Премини към съдържание

Съботно-неделни екскурзийки и срещи


Препоръчано мнение

Аз съм много за,дано да има мераклий :icon_thumbup:

Ти ако имаш желание и възможност заповядай в неделя,мисля знаеш къде е това?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти ако имаш желание и възможност заповядай в неделя,мисля знаеш къде е това?

Следя темата,все пак доста съм пописала там.Нека не оспамваме тази.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да идеята е супер само дано и екскурзиите да са някъде из БГ за да са по-достъпни за повече хора и да имат по-голям интерес! Аз съм за :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да идеята е супер само дано и екскурзиите да са някъде из БГ за да са по-достъпни за повече хора и да имат по-голям интерес! Аз съм за :icon_thumbup:

И аз съм за, дано се съберем повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами земи за това Паничище някакви телефони и каде може да се спи и да идеме за 2 дни(демек отиване як купон цяла нощ малко сън разходка и разглеждане и обратно в софия)! Се пак аз съм ЗА сигурно не е лошо Паничище никога не съм бил там :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Aз съм от Пловдив. Мерак ми е да отида до "дяволското гърло", има ли мераклии за нещо такова?

:icon_clap: Ми то мерци много ама желаещите и времето са май малко?Иначе аз съм за !Но мога на 23-24 и после на 30-31 :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отварям тази тема за съботни-неделните разходки ,които ще правим.

Поздравление за темата !Мисля че ще е много полезна :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А доколко ще е рационално тук да се споделя кой къде е бил, за да имат възможност и други да видят къде какво има из БГ-то. Все пак не всеки има възможност да иде навсякъде. Или да си направим отделна тема от типа "Аз бях еди-къде си..." със съответен документален материал и кратко описание как да се стигне до там и кое е интересното. Предлагам горното, защото жена ми и аз обичаме да пътуваме до интересни места (и го правим при възможност), но имаме някои ограничения, свързани с 4-месечната ни дъщеричка и нейния режим.

Поздрави и приятни мигове!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А доколко ще е рационално тук да се споделя кой къде е бил, за да имат възможност и други да видят къде какво има из БГ-то. Все пак не всеки има възможност да иде навсякъде. Или да си направим отделна тема от типа "Аз бях еди-къде си..." със съответен документален материал и кратко описание как да се стигне до там и кое е интересното. Предлагам горното, защото жена ми и аз обичаме да пътуваме до интересни места (и го правим при възможност), но имаме някои ограничения, свързани с 4-месечната ни дъщеричка и нейния режим.

Поздрави и приятни мигове!

Ето тук има нещо подобно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Ми то мерци много ама желаещите и времето са май малко?Иначе аз съм за !Но мога на 23-24 и после на 30-31 :icon_angel:

 

За 23-24 не мога но за 30-31 може да се разберем нещо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ви улесня малко с избора на нови места за посещаване :icon_thumbup: . Аз и приятелката ми пътуваме доста често и се ръководим от книжките "100 нацианални обекта". Има много хубави местенца, а пък и има цел за посещение (да си вземеш печат) :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има и места, които са задължителни за посещение, въпреки че не са в "100 Национални туристически обекта".

Ето ви една идея - Деветашката пещера. Намира се на 15 мин път пеша от разклона за с.Деветаки, по пътя Ловеч-Левски.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с Valboss. Има хиляди страхотни места, които не са в "100 НТО".

Също така в близост до пещарата Деветаки се намират Крушунските водопади. Намират се в с. Крушуна - Ловешко. Уникално местенце за разходка и пикник.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предната седмица, преди да мина през Деветаки, минах и през Крушуна...

Намерих коренна разлика от миналата и предните години... :icon_crying:

Първо, дебита на реката е намалял на 1/3. От това губи очарованието на водопадите и естествените терасовидни вирове. После, водещата пътека по склона е разбита и с почупени перила/където са дървени/, а част от металните са изтръгнати... Това при положение, че на бариерата вече събират еко-такса!!! Поляната пред разбитият бивш ресторант "Крушунски водопади" е пълна с неимоверно количество смет от хората които се хранят и ползват храстите за тоалетна.... А самото асвалтово площадче е пълно с неугледни маси, на които парцаливи роми продават дрънкулки, съмнителна скара и сладки... Разочаровах се напълно/затова и отпраших до Деветаки/.

Все пак, за желаещите да посетят водопадите, препоръчвам да се качат до билото на склона по черният коларски път, намиращ се на изток от поляните със хора. Ще го намерите на 50-60 метра зад тях. По него стигате до крайната точка на "еко-маршрута" и после само слизате надолу и разглеждате това - което е останало от бившето великолепие на месттноста...

 

 

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Срещи има колкото искаш! Следи раздела "Срещи на клуба" и ще се ориентираш!

Обмисляме едни палатки скоро, ама ще видим....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Скоро бях в Ловеч и ходих до Крушунските водопади и наистина Valboss е прав ,развалило се местенцето,дори една от големите скали на водопада се е срутила и водопадите са по-ниски!!Деветашката пещера е уникална (поне по снимките),при първа възможност ще отида до там.Пък ако се организира среща там още по–добре!За съжаление аз съм свободен само в неделя ,но можем да дойдем без преспиване ,за неделята само!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ви "Съева дупка" намира се след Ябланица, Тетевенски балкан, облагородена е, може всеки да влезе, много е красива........, а за по-екстремно настроените хора, пак там, има и Виаферата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Днес с лапето си направихме една разходка до с.Крушуна. Има НЕВЕРОЯТНО красиви водопади.

Препоръчвам на хора които не са били там ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да посетят тези невероятно красиви места, просто няма аналог.

 

П.П.Видях един черен Галант, собственика не от нашите. Запознах го с една визитка на клуба ни и той обеща да пише в форума.

Ето малко снимки:

 

http://picasaweb.google.com/russianpleven/200902#

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...