Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Lancer 1.8 Intense


Препоръчано мнение

Според мен задължително условие е превключвателяда да е на ''ауто'',пък въртенето на контактния ключ трябва да експериментираме!Иначе ако не са на ''ауто'' ще светят и през деня!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези дни ще ходя да сменям масло и филтърчета в Дарс Ауто и пак ще ги тормозя по тоя въпрос. :confused1: :rtfm: :confused1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз тези дни ще ходя да сменям масло и филтърчета в Дарс Ауто и пак ще ги тормозя по тоя въпрос. :confused1: :rtfm: :confused1:

 

Еми то както аз тормозих Балкан Стар за това, че в един от каталозите бяха написали, че системата ETACS, която всички ние имаме, контролира и електрическото прибиране на огледалата на новия Лансер. Обаче дилърката ходи, въртя се, всички вдигаха рамене и казваха, еми то новия Лансер не може да прибира огледалата, няма моторчета, сбъркали били в списанийцето. Щях да ги обстрелям всичките маймуни там, супер зле са.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕВРИКА!!!! :icon_clap:

Разбрах как действа прослувутата система!!!! :good:

Системата проработи, НО е адски тъпо направена!!!! :mad:

Успешния миопит беше: Фаровете са включени на "къси" (аз бях пуснал и халогените), изваждате ключа и НЕотваряте шофьорска врата!!!

т.е. аз излезнах от колата докато ключа беше на положение "ON" и след това през прозореца си взех ключа, заключих и изчаках... след ~3мин. те изгаснаха! :icon_thumbup:

Предполагам, че нещо са осрали нещата като са я програмирали как да действа....

Представяте ли си как всеки път като искаш да я ползваш тая опция да трябва да се правиш на маймуна?!?

Според мен нетрябва да излизам през друга врата (не шофьорската) или да "влизам" през прозореца да си взема ключа от таблото!!!

Само да се върна в София и ще ходя в БС да им досаждам!!!!!

 

Колеги опитайте при вас дали така се получава, понеже ми е чудно дали само мойта кола е "сбъркана" или просто са го измислили "ЕНТЕЛИГЕТНО"?!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са объркали колата японците,това се получава заради алармата,като се отвори шофьорската врата се губи паметта и затова не може да сработи системата,ако можете да я пробвате на Лансър без аларма ще видите,че действа.На моя Галант сложих релета за вдигане на стъклата,но работи само ако не се отвори шофьорската врата,като се отвори и край.Затова си мисля,че проблема е в алармата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са объркали колата японците,това се получава заради алармата,като се отвори шофьорската врата се губи паметта и затова не може да сработи системата,ако можете да я пробвате на Лансър без аларма ще видите,че действа.На моя Галант сложих релета за вдигане на стъклата,но работи само ако не се отвори шофьорската врата,като се отвори и край.Затова си мисля,че проблема е в алармата.

 

Аз съм без аларма, само с дистанционното в ключа.... (ако незаключа колата пак гаснат, НО трябва да не се отваря предна лява врата. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
ЕВРИКА!!!! :icon_clap:

Разбрах как действа прослувутата система!!!! :good:

Системата проработи, НО е адски тъпо направена!!!! :mad:

Успешния миопит беше: Фаровете са включени на "къси" (аз бях пуснал и халогените), изваждате ключа и НЕотваряте шофьорска врата!!!

т.е. аз излезнах от колата докато ключа беше на положение "ON" и след това през прозореца си взех ключа, заключих и изчаках... след ~3мин. те изгаснаха! :icon_thumbup:

Предполагам, че нещо са осрали нещата като са я програмирали как да действа....

Представяте ли си как всеки път като искаш да я ползваш тая опция да трябва да се правиш на маймуна?!?

Според мен нетрябва да излизам през друга врата (не шофьорската) или да "влизам" през прозореца да си взема ключа от таблото!!!

Само да се върна в София и ще ходя в БС да им досаждам!!!!!

 

Колеги опитайте при вас дали така се получава, понеже ми е чудно дали само мойта кола е "сбъркана" или просто са го измислили "ЕНТЕЛИГЕТНО"?!?

 

Казвам "здравейте на всички" за първи път, тъй като от 24 септември вече съм с новия Lancer 1.8 INSTYLE. Още му се радвам и го разучавам :)

Пробвах как работи системата "изпрати до вкъщи". При мен е същото, както при колегата. Фаровете на къси, излизам от колата при запален двигател, през прозореца изгасям колата, заключвам и след около 3 минути фаровете изгаснаха.

Тези дни ще протвам и други работи и се надявам, с общи усилия, да намерим по-интелигентен начин.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъм в клуб CVT. Голем кеф е. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много вярно! А кефа цена няма!

В Неделя по АМ "Хемус" ми даде 9L/100km при 130 км/ч, а след Ботевград 6.5, но всяко едно спиране за кафе или просто почивка вдига разхода с 0.2! В София 8-10, но трябва да се вземе под внимание, че бе Неделя и трафика бе доста разтоварен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не са объркали колата японците,това се получава заради алармата,като се отвори шофьорската врата се губи паметта и затова не може да сработи системата...

 

А някой опитвал ли е да отвори вратата и след това да изгаси двигателя?Може пък да сработи системата :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да го угодя номера сключа и вратата. Не ще да бачка тая система нормални и тва сие. Някакви аномалии все стават при мене. един път като изгася мотора, късите гаснат и остават да светят само халогените, друг път гасне всичко и после като отключа светват фаровете. :icon_doh:

Луда работа. На Пампорово ако дойдат колеги с такива коли, ще го пробваме на всяка кола. Да не би в модефикациите да има някакви разлики?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някфа нередност с тази "екстра" на колата! При мен сработва "изпращането", ама при отключване на колата не се пускат нито фарове нито халогени :mad:

А когато си остава фаровете + халогените включени и излезна от колата (те се гасят), но след като се кача отново и запаля се пускат само фаровете, а халогените - не! :icon_hmm: ( а дилъра ми обясни, че трябва сами да се пуснат и халогените - това преди да си взема колата от БС)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има някфа нередност с тази "екстра" на колата! При мен сработва "изпращането", ама при отключване на колата не се пускат нито фарове нито халогени :mad:

А когато си остава фаровете + халогените включени и излезна от колата (те се гасят), но след като се кача отново и запаля се пускат само фаровете, а халогените - не! :icon_hmm: ( а дилъра ми обясни, че трябва сами да се пуснат и халогените - това преди да си взема колата от БС)

Колега, би ли описал как точно сработва "изпращането". Какво правиш, за да сработва.

Редактирано от san
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Гаджето ми има ФИАТ 500 от новите бръмбазъци и там има такава система. При изгасен двигател натискаш лостчето на светкавицата по веднъж за всеки 30 сек светлина. Много просто и ефективно. А аз имам фенерче в жабката на Лансера :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гаджето ми има ФИАТ 500 от новите бръмбазъци и там има такава система. При изгасен двигател натискаш лостчето на светкавицата по веднъж за всеки 30 сек светлина. Много просто и ефективно. А аз имам фенерче в жабката на Лансера :icon_thumbup:

Днес ще го пробвам, въпреки че съм скептично настроен :), но да се надявам, че ще проработи.

Аз пък имам фенерче на GSM-а и кибрит в жабката :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...