Премини към съдържание

Първа среща за новата 2006 година


DJ Tymbi

Препоръчано мнение

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Още две места за мен................ :D Ще ми идват на гости от конкуренцията.......... B) :D Ма така де, нека се учат хората да правят срещи я...... B) :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля за по-голяма активност. Очакват ни с нетърпение в ресторанта, но питат колко ще бъдем - дали да запазят целия етаж :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още две места за мен................ :D Ще ми идват на гости от конкуренцията...... B) :hysterical:
:mitsu-smiley: Понеже Мицубишито ще пътува към Враца, нали няма да ме изгоните ако се появя с Фиат :D ? До тук са заявени само 7 места. Това е организирана среща, не може в последния момент да им се тръснем 30 човека и да се чудят къде да ни настаняват. Бъдете по-активни колеги, за да може Kolo да направи резервацията по-навреме! :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Понеже Мицубишито ще пътува към Враца, нали няма да ме изгоните ако се появя с Фиат :D ? До тук са заявени само 7 места. Това е организирана среща, не може в последния момент да им се тръснем 30 човека и да се чудят къде да ни настаняват. Бъдете по-активни колеги, за да може Kolo да направи резервацията по-навреме! :mitsu-smiley:

 

Ако искаш мога да мина да те взема :) Ако не има един автобус :mitsu-smiley: на "ЕТАП",може да пазариш него за 3-4 часа :D ,гаранция ще стане интересна снимка от срещата после :D

 

:drinks: + 2 местенца и за мен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, моля за по-голяма активност. Очакват ни с нетърпение в ресторанта, но питат колко ще бъдем - дали да запазят целия етаж :drinks:

 

Moже би най-добре ще бъде да запазиш както миналя път голямата маса до камината :icon_thumbup:

Беше перфектно :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Две места-за мен и Пилчо!

Но ще съм без колата, ако има при някой колега 2 места и сме му на път ще помоля да се разберем да се чакаме някъде около Плиска, за да ни вземе! Ще сме му много благодарни! :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ако си съгласен Дани, ще ви чакаме с Pilcho в 13:40 в локалното точно пред хотела. Сребрист Фиат Пунто 2907 му е номера. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам възможност,не е проблем и не ми е далеч. :)
:mitsu-smiley: Аз мислех да се възползвам от услугите ти, но имаме работа вечерта и ще слезем с колата на приятелката ми. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ако си съгласен Дани, ще ви чакаме с Pilcho в 13:40 в локалното точно пред хотела. Сребрист Фиат Пунто 2907 му е номера. :mitsu-smiley:

 

 

И аз имам възможност,не е проблем и не ми е далеч. :)

 

:icon_doh:

Мисля, че при толкова всеотдайни и услужливи колеги трябва да уважим и двама ви! :D

 

С jolly_roger и приятелката му можем да пътуваме на отиване към кръчмата..., а с todor навръщане от заведението! :icon_thumbup:

Благодаря колеги, вие сте :first: ! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, не е проблем и аз да дойда да ви взема, но понеже ще ни идват на гости от един друг клуб, и то от Пазарджик, и за това ще трябва да ги изчакам някаде................. :) това "някаде" може да е точно на Плиска и то по посока центъра, тъй като те от там ще минат така или иначе, но нямам връзка в момента с тях и затова не бързам с отговора.............но така или иначе все някой ще ви качи, не бойте се, все пак това е :mitsu-smiley: клуба, който е :first: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Разбира се, че сме :first: :first: :first: ! Най-добрия клуб, който в трудности не забравя членовете си!!!

:rulez: :rulez: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:( Няма да мога да дойда,че съм с бебе,но ще присъствам духом :good: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:( Няма да мога да дойда,че съм с бебе,но ще присъствам духом :good: :mitsu-smiley:
:mitsu-smiley: Жалко! Някой искаше да те види с тениската на :mitsu-smiley: . Все пак в живота има и по-важни неща от Мицубиши. Приятно изкарване с бебчо :D :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз не знам дали ще дойда, защото съм малко болен. Утре ще преценя състоянието си и ще реша дали да мина за малко - извинете, че не мога да потвърдя, но от няколко дни не съм барвал компютър, че бях зле и сега за сефте влизам в интернет. Предполагам, че няма да ме изхвърлите, ако в последния момент реша да дойда, за което се извинявам предварително. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...