Премини към съдържание

Първа среща за новата 2006 година


DJ Tymbi

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: И аз не виждам никакъв ентусиазъм? Аз си мълча, понеже където и когато да е срещата няма да мога да участвам. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Ама, верно айде кажете де ще има ли среща или няма да има. Поне да вземем в София да се съберем като не ви се пътува в тоя студ. Но колегите от провинцията пак ще са ощетени и ще вземат да се разсърдят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама, верно айде кажете де ще има ли среща или няма да има. Поне да вземем в София да се съберем като не ви се пътува в тоя студ. Но колегите от провинцията пак ще са ощетени и ще вземат да се разсърдят.

Еми и аз не знам вече...............дайте да я направим в София, пък по нататък ще направим една голяма среща в Пловдив примерно........... :good: :D

Кога да я правим??? на 22.01 или на 29.01??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drinks: Ако е 29.01 ми се струва по-добре че повече хора да могат да се организират.Но те да кажат ,кои кога е свободен и има възможност.Важното е да сме повече!!!Аз и в двата случая съм там,където и да е и когато и да е! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 22-ри прогнозират температури около -12 градуса... (не знам за 29 какви ще са) !

Все пак важното е да се съберем! :D :drinks: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 22-ри прогнозират температури около -12 градуса... (не знам за 29 какви ще са) !

Все пак важното е да се съберем! :D :drinks: :first:

Ми тогава на 29.01 остава............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В неделя на 29.01 е добре.

В колко часа и къде? Има ли предложения?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, във връзка със застудяванията ,не е ли по добре да отложим срещата за по нататък :icon_blush: казват че от вторник 24.01.2006 год. започват големите студове, от порядъка на - 15 -17 градуса............... :cold: и щели да продължат около 7-10 дни............след това щяло времето да е топло.........

за повече информация:

http://www.standartnews.com/archive/2006/0...day/s4681_3.htm

Вие как мислите??? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че си търсят сензации пак вестниците...

Както писа Биг Боса - от сряда-четвъртък се очаква постепенно затопляне. Прогнозите за -12, -17 са за възможните минималните темпуратури, а максималните ще са ок. -5, -10 и това за понеделник-вторник само.

Зима като зима...

Нека видим какво е и тогава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора ще организираме среща ,или ще ходим на ски?Студа си е студ,какво ни пречи не мога да разбера,нали ще сме някъде на топло ,до някоя каминка.... :drinks: !Аз мисля че там където беше предната среща беше добре,и лесно би могло да се организира пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :icon_clap: И на мен май ще ми се отвори парашута и ще мога да присъствам на срещата :icon_rock: . Така че ме бройте и мен. Ако не се предложи нещо друго, на старото място ще е добре - топличко и уютно беше. И не бива да ни притесняват студовете, дори и при -273 градуса по целзий няма да имаме проблеми ако си спомняте за публикацията на Светльо на страница 12 в "Смях, смях, смях" :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Гледам че доста хора има в момента във форума, кажете какво мислите за срещата в неделя? Кой би могъл да дойде и къде да я направим? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами мисля че ще е най добре пак там , каде правихме декемврийската среща..............там в онова ресторантче по отива да е в зимни условия,............има си каминка, кухнята е добра , има място и т.н. :icon_thumbup: Но ако вие се сетите нещо друго , кажете , на мен лично ми е все едно каде ще бъде, ако ще и на луната да е, :D разпъвам крилете на моя :plane: ииии............съм там :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ок :good:

Това е идеално :icon_clap:

Може ли да помоля Kolo да мине да резервира заведението или да ми даде телефона да се обадя за резервация.

Освен това ако е хубаво времето планираме масово ходене на ски в събота от клуба на Боровец :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да, обаче в събота сме на работа............ :icon_blush:

 

Ще се отработва ли тази събота? Нищо не съм чул по този въпрос :icon_confused:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок :good:

Това е идеално :icon_clap:

Може ли да помоля Kolo да мине да резервира заведението или да ми даде телефона да се обадя за резервация.

Освен това ако е хубаво времето планираме масово ходене на ски в събота от клуба на Боровец :icon_thumbup:

Запазвам за 29.01. Само не знам за колко човека и час :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Мисля да бъде както предишния път в 14.00 часа. Същата маса ако може :essen:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запазвам за 29.01. Само не знам за колко човека и час :icon_hmm:

:mitsu-smiley: Идеално! За мен 2 места. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен 2 места.

Станах за резил толкова време обещание.

Къде ще се съберем,или директно там?(шшш....аз...не...знам...къде...е) :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ето това е мястото на срещата. Заведението се казва "Стария двор". Улицата е Дамян Груев, точно в началото на бул. "Христо Ботев" до Министерство на Земеделието. Датата е неделя 29.01.2006. Часът на срещата е 14.00 :drinks:

 

http://img12.imageshack.us/img12/1880/mqsto1br.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...