Премини към съдържание

Пак с Аванс


bonevsy

Препоръчано мнение

На пук на финансовата и икономическа криза,на пук на това че съм безработен ,аз пак съм собственик на Галант Аванс.

Нещата така се стекоха че нямаше как да устоя на тази кола.Просто толкова запазен автомобил не бях виждал а се и оказа че и не съм карал.

Доста време имах да вземам едни пари и понеже през този период все някак си се справях,реших че и занапред ще връзвам двата края без тях.И според мен добре че постъпих така.

Галант-а е произведен по VIN 1999 година с първа регистрация 2000.От Гемания го взех на няколко стотин километра над стоте хиляди.Сега всички ще започнат едно цъкане и говорене ,че не може кола на тия години в Германия да е на толкова километра ,но аз никой не карам да вярва.Колата не е за продаване ,така че ....

Просто като влезнеш в колата все едно ,че влизаш в кола от витрината.Няма и следа от започваща корозия.Тапицерията като че ли не е ползвана.При движение не се чува нищичко.Само при по висока скорост се появява типичния за Галант-а шум от завихряне на въздуха.

Собственика е бил до болка педантичен.Всички фактури и формуляри от прегледи и посещения на сервизи са пазени стриктно.Сменял е ремъци и ролки 2 пъти за 90 000 км.Всяка година е ходил в сервиз за проверка и профилактика на климатичната система и забележете-АКУМОЛАТОРА!

Колата е с монтиран ГИ Тартарини.Имала е и монтирана бензинова печка WEBASTO.За съжаление от цялото оборудване,само тя беше свалена.

Просто човека е бил маниак до болка.И естествено е имал възмоножности.

Наистина толкова уникално пазена и поддържана кола не съм срещал.Не казвам че няма,просто аз не съм виждал.

post-1284-1251450518_thumb.jpg

post-1284-1251450525_thumb.jpg

post-1284-1251450666_thumb.jpg

post-1284-1251450677_thumb.jpg

post-1284-1251450699_thumb.jpg

post-1284-1251450708_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък после нямало такава болест Галантиус Манякиус Перфектис! Други пък твърдят, че се лекувала - дрън-дрън!

 

Честито, колега, верно е голям Убавец! Със здраве да я караш, само безаварийно, хиляди килонетри наслада ти желая!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Наистина е доста трудно да му устоиш.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквое това "бензинова печка WEBASTO"?

В моя кошник има такава - за подгряване на антифриза и отсека на двигателя мисля е. Ще я изкормвам скоро ...

 

Иначе, честито bonevsy - отличен екземпляр с отлично минало :).

Редактирано от konoko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Кефа цена няма...

 

Има цена и то каква!

Колата обаче е страхотна! Пожелавам на bonevsy милиарди безаварийни километри! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички!

Надявам се да можем да дойдем на рожденния ден на клуба.

Но все пак не зависи само от мен.Все пак имам наследник на няма и 2 месеца.Ако всичко е наред сме там заедно,пък било и то за няколко часа. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В моя кошник има такава - за подгряване на антифриза и отсека на двигателя мисля е. Ще я изкормвам скоро ...

 

Иначе, честито bonevsy - отличен екземпляр с отлично минало :).

Точно за това е.Даже доколкото прочетох,мисля че има опция за затопляне на купето.

Иначе си е имала дистанционно с което може да се пуска от разстояние(например от терасата) и възможност за нагласяне чрез часовника на колата да тръгва в точно опеделен час.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквое това "бензинова печка WEBASTO"?

 

Това е допълнително слагана печка, която се програмира зимата да ти затопли купето, 20мин преди да тръгнеш сутрин за работа. Печката затопля антифриза и едновременно с това се включка парното на колата и в купето започва да духа топло, както при запален двигател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Машината говори за собственика. Невероятна е! Честито и безаварийни километри! :icon_clap:

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Машината говори за собственика. Невероятна е! Честито и безаварийни километри! :icon_clap:

 

Страхотен, браво. Само който се е качвал на запазен Галант, може да има валидно мнение за Галантите. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...