Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колеги помогнете. Искам да си избера mp3-ка със следните параметри:

 

- цена: < 250лв

- USB / SD вход. накратко да има някакъв не въртящ/драскаем източник на музика.

- да не е шарено, мигащо, лачено и т.н. нещо семпло и изчистено. По възможност с преобладаващ черен цвят.

- CD-MP3 съвсем не е задължително, дори спокойно бих минал без него

- радио

- ако има и bluetooth ще е перфектно

 

 

:rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помогнете. Искам да си избера mp3-ка със следните параметри:

 

- цена: < 250лв

- USB / SD вход. накратко да има някакъв не въртящ/драскаем източник на музика.

- да не е шарено, мигащо, лачено и т.н. нещо семпло и изчистено. По възможност с преобладаващ черен цвят.

- CD-MP3 съвсем не е задължително, дори спокойно бих минал без него

- радио

- ако има и bluetooth ще е перфектно

 

 

:rolleyes:

 

Аз съм със SONY CDX-GT300 c AUX в който съм включвал МР3,GSM,Лаптоп и PSP мощност -50w x 4.Имам го от три години и тогава го взех на цена от около 250 лева.Не е мръднало и нямам никакви проблеми с него

 

 

http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=6521

 

Поздрави!!! :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.electron.bg/sony-mex-bt2500.html

 

Ето това е и си ръчкаш музиката даже от телефона, без жица...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.electron.bg/sony-mex-bt2500.html

 

Ето това е и си ръчкаш музиката даже от телефона, без жица...

Имах такова, даже го бях пуснал да се продава във форума, доста добър звук вади, блутута също е много добър както за разговори, така и за стийминг, много удобен AUX на панела. Това са му +овете. Минусите са, че няма USB/SD слот, няма remote за усилвател (само за антена) както и изходи за такъв, даже и НЧ изход няма (затова го продадох), не може да набира тел. освен последния с който е говорено и дислпея при разговор не дава никаква информация.

 

Виж този няма ли да ти хареса -> PIONEER DEH 2120UB

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Продадено ли е? Аз съм мераклия за такова, стига цената да е разумна.

 

USB и SD ги има по принцип само на :icon_censored: сега някои и от по-сериозните производители взеха да си позволяват...

Телефона не е бил напълно съвместим със CD-то. Също така тези на Pioneer с A2DP ползват SDP и качество е трудно да се очаква. Тези изходи изключително лесно могат да се реализират, това вече е друг въпрос.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бях го обявил лятото за 180лв мисля и никой не изяви желание, а беше на няма и месец. Продадох го в ebay. Въпросните изходи ми е ясно, че могат да се изкарат но дали си струва, няма да има управление за суб през CD-то. Как да не ми е съвместим тел. с CD-то?! Такива са възможностите на самото CD, а не съвместимост! Май отклонихме темата в съвсем друга посока.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какво управление става на въпрос ?

CD-то неможе да ти чете указателя на телефона и за набирането е използвало заложеното в HFP протокола.

 

Значи варианта за който се сещам е въпросния Pioneer + Bluetooth модул - една тухла, колкото него за 190лв, само за разговори.

 

По-добрия вариант: http://www.electron.bg/sony-mex-bt3600u.html за 100лв отгоре, третия да се намери такова втора употреба.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех миналото лято Sony CDX - GT 424U, 4х52W и съм изключително доволен! Купих го през юни за 259 лв, има USB порт, CD, AUX, няма Блутуут, вади много добър звук.... Предлагаше се в два цвята - черно и сиво.... Много добро и никак не съжалявам! Имаше варианти за JVC, Blaupunkt и пр, но Сони-то победи някак си.... На USB-то му дават 150 000 включвания, но дори и по-малко да е - няма значение. Дотук нито диск ми е прескочил, нищо!

Дизайна е семпъл, дислплея може да се настройва само да ти полазва радиостанцията, или номера на песен, не дразни (и аз не издържам цветомузики в колата си). Има МРЗ CD.... Бе добро е. Не знам дали го има все още на пазара, но е близо до посочената цена и ти го препоръчвам.

Забравих, има и дистанцонно, което отдавна не знам къде се намира (някъде в колата затрупано), но за морето и за риба, където се озвучаваме с него е супер удобно!

 

Ето, намерих го: http://www.electron.bg/sony-cdx-gt424u.html

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За какво управление става на въпрос ?

CD-то неможе да ти чете указателя на телефона и за набирането е използвало заложеното в HFP протокола...

Управляние на входния сигнал към суб/усилвател.

Ами нали и аз това казвам, че ползва Hands-Free Profile само, новото MEX-BT5100 което си взех ползва и PBAP.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледах, гледах и накрая се отказах от bluetooth-а. За момента съм се спрял на Sony CDX-GT31U, което с доставката ще ми излезе 82 евро. Разликата между него и Sony CDX-GT424U е 2W. Едното е 4x25, другото- 4х27, които 2 вата, за 20 евро по-малко, ми се струват добър компромис.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично колеги.. ама какво им харесвате на тези Сони-та освен цената? ужасно дървен(по скоро металически :П) е звука, дори на хубави говорители.. предлагам ти да си потърсиш някой запазен Пайнер 4000ub/5000ub. Моят съвет да събереш още някой лев за Alpine iDA-X300 - 300 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо не му харесвам :) Ама ако искам да ми звучи хубаво трябва и колоните да си сменя и т.н. Пък това е кола, не е концертна зала. Просто ми трябва нещо да сменя CD-то, което е в момента с нещо дето да не се занимавам да вкарвам и изкарвам нови дискове по 5 пъти на ден...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Едното е 4x25, другото- 4х27, които 2 вата, за 20 евро по-малко, ми се струват добър компромис.

Тези ватове въобще не са реални, пишат си ги както им дойде затова тази мощност не я слагай като критерии. Ако си забелязал бушона на радиото е 10А значи макс. ел. консумирана мощност не повече от 120-130W. Реална звукова мощност е в порядъка на 10-15W на канал

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При плеърите (поне масовите в България) вариантите за марка са 3:

1. Pioneer- оптимален вариант цена-качестово.

2. Aline

3. Clarion- 2 и 3 са вече доста по скъпи играчки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема е леко болна за мен. От доста време насам съм решил да сменям Sony-то, но всеки път когато се наглася да го продавам, че да взема нещо друго, се отказвам и ми минава мерака. Обаче вие пак ме разчоплихте и тези модели, които предлагате много ми допадат! Особено харесах Alpine-а, но и предложението на колегата valboss не е за изхвърляне! Мерак отново дойде, но остава да посъбера парички, което си е сериозна спънка! :)

Поздрави, Митко!

 

п.п. Лично аз, препоръчвам на колегата CD-то на Alpine! Красив дизайн, функционално и не чак толкова скъпо! Също така може да му се добави Bluetooth модул, но той е цифра... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При плеърите (поне масовите в България) вариантите за марка са 3:

1. Pioneer- оптимален вариант цена-качестово.

2. Aline

3. Clarion- 2 и 3 са вече доста по скъпи играчки.

Съгласен съм с теб, Pioneer са :first: в автоозвучаването!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Начи тва SONY-то е супер зле като марка за музика специално,аз сам с ALPINE и мога да кажа,че вади много добър саунд.Иначе да другите добри марки са като се почне от KAMICHI ако така се пишеше де,ALPINE,PIONEER,CLARION,и американския BLAUPUNKT. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

абе тоя Pioneer DEH-4000UB с това джойстиче и липсата на копчета за станциите малко ме притеснява... иначе му скачам веднага :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

абе тоя Pioneer DEH-4000UB с това джойстиче и липсата на копчета за станциите малко ме притеснява... иначе му скачам веднага :)

Много смислен избор за парите си. Това мога да ти кажа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много смислен избор за парите си. Това мога да ти кажа.

При автомобилните плеъри има една марка N1 - Pioneer.

Звученето му се отличава от всички останали.

Говоря за нисък и среден клас плеъри.

Иначе във високия клас има марки, които не могат да бъдат настигнати, както и цените им и това не са Сони или Пайнер ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При автомобилните плеъри има една марка N1 - Pioneer.

Звученето му се отличава от всички останали.

Говоря за нисък и среден клас плеъри.

Иначе във високия клас има марки, които не могат да бъдат настигнати, както и цените им и това не са Сони или Пайнер ...

Колега, позволи ми да не се съглася с теб. Вероятно не си виждал пълната продуктова гама на Pioneer, затова така говориш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, позволи ми да не се съглася с теб. Вероятно не си виждал пълната продуктова гама на Pioneer, затова така говориш.

Не говорим за player-ите им от по 600-700лв, които съм сигурен, че пред нищо не отстъпват на player-ите на Alpine от същата ценова гама!!! Дори тези на Alpine имат много с какво да се похвалят, което Pioneer само мечтаят!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, позволи ми да не се съглася с теб. Вероятно не си виждал пълната продуктова гама на Pioneer, затова така говориш.

ОК, имат висок клас продукти , но кажи ми автомобилите от висок клас , какво серийно аудио вкарват?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...