Премини към съдържание

Традиционно пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


Препоръчано мнение

На 100% ще дойда и аз! Ще има ли някакво организирано тръгване на колегите от Пловдив? В колко часът и от къде? Поздрави :mitsu-smiley: !

 

Колега ако си направиш труда да прочетеш по-горните постове, ще видиш, че Боян е писал за тръгване от София, и сливане с колегите от Пловдив. А иначе да уточня, че датата на мероприятието е 9-ти. Казвам го защото си писал в раздела за срещи, че на 9-ти искаш да ходиш на тотал еклипс, да си направиш сметката. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Стига сте се притеснявали бре.... Времето ще е хубаво, и ще си спретнем мероприятието като по каталог.... :icon_thumbup: ...

Дано само всички които изявиха желание, да могат да присъстват....

От моя страна +2-ма......... :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:unsure: Сори колеги! Наистина не бях разгледал темата подробно, за което искрено се извинявам на всички. Ще гледам около 9 часа да съм на бензиностанцията и да се срещнем с колегите! А може и по-раничко да тръгна към Стара Загора, защото съм след ремонт на двигателя на еклипсчето и ме е страх да карам бързо. Още веднъж се извинявам! :first: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса не е с колко километра в час ще караш, а на какви обороти. Мисля, че на 5-та предавка с едни 2500-3000 оборота нямаш проблеми, а това е една прилична скорост и се съмнявам колегите да карат по-бързо от това. Ще чакаме еклипса в Ст. Загора и да се запознаем. Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:А може и по-раничко да тръгна към Стара Загора, защото съм след ремонт на двигателя на еклипсчето и ме е страх да карам бързо. Още веднъж се извинявам! :first: :mitsu-smiley:
Споко бе Игнатчо....Аз познавам майстора дето ти прави мотора .. :) .. Направен е на 5-стотни хлабина, и няма страшно да затегне... B) ..

Пък и ние се движим в колона, със 100-110 км/ч...Събота в 9- 9.15 ще сме на Лукойла след Пловдив.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли Еклипсчето,което изкарахме за да вляза аз?! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До момента резервирани стаи имат:

 

DANI MG - 1 двойна стая

echik - 1 двойна стая

bobana75 - 1 тройна стая

Dancho - 1 тройна стая

Светла - 1 двойна стая

veskobsl - 1 тройна стая

mario64 - 1 двойна стая

todormitew - 1 двойна стая

Big Boss - 1 двойна стая

Emil Dimitrov - 1 двойна стая

Estilian - 1 двойна стая

mali - 1 единична стая

neno_dim - 1 двойна стая

spiritmaster - 1 двойна стая

 

Допълнително се присъединяват:

IVAN VR4x4 - 1 двойна стая

somalietsa - 1 двойна стая

 

Колеги, други желаещи за стаи има ли?

За 9-ти Бояне ще те помоля да дойдеш пред нас на 8-ми вчерта, за да натоварим големите багажи за теб :)

Ще се доразберем на ЛС, иначе така както си сътворил план-програмата е много добре като час! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много рано трагваме!? Ама щом сте рекли- няма проблеми! ;) Аз ако се замотам, да не се притесните много- ще ви стигна ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много рано трагваме!? Ама щом сте рекли- няма проблеми! ;) Аз ако се замотам, да не се притесните много- ще ви стигна ;)

Ванка,то и аз ще трябва да настъпвам здраво самолета и да ги догонвам,май :aero: До 8 съм на работа и за 15-тина минути ще изтърва колоната

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко бе Игнатчо....Аз познавам майстора дето ти прави мотора .. :) .. Направен е на 5-стотни хлабина, и няма страшно да затегне... B) ..

Пък и ние се движим в колона, със 100-110 км/ч...Събота в 9- 9.15 ще сме на Лукойла след Пловдив.... :icon_thumbup:

 

На кой Лукоил точно ще се събирате. По магистралата ли ? Понеже не съм пътувал скоро посока Бургас по магистралата и незнам там да има Лукоил.

Ще се опитам по всякакъв начин да дойда и аз, имам голямо желание. Дано, дано да успея.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На кой Лукоил точно ще се събирате. По магистралата ли ? Понеже не съм пътувал скоро посока Бургас по магистралата и незнам там да има Лукоил.

Ще се опитам по всякакъв начин да дойда и аз, имам голямо желание. Дано, дано да успея.

Поздрави

Ванка, той е само един между Пловдив и СЗ....Като се включиш в магистралата (посока Бургас) на 10/15 км. след Пловдив се пада.... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ванка, той е само един между Пловдив и СЗ....Като се включиш в магистралата (посока Бургас) на 10/15 км. след Пловдив се пада.... :icon_thumbup:

 

:mitsu-smiley: ОК, за сега се очертава да съм там, дано не ми излезнат някои спънки. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Източният лъч няма ли да се събираме? Емо, Велико, дайте някакъв час и да се слея с вас! Моля ви - пуснете ми СМС, че още почивам и нямам нет........

 

Иначе с логистичната подкрепа на Сватанака Ечик :worthy: :worthy: :worthy: скарата е вече позиционирана в Стара Загора! Колеги, погледнете си списъка с нещата, които трябва да носим. Няма да мога да взема маса, иначе всичко останало е налице, + 3 млади фена, единият от които ще бъде представен официално в нашето малко, но сплотено :mitsu-smiley: общество!

 

Хайде, не остана!

 

П.П. Колеги, някой чувал ли се е с директорката скоро? Да не отидем неочаквано за тях.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........................Колеги, погледнете си списъка с нещата, които трябва да носим. Няма да мога да взема маса, иначе всичко останало е налице............................
:mitsu-smiley: Аз ще взема някаква посуда, два стола, одеало и удължител за да дръпнем генератора по-надалеч. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Източният лъч няма ли да се събираме? Емо, Велико, дайте някакъв час и да се слея с вас! Моля ви - пуснете ми СМС, че още почивам и нямам нет........

......

 

Може да се разберем да пътуваме заедно и да пристигнем пакет в Стара Загора. Роско ти кажи от къде ще идваш и къде ти е удобно да се изчакаме или ще се чуем по телефоните.

Иначе за който ще идва от Бургас - да се чакаме на бензиностанция OMV на кръговото на изхода от града в 7.45 и в 8.00 часа тръгваме. После за колегите от Варна, може да ги изчакаме в Айтос на бензиностанция Шел след града в 8.30 часа и продължаваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико звучиш оптимистично, но аз си мисля, че ти ще потеглиш сам от Бургас, а аз сам от Варна и ще се срещнем на Айтос. После ще се съберем с Роско. Така ги виждам аз нещата :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико звучиш оптимистично, но аз си мисля, че ти ще потеглиш сам от Бургас, а аз сам от Варна и ще се срещнем на Айтос. После ще се съберем с Роско. Така ги виждам аз нещата :icon_blush:
Не си прав...Румбата и той обеща на всяка цена да дойде, ако не му мине котка път....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A, чичо Румен така се е покрил, че не е истина. И не съм сигурен преди време, дали не го мернах в МЕТРО тук или съм се припознал, ама ако е бил той и да не се обади...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско, очакват ни в дома! :)

Само да се съберем... :)

Да видим на това събиране кои ще са сериозните фенове! :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Там сме. Има внесени още пари по сметката 1235 лева. :)

Купили сме всичко необходимо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там сме. Има внесени още пари по сметката 1235 лева. :)

Купили сме всичко необходимо.

Аз май последен внесох.................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико звучиш оптимистично, но аз си мисля, че ти ще потеглиш сам от Бургас, а аз сам от Варна и ще се срещнем на Айтос. После ще се съберем с Роско. Така ги виждам аз нещата :icon_blush:

:mitsu-smiley: Емо,този път и аз ще се включа.Успях да се освободя и от двете работи,така че ни очаквайте с Велико двамата.Дано и Румен успее да дойде,че не съм го виждал отдавна.Относно парите,аз още не съм дал,но ще ги дам на ръка на Светлъо като се видим.

Айде лек ден и до утре :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е! Събрахме се! Ники много се радвам, че пак ще си сред нас. Значи аз довечера ще взема да се обадя на Велико, да се разберем за чакалака след Айтос. После може да се обадя и на бат Роско, да синхронизираме нещата. Светльо и аз така и не успях да внеса парички, но ще дам на ръка като се видим! Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Да видим на това събиране кои ще са сериозните фенове! :P...

И аз искам да дойда, но не успях да се откопча... :icon_blush:

Тоест, не съм сериозен член :icon_crying: :icon_crybaby: :bang:

 

 

 

П.П.

Тук, една колежка ме успокоява - може да не съм сериозен, но пък съм бил твърд... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, Батето донесе компютъра и мониторите, точен :icon_rock: , както се очакваше, в събота техниката пътува за дома.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...