Премини към съдържание

Честит да е рожденния ден и на ДиДжея!


Препоръчано мнение

Честито и от мен на рождениците ...Желая ви живот и здраве, и кошари пълни с Мицубиши... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малии.................. :icon_doh: Благодаря ви колеги, да ви се връща всичко това стократно най малко..............днес исках да работя, обаче така и не успях, опитвах се ,но до към 2 часа, тъй като станах телефонен секретар и поемах поздравлнията, над 200 до този момент, да не говорим че на два пъти яко се оливах с масло, защото се опитвах с едната ръка да работя а с другата да говоря по тел-а,а на финала - се олях и с натурално сокче,тъй като вместо да си взема пликче като бял човек , аз го грабнах под мишница ,а то взе и се спука ............... не издържах повече и затворих кепенците............ :D

Така че тази година май ще ми върви като по масло и вода( сокчета)............ :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малии.................. :icon_doh: Благодаря ви колеги, да ви се връща всичко това стократно най малко..............днес исках да работя, обаче така и не успях, опитвах се ,но до към 2 часа, тъй като станах телефонен секретар и поемах поздравлнията, над 200 до този момент, да не говорим че на два пъти яко се оливах с масло, защото се опитвах с едната ръка да работя а с другата да говоря по тел-а,а на финала - се олях и с натурално сокче,тъй като вместо да си взема пликче като бял човек , аз го грабнах под мишница ,а то взе и се спука ............... не издържах повече и затворих кепенците............ :D

Така че тази година май ще ми върви като по масло и вода( сокчета)............ :D

Е, казаха ти днес да не работиш, но като не чуваш...

Не напразно писах аз, Бо да те контролира. Само не разбрах, кой е този късметлия, дето вместо масло - си му сипал сок в автомобила?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и на двама ви. :hpbr: Пламка и Тоше желая ви да сте все така усмихнати и добрички и каквото сте си наумили - да се сбъдва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Ч Р Д ,Пламка!!!

 

Да си жив и здрави,и в най-скоро време,да честитим на малки Ди Джей-чета! :)

 

Наздраве! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Пламене! Жив и здрав да си и да напълниш новия грандис с дечурлига :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Празник!

Повече усмивки на лицето,

парички в портмонето

и любов в сърцето!

:hpbr: :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен!

Желая ти всичко най-хубаво и каквото поискаш от живота да го получаваш в големи количества.

Наздраве :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехааа :worthy: Благодаря на всички за пожеланията... :D очертава се тежка вечер :bb1: и май още по-тежко утро :coffee:

Наздраве на всички :drinks:

 

 

Женен с дете ...и все още трудно губя самоконтрол...някъде на 0.6- 0.7л :giggle:

 

Хахахаха,да Ви е честит празника и от мен!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gifЗа Пламката знам,че нямам шанс,но за теб съм готов да помогна със самоконтрола.....................да вдигнем границата на милилитрите http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif,та да са поне литри!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Честит празник Пламене! Жив и здрав, много богат и щастлив! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви колеги на всички, ще се постарая довечера да остана трезвен................... :icon_drunk:

ЧЕкай малко бре, къде се разбърза да благодариш, още не съм ти честитил..:P

Честито и от мен ...:hpbr: ..

Да си жив и здрав и ти пожелавам -по малко работа, повече парички....:icon_drunk:

 

И да ти ползмам темата, честит имен ден на мен :D и на всички адаши и адашки...Да ни е живо и здраво името...:drinks:

 

Пламенчо, изобщо не се съмнявай че ще бъде сериозно полято събитието,щом съвпада с именния ми ден, така че спокойно можеш и на боза да караш довечера...:P Аз ще пия няколко и за твое здраве..:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз със малко закъснение да ти честитя. Много здраве, успехи и семейно щастие :happybirth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на Пламен и Тошко! :)

Бъдете живи и здрави и много много щастливи! :)

Наздраве!

Празнувайте и днес, за тези, които ви честитят днес! :) :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

×
×
  • Създаване...