиде да бъде 18 или 25,че веднага след нова година много задачки ме чакат. :icon_thumbup:

DJ, aко искаш може да вземем моята кола,аз и без това сега съм с нея само при наличие на шофьор!

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОК.....няма проблем кога ще е, нито пък каде, ( макар че аз ще имам, тъй като ще съм с 17" гуми, които за съжаление са летни, а пък сега точно да купувам зимни гуми за по 400лв. парчето малко нанагорно ще ми дойде ..... :icon_blush: )но ще го мислим пак..................каде е тази хижа, в коя планина е??? на колко км от София е??? :D

 

Витоша, над Златните мостове, не знам колко, но около 10 км от Златните. Има нормален павиран път, след което тясно асфалтово пътче около 2 км с приятни наклони и завои, тъкмо ще тестваме зверовете :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Витоша, над Златните мостове, не знам колко, но около 10 км от Златните. Има нормален павиран път, след което тясно асфалтово пътче около 2 км с приятни наклони и завои, тъкмо ще тестваме зверовете :mitsu-smiley:

А, точно за нея ставаше дума :icon_thumbup: над златни мостове.................всъщност те там са 3-4 ( поне аз толкова знам........) :D

 

Темите за срещите са ми любими :icon_clap: !Хаиде да бъде 18 или 25,че веднага след нова година много задачки ме чакат. :icon_thumbup:

DJ, aко искаш може да вземем моята кола,аз и без това сега съм с нея само при наличие на шофьор!

Мнееее, твоята вече я видяха......... :D сега е ред а моята да я видят......... :D Е, верно че не е подходяща за планината ,нооо........ще го преживеем , нали сме цяла дружинка, та ще бутате от време на време.......... :D а иначе кога ще е ,няма значение........важното е да сме заедно и да е поне след 10-ти .... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да доида на някоя ваша срещичка.Фен съм на митсу и с удоволствие бих разгледал машините ви. :icon_thumbup: :rulez: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да доида на някоя ваша срещичка.Фен съм на митсу и с удоволствие бих разгледал машините ви. :icon_thumbup: :rulez: :first:

Ми .................пали :plane: и идвай....... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, тъй като не сме се виждали вече една година предлагам:

 

Искате ли да направиме първата среща за тази година на 22.01.2006 или на 29.01.2006 :icon_thumbup:

Ако е хубаво времето може да направиме една колона от :mitsu-smiley: :plane: :plane: :plane: :plane:

и да посетиме нашите колеги от Пловдив например. Така ще могат да дойдат фенове и от други градове :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, може............става, стига само времето да е подходящо.......в смисъл да няма много сняг , за другото - ще го преживеем........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kакъв трябва да е този сняг че да не може да стигнем до Пловдив :icon_hmm: ,с гуми и коли като нашите :first: ? -това трябва да е лавина!По добре да се готвят в Пловдив и да търсят някоя уютна кръчмичка :drinks: ,защото идваме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_dance: Тоя път се включвам в колоната :plane: :mitsu-smiley: :plane: :mitsu-smiley: :plane: та каквото ще да става :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_dance: Тоя път се включвам в колоната :plane: :mitsu-smiley: :plane: :mitsu-smiley: :plane: та каквото ще да става :rulez:

YES....... :good: :icon_thumbup:

Много добре се оформят нещата като гледам май ................... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми зависи от времето, ако го дават хубаво на 20-23.01, то нека да е на 22.01...................ако ли не, то другата събота или неделя............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Някой може ли да каже какви ще са метерологичните прогнози за тези дати? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От тук :D :D :icon_confused:

 

 

Според материалите на IRI, за България може да се каже, че:

 

1. За сезон януари-март 2006, има повишена вероятност за температури по-високи или близки до нормалните за по-голямата част от страната (най-вероятно в Южна и Източна България), (Фиг. 2). Не може да се направи специфична прогноза за температурата за останалите сезони. Няма повишен риск за екстремни (много високи или много ниски средни сезонни температури) за сезон януари-март 2006.

2. Не може да се направи специфична прогноза за сезонното количество валеж за района на България за целия период от януари до юни 2006. Може, обаче, да се каже, че няма повишен риск за екстремно количество валеж (много сух или много мокър сезон) за сезон януари-март 2006.

 

 

На базата на тези карти може да се каже, че според моделите на Британската метеорологична служба, за района на България:

 

* има повишена вероятност сезонът януари-март (Фиг. 1) да е със средни температури близки до нормалните. Не може да се направи специфична прогноза за средните температури за сезони февруари-април (Фиг. 3) и март-май (Фиг. 5);

* Има повишена вероятност количеството валеж в голяма част от България да е по-голямо от нормалното и за трите сезона - януари-март, февруари-април и март-май (Фиг. 2, 4 и 6).

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Sorry колеги,

Другата събота и неделя смятам да открия ски сезона и до самия му край планирам пътувания само и единствено да ски пистите :)

Но Ви желая приятна среща и хубаво да си изкарате!

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Sorry колеги,

Другата събота и неделя смятам да открия ски сезона и до самия му край планирам пътувания само и единствено да ски пистите :)

Но Ви желая приятна среща и хубаво да си изкарате!

:good:

 

Благодаря.

Тогава живи и здрави ще се видиме на пролет :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Тогава живи и здрави ще се видиме на пролет :icon_bye:

 

Е, надявам се да се видим по планините :D нищо не пречи една дневна скиорска срещичка да си организираме в удобно за всички желаещи време :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво става бре.................ще има ли среща, каде ще е тя,...... :D каква ще е тя и т.н. :D

давайте го малко по чевръсто...... :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Хората от Пловдив и окръга нека да кажат, искат ли да бъдат домакини по това време на годината? Ако ли не - ще я направим пак в София. Пък като се затопли времето ще посетим и други градове в страната :bg:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хората от Пловдив и окръга нека да кажат, искат ли да бъдат домакини по това време на годината? Ако ли не - ще я направим пак в София. Пък като се затопли времето ще посетим и други градове в страната :bg:

:good: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за с 2 те ръце да бъда домакин на такива чудесни гости но нещо не виждам ентусиазъм за това не давам и предложениа !!!! :rulez: :rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...