Премини към съдържание

Авточасти втора употреба за Мицубиши Галант от 1993г. до 2002г.


Препоръчано мнение

Здрасти, а дали ще имаш някакви 17-ки?

 

Здрасти, до преди 10 дена имах 2 комплекта 17' но заминаха :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задравей Алекс, нещо да ти е останало от системите за измиване на фарове за Галант ?

А дали има някаква алтернатива за замяна на рогата за пръскалките с по-малки независимо от каква кола ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задравей Алекс, нещо да ти е останало от системите за измиване на фарове за Галант ?

А дали има някаква алтернатива за замяна на рогата за пръскалките с по-малки независимо от каква кола ?

 

Здрасти , нищо не ми е останало от системите пъпките съм ги дал с бронята ..моторчето го пратих със казанчето :icon_crying: ,лостчето с бутона и то замина . Алтернатива за замяна може и да има, не съм се занимавал с това :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , нищо не ми е останало от системите пъпките съм ги дал с бронята ..моторчето го пратих със казанчето :icon_crying: ,лостчето с бутона и то замина . Алтернатива за замяна може и да има, не съм се занимавал с това :icon_hmm:

 

Ако ти изпадне такава система да ме имаш предвид.

 

Трябват ми:

 

1. казанчето ако е по-голямо от стандартното.

2. Моторчето с маркучите и евентуално пръскалките.

 

Лостчето не мисля да сменям.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Изчетох всички страници с отзиви, въпроси и т.н. Евала колега " alex2511" и поздрави.

Ако евентуално ти се намират лети джани 15 цола 4х114 дай снимка и оферта на л.с. И отново поздрави и наздраве :mitsu-smiley:

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега, да имаш крайно гърне за 2.5 галант със спортния накрайник от Аванс? Колата е с универсално гърне накрая и мисля да слагам пак оригинално, че е много шумна.

Редактирано от naso
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да имаш крайно гърне за 2.5 галант със спортния накрайник от Аванс? Колата е с универсално гърне накрая и мисля да слагам пак оригинално, че е много шумна.

 

Имам крайно гърне за 2.5 но без спортния накрайник .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колега,да ти се намират подкалници,преден десен калник,и това (машинката),което отваря и затваря клапата на парното :) за галант 93г

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,да ти се намират подкалници,преден десен калник,и това (машинката),което отваря и затваря клапата на парното :) за галант 93г

Колега имам само машинката за парното. номера е МВ 813679.

Цена 20лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега,

 

Търся подкалници за Галант 2.5 V6 '98 г. Дали имаш в наличност?

 

Мерси предварително!

 

Колега имам само десен подкалник. Имаш и Л.С.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеи интересува ме имаш ли ляв мигач(бял)решетка за халоген лява и решетката под номера която е цяла и голяма за галант 99 след феислифт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеи интересува ме имаш ли ляв мигач(бял)решетка за халоген лява и решетката под номера която е цяла и голяма за галант 99 след феислифт

 

Колега само мигач имам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега търся си за моя Галант 2-ка 136 коня кутията на въздушния филтър дай ми някаква цена на Л.С. ако я имаш разбира се. Благодаря ти предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега търся си за моя Галант 2-ка 136 коня кутията на въздушния филтър дай ми някаква цена на Л.С. ако я имаш разбира се. Благодаря ти предварително.

 

Здрасти имаш Л.С. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Здравей колега търся за галант '98 2.0 решетката отпреде между фаровете? Дали имаш и на каква цена? Мерси предварително :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...