Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Припомням на всички за неделното събитие. Които не са разбрали да погледнат по-нагоре пост номер 768.

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък пристигам на 16-17..... Може да повторим :-) Дори ще ви доведа най-малкия фен и цялото домочадие - ще ви превземем като бройка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

СЪОБЩЕНИЕ: В неделя 11.07.2010 г., всички мицу фенове да са строени на полигона над буните в 19:00! От там в 19:20 слизаме на алеята да пием бира. Гости на града Дани и Милен!

Да припомня за утре :D :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да припомня за утре :D :D :D :D

 

Хубу правиш :) Само, че този път си вземам тефтера и черния маркер и ще пиша големи черни точки на тези които не дойдат! Вали - гърми, искам ви на плаца!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубу правиш :) Само, че този път си вземам тефтера и черния маркер и ще пиша големи черни точки на тези които не дойдат! Вали - гърми, искам ви на плаца!!!

то хубаво,че отвреме на време вали та и аз да дойда да ви видя !Че то с мотора не ми е интересно да бръмча до "почивка",пък и да си приказваме за коли......айде до утре. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето две снимки от днес. Благодаря на всички които присъстваха и специално на гостите - Дани и Милен.

 

http://img188.imageshack.us/img188/3423/ss853828.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/3199/ss853826.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето две снимки от днес. Благодаря на всички които присъстваха и специално на гостите - Дани и Милен.

 

http://img188.imageshack.us/img188/3423/ss853828.jpg

http://img138.imageshack.us/img138/3199/ss853826.jpg

:icon_clap: колеги хубаво сте се посьбрали ама....... това Рено и Фиата развалят пейзажа :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рендака е дъ бест, само дето колежката не ми даде да направя едно кръгче да си припомня добрите стари времена :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз май съм изтарвал сбирката. :icon_blush:

Рендето няма грешка, имах такова, сипваш и караш :)

 

Ти се изгуби някъде даже :) Айде следи по редовно и идвай ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед и утре съм на Офицерския плаж, пред кръчма Априлци. Правят страхотна ментичка с тоник :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз сега се връщам от работа и заминавам на плаж извън града :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Плаж с барбекю и бири на Камчия?някой?или никой

 

Миналата седмица бях на камчия и не мисля да стъпвам отново там.. Водата е отвратителна просто заради реката дето се влива там. Там само на кръчма отивам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса беше някой иска ли,това че си се почуствал некомфортно предполагам на никой не му чука.

 

Ауууу, грубиян....:icon_n_bash:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз един вид изразих своето мнение на което разбира се всеки има право, че нямам желание да ходя там. Пък на кой какво му "чука" нямам идея. Бъди сигурен само, че има хора които зачитат моето мнение, както и аз тяхното. Поздрави и лека вечер!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено нииии ПУКА за твоето мнение Емо!!

ААААА кога ще си се съберем да се видим, че ми домъчня за вас вече ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Когато кажете аз съм на среща. Николай е предложил за този уикенд, но се опасявам, че довечера го дават да вали и гърми. Ако искате другата събота или неделя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...